Batman Ninja

• Japonsko ニンジャバットマン

Batman Ninja cestuje napříč časem kvůli stroji času. Tento stroj přesune většinou Batmanových nepřátel do feudálního Japonska. Do této doby se nakonec dostane i Batman s pár spojenci. Mezitím si padouši zaberou a rozdělí území Japonska. Batman vyčerpá veškerou svou techniku skoro hned, a tudíž musí spoléhat na svůj intelekt a na své spojence. Jejich cílem je nastolit pořádek v Japonsku a vrátit se do současnosti. (kellne)

hroubek

Hodně velký WTF. Zajímavá myšlenka přenést Batmana a jeho spojence a záporáky do feudálního Japonska. Dokud se to drží "při zemi" tak je to dobré. Jenže pak se z toho stane něco na způsob Pacific Rim a Strážců vesmíru, a na to já neměl nervy. Tento film je dělaný pro Asijský trh, který si z toho stříkne do kalhot. Pro nás ostatní velká bída. ()

MikeZ

Kdybych byl japonský tvůrce a dostal na hraní Batmana, tak bych měl asi větší ambice, než z něho udělat další anime volovinu, ještě navíc říznutou Želvíma nindžama 3. Ale někomu asi stačí obří MechaJoker vs. obří Batman zformovaný z milionů opiček a netopýrů. 5/10 ()

iXtr3m3

Film s dobrým námetom, dobrou animáciou, aj hudba ušla, spojenie známych mien v neznámom prostredí na jednotku, ale ten Power Rangers meets Transformers záver pochoval všetko. Pozeral som aj Suicide Squad Hell to Pay a to bola iná liga, aj napriek tomu, že nemala byť. ()

Torako.chan

Má to několik pozitiv: animace je skvělá, akční scény dynamické a hlavně jsem ráda, že pan Mizusaki už nemá na svědomí nic moc jinýho. Možná by to nebylo tak zlý kdyby nedošlo na Power Rangers a Mega opice z opic nebo Mega Batmana z netopejrů. A ten Joker byl (až na závěrečnou bitku) hrozné! ()

Gogo333

Batmana i Japonsko mám rád, tak jsem byl na jejich kombinaci zvědav. Animace a nápad nebyl špatný, příběh mě ale nezaujal a vadily mi "vynálezy", škoda že nevynechali ty roboty/mechy, ty mi přišli už dost přes čáru. Držet se trochu více historie, bylo by to lepší. ()

Asmodin

Byla to velmi zajímavá japonská animace a nepřekvapilo mě když se zde objevili transformeři nebo maxi robot z Power rangers :) je to tradice. V animaci byli parádní záběry na jednotlivé postavy, bohužel musím uznat, že některé postavy se tak úplně nepovedly: Joker, Robin. ()

TaanStari

Podle traileru mi to připadalo jako adaptace celého Batmanova mythosu do feudálního Japonska. Jenomže on je to jen další bullshit o cestování v čase. Potěšil Gorilla Grood, kterému se pro jeho absurditu nedostává moc filmového prostoru, zbytek záporáků (kromě Jokera a Harley Quinn) naprosto zaměnitelná. Vizuálně to vypadalo (v jakémkoliv pauznutém záběru) moc hezky, akorát FPS kolísalo od koukatelného až po otravně malé, což bylo bohužel nejvíc vidět v bojových scénách a záběrech na obličej, takže to při sledování rušilo kdy mohlo. Nicméně pořád to bylo aspoň o třídu výš, než takový Berserk. Anglický dabing prý probíhal tak, že dostali šest stránek nepoužitelného scénáře, takže si asi 90% dialogů vymysleli, aby to vzhledem k animaci dávalo smysl. Japonská verze je prý lepší, ale hradoboty a opičího transformera nespasí nic... ()

Velemír

Hravá animace, čerpající z japonské popkultury napříč žánry, ve službách nesmyslného přebujelého příběhu. Jak pejsek s kočičkou pekli dort pro novou generaci. ()

baiskon108

„Myslíte si, že jste slyšeli každý Batmanův příběh?“ – tenhle jste nám klidně mohli zatajit :D. Už podle názvu jsem nečekal nic jiného než slizem splácané Japonsko a Gotham dohromady. Ale i tak mi spadla držka ve chvíli, kdy se japonské domy začaly měnit v obří transformery (zní to dost divně, ale ještě divněji se to sleduje). ()

Waldir

Idea zasadiť batmanov príbeh do prostredia historického japonska mi ihneď prišla extémne zaujímavá a pútava. Postava netopiereho muža je do danej atmosféri žánru priam ako stvorená a vlastne až po prvých traileroch sa mi v hlave vynorila otázka prečo s danou myšlienkou neprišiel niekto už v minulosti (ak tomu tak bolo, ospravedlnte môj nedostatok informácií). Samotný výsledok je však pre mňa osobne sklamaním, nakoľko je Batman Ninja štandartné akčné anime so všetkými anime klišé, s tou výnimkou, že sa v deji vyskytujú postavy z Gotham City. Ničím neprekvapí a zároveň ani dostatočne nevyužíva možnosti, ktoré daný námet ponúka. Nebyť naozaj výbornej štylizácie a animácie, tak by som s hodnotením šiel rapídne nižšie a vlastne už aj samotné tri hviezdičky sú len s prižmúrenými očami. ()

PEZ

Tak tunak Japonci prestrelili. Sa divím DC-čku, že im takúto hovadinu schválili. Celé sa to odohráva vo feudálnom Japonsku (vďaka cestovaniu v čase), su tam typické prvky anime, kombinujú sa tu ešte navyše aj Mechy (veľké roboty) a je to hlavne celé strašne detské - postavy komentujú prebiehajúce scény a súboje a používanie Deus-ex-Machina je tu na bežnom poriadku. Mám rád veškeré batmanovky, ale toto nie - fakt sa neoplatí týmto zabíjať čas. ()

Hellierer

Tak tohle vůbec nesedlo. Při oznámení jsem byl z myšlenky nadšený, po traileru natěšený. No a po shlédnutí? Zklamaný! Stylizace je sice skvělá, avšak scénář tu vyloženě chybí. První půlhodina je pořád i docela nadějná, bohužel potom se do toho začnou pléct mech věci a začíná to smrdět průserem, jímž to do konce kratičké stopáže situace zůstane. Škoda! Nápad to byl dobrý. 40% ()