Kauzy Jaromíra Soukupa

Publicistický
Česko, 2017, 40 min

Účinkujú:

Jaromír Soukup

Nový pořad, ve kterém se generální ředitel Jaromír Soukup bude věnovat nejen aktuálním politickým kauzám, ale i těm, se kterými se setkáváme v běžném životě. Dozvíte se, jak bojovat proti těm, kteří vám ubližují. (TV Barrandov)

Johny M.

Když dáte přednost obsahu nad formou, tak je to relativně OK. Dám 2* za to, že se nebál pustit se do ČT (ještě větší žumpy, než je Barrandov). ()

topi80

Protože se zde řeší i kauzy, které se zřídkakdy dostanou do publicistických pořadů jiných televizí (hádejte proč), hodnotím pořad i přes moderování pohřebního řečníka Jaromíra Soukupa kladně. ()

JeanMarthan odpad!

Tohle podle mě už ani nemůže být skutečnost! HOVADO! Nechutná krysa, parazit, demagog pomalu větší než Goebbels!!! Jak může RRTV toto nechat běžet?! ()

Shanen29

Pro mě dost velká odvaha a zatím v Česku nikdy nikdo nic takového na veřejnosti a v Tv neřekl,jelikož Český národ jen žgrindá a kecá u piva a někde v ústraní za zády roztahuje svou držku aby neklesl před svými kamarády .A ty opět neověřené spekulace co zde někteří šíří patří ke koloritu české povahy.Barrandov je Soukupova tv a nemá zapotřebí ,aby ho někdo řídil nebo dokonce kontroloval.To snad ne.A slovo že je nastrčený( někým) znamená co?..Zjistěte si fakta a nepište neověřené kecy ,jelikož uvádíte spoustu lidí v nejistotu a omyl a začne se to posléze řetězově šířit a poškozujete tím jakoukoliv osobu. ()

majky19

Podle hodnocení drtivé většiny zde přítomných diskutujících je zcela evidentní, že jim je moderátor Jaromír Soukup zcela proti srsti. Podle mého názoru je však tato většina tvořena převážně lidmi, kteří buď neviděli ani jednu epizodu a principiálně dávají špatná hodnocení, dále to mohou být pokrytci, kteří se neumí a nebo ani nechtějí podívat pravdě do očí a může zde být samozřejmě i skupina lidí, kteří sami mají na svém kontě nějakou kriminální činnost, a proto jsou takové pořady nemohou ani vystát. Nepopírám, že v našich končinách jsou jistě i lepší moderátoři, než jakým je Jaromír Soukup, ale já obdivuji zejména tu odvahu a obrovské nadšení, s jakými generální ředitel TV Barrandov do svých pořadů vstupuje a kolik energie do nich investuje. Nikdo jiný totiž dosud neměl takovou kuráž přijít s projektem, v němž by se pravda ukázala bez jakýchkoliv příkras a současně poukázala na zločiny, které zde byly po dobu takřka tří dekád od sametového převratu páchány. Z mého pohledu to je bezesporu přínosný a v jistém ohledu i poučný pořad. ()

Fajt

Kauzy pana Soukupa jsou velice zajímavé a hlavně velice závažné, pouze nechápu, když má vše tak dokonale zpracované, proč nepodá trestní oznámení ke stíhání těchto zločinců ??? Že by to bylo vše domluvené a dělal ji tímto reklamu, kterou využijí po svém, pro nás neznámým způsobem ??? Myslím, že ta pravá náplň tohoto pořadu je nasrat lidi a potom se společně s gaunery bavit u šampáňa. ()

husak_k odpad!

Pořad by se měl jmenovat spíše Autismus Jaromíra Soukupa, protože se sestává z chaotického máchání rukama, neustálého koktání a neschopnosti dát dohromady souvislou větu, která by dávala smysl. Jinak je to samozřejmě propaganda, za kterou by se nestyděli ani komančové, vzhledem k tomu, že většina "faktů" je lehce dohledatelná jako mylné dezinformace. Prostě další milionářskej kokot, kterýmu skončilo na med dost blbejch důchodců, a že jich nebylo málo. ()

Mejdzula odpad!

No hele, asi takhle. Sdělte někdo prosím mojí babičce, že to, že nějaký muž vystupuje v televizi a sděluje jejím prostřednictvím velké množství informací (pochybného charakteru), ještě nemusí nutně znamenat, že se tímto procesem stává jediným uznávaným zdrojem pravdy a že i on sám si nemůže přetvářet pravdu k obrazu svému. Vysvětlení ve stylu "Věřte mi, říkám vám pravdu, protože vám říkám pravdu" mi nepřipadá dostatečné. A někdo jí prosím taky vysvětlete, že kultivovaný jazykový přednes vhodný pro prezentaci v médiích vypadá poněkud jinak. Já jsem tyto záležitosti zkoušel s babičkou vykomunikovat, bohužel jsem v tomto snažení nebyl úspěšný. Ale rád ji samozřejmě mám, o tom žádná. ()

jose77 odpad!

Tak tady musím, Soukup je neskutečný koště. Nechápu kde bere tu drzost a uráží lidi jako Wollner, Záruba a ČT sport nazývá studnicí. Všem zmiňovanejm nesahá ani po kotníky a jestli je ČT sport studnice tak ta jeho shit TV je neskutečný dno. Co čekat od člověka, kterej leze hradu do řitě, sorry on už ani nevylejzá.Stydím se, že je TV B... českým televizním kanálem:-(((((( ()

pold

Je to takový kříženec Leonarda Davinčchi a Bédy Trávníčka, tenhle Jaromír Soukup. Vševědoucí a praktický rádce pro slušného Čecha. ()

Poryv odpad!

Hodnotit Kauzy Jaromíra Soukupa je totéž, jako hodnotit jeho Arénu, Duel či Instinkty. Ony pořady, jejichž názvy jsou inspirovány koníčkem pana ředitele, boxem, totiž vznikly především pro bezbřehou prezentaci muže, který pozbyl sebekontroly a vymkl se sám sobě z rukou. Jeho verbální i gestikulační umění dává profesionální žurnalistice jeden direkt za druhým a s každým novým a novým pořadem, a bude jich jistě víc než dílů seriálu Doktorka Kellerová, se nezadržitelně blíží k finálnímu K.O., kterému zatleská nejeden Pitomio obecný. ()

Honza__St.

Za to, že se konečně někdo nebojí říct na plný koule, jaký je bordel v ČT (a hlavně ať mi nikdo netvrdí, že je seriózní, vyvážená, objektivní, nestranná, a útoky na ni jsou útoky na svobodu slova, nebo se pěkně naštvu!), a co za sviňárny tady provádí Bakala a spol., za to prostě ty 3 hvězdičky dát musím. Ale samozřejmě, že by to chtělo lepšího moderátora. Soukup bohužel ty svoje schopnosti přeceňuje. Koneckonců i Železný se vyjadřoval na různá témata jen v jednom pořadu, publicistiku a talk show nechal jiným. ()

ajaxx

Hodnotit nebudu, pořad příliš nesleduji, ale z těch komentů tady je mi zle. Nehodnotíte pořad, ale názory p. Soukupa a to by na čsfd být asi nemělo. ()

Potjoc odpad!

Já se snažím poslední téměř dva roky nesledovat diskuze na internetu a alternativní média, které jsou mnohdy extrémistické, fašistické, komunistické až někdy islamistické (na netu někteří schvalují terorismus i proti nám všem, natož proti zločincům a ženám, či schvalují kriminalitu migrantů, že to je protest proti "zkažené Evropě"), a oni se už rozšířili i na TV, v novinách, ve schránkách (i v mé schránce!!!), či ve vládě, kde to sleduje statisíce lidí! To špinění celého systému a vůbec kritika české pro-systémové vlády mě uráží, protože stát teď nyní aspoň pomáhá mému příbuznému. A ještě navíc toleruje podobné skandály u Babiše! Dobrá, mně by také Babiš nevadil. Je prosystémový, liberální, takže bych mu mohl také tolerovat skandály, stejně jak to dělám u ostatních předešlých politiků (ne dvojí metr jako u přívrženců Babiše). Ale to, co řekl o koncentrácích, že si zaslouží všechny nepracující!!! Tím slovníkově nezahrnul jen Romy, jak to dělají ostatní (už tak by mi to vadilo), on tím zahrnul vlastně teoreticky i veškeré stigmatizované duševně nemocné a autisty, kteří by chtěli pracovat, a také rodiny, co se starají o nemocné dítě. Tímhle mě úplně nadmýchl jak málokdo jiný a od té doby na něj strašně nadávám absolutně každý den už rok a půl. ()