V první řadě se Sarah s manželem Dylanem vrací do svého rodného města Waterbury, kde se hrůzná historie tohoto místa začíná opakovat. (Netflix)

Víteček

Děsná blbost plná tupých ohraných klišé, nesympatických postav a s trapným, průhledným příběhem, který někdy ani moc nedával smysl. Vrah je jasný skoro celou dobu a ta snaha navést jinam byla hodně slabá. Do příběhu se snažili nacpat úplně všechno, ale jako celek to vůbec neobstojí vykrádá to vše, od Vřískotu až po Room. Oběti byli až komicky padoušští a město jimi jen překypovalo. Měli jsme ženu, která způsobila kóma své kamarádce, únosce, vraha, nebo třeba chlapíka, který nechtěl dělat přesčas. Prostě ty největší zrůdy. Samotný konec byla spíš úsměvná parodie, než nějaké emotivní vyvrcholení. A úplný konec už byl opravdu spíš z parodie. 20 % a další řady už ani náhodou. ()

*CARNIFEX*

Jakošto nefanúšik seriálov, no milovník hororov, dal som šancu "pilotovi" z projektu, ktorý už podľa titulu patrí do kategórie, jedného z najviac obľúbených subžánrov. No a po vzhliadnutí prvej časti môžem niektorým mojim "milovaným" odkázať, ak nemáte do čoho pichnúť, kľudne do toho skočte. Osem častí nie je zas tak veľa, pričom dnešný hororový trh stejne neponúka ani hovno! Za pomerne krátku dobu (50 min.) sa síce objavia len dva, tri gore zábery, ale musím uznať že sú spracované skutočne na výbornej úrovni. Čo sa týka príbehu, "Slasher" nie je len tak obyčajným hororom, no taktiež akousi thrillero kriminálkou, v ktorej sa hneď od úvodu vynára množstvo otázok, na ktoré bude treba množstvo odpovedí. Tvorcovia sľubujú strhujúco šokujúci záver, tak uvidíme! (Dokukané, odpozerané, záverečné časti lepšie, rozuzlenie s prekvapením, ktoré bolo viac menej očakávané, takže za celkom solídne tri) - 65% ()

Carol Pifková

Tento slasher si právom obhájil názov Slasher. Podpriemerné výkony hercov, problémy hlavných aktérov s behom, veľa krvavých scén a nechutností. I keď, tie nechutnosti boli tiež priemer, keďže mnohé z nich sú v každom filme. Človek sa na to väčšinou pozerá s výrazom: a to je všetko? Neviem ako vy, ale ja ako typická žena som si všimla niečo čo je samozrejme úplne bezvýznamné, a to dve obrovské diery po piercingoch v uchu hlavnej neherečky. Nie, toto si musel naozaj všimnúť každý, pretože keby jej niekto skrz ucho svieti baterkou oslepí vás to. Neviem čím to bolo, že hlavnej hrdinke bolo všetko také smiešne. I keď isté návykové látky by vniesli svetlo do tohto temného prípadu. Každopádne, keď vás niekto klame dlhé roky a smeruje to už i k tomu, že si hladká brko nad vraždou vašich rodičov... asi nenasadíte hollywoodsky úsmev a so smiechom poviete: klamal si mi. Ako som písala, herci boli hrozní, takže smiech zo zúfalstva to rozhodne nebol. Viete tento seriál má všetko.. aj to čo treba a aj netreba: nájdete tu ženský pár, ženský pár s pipíkmi, černochov, Indov/Moslimov/Al Káida (nikdy neviem kto je kto, všetci vyzerajú rovnako) atď. všetky tie komunity, ktoré sú rovnaké ako my ale vždy ich treba votrieť do každého filmu a seriálu, pretože si zaslúžia viac pozornosti. Také zmiešané osadenstvo seriálu. Zaujímavé však na tom je, že nikto tu nebol poriadny burtík a žiaden černoch nezomrel prvý. Asi som už naozaj stará a časy sa menia. Seriál nebol zlý, možno podriemerný ale vzhľadom na to, že som sa nerozhodla podstúpiť lobotómiu je to pozerateľné. A vraždy sa mi páčili. Tie majú u mňa plus. ()

Jansuper

Epizody sem už pak ani nehodnotil, ze začátku to působilo fakt dobře, ale nakonec opravdu jen průměr, je pravdou že je to zajímavé a má to propracovaný scénář, alespoň se to o to snaží, ale každopádně to ani není moc horor, je to spíše kriminálka a thriller, vraždy byly sice pěkný a brutální, ale mrzí mě že jich bylo málo, a plno jich bylo mimo kameru, v první epizodě kat zabil víc lidí, ale další díly už zabil jednoho nanejvýš dva lidi, a ve 3 epizodě nezabil kat dokonce nikoho, pokud se nepletu, postavy mi nějak nepřišli tak dobrý, až na hlavní pohlednou Sarah, která byla simpatická, skutečně z celého toho příběhu mám v palici pěkný zmatek a celé to úplně nechápu, poslední epizoda mi tuto první sérii poměrně dost zkazila, a odhalení vraha nic moc, a děj poslední epizody sem úplně nepochopil, ani nechápu přesnou motivaci kata, jeho odhalení by bylo zajímavější kdyby si kuklu přímo sundal před někým, či mu tu kuklu někdo sundal při napínavé scéně, ale takto mi odhalení přijde odfláklé, napětí je tu párkrát za sérii,  které mě tu i docela chybělo, lekaček je tu taky pár, ale určitě mohly jich dát více, vzhled zabijáka kata je hodně dobrý, nebudu ale lhát že sem se od druhé epizody, v průběhu seriálu občas nudil, a to hlavně nudnýma, nedůležitýma nezáživnýma scénama a záležitostma v průběhu seriálu, skutečně na rozuzlení příběhu a odhalení vraha sem se každou epizodu strašně těšil, a nemohl sem se dočkat,celkově nic extra, ale každopádně je to pořád docela dobrý, a hlavně se povedlo udělat ke slasheru nějaký ten složitý psychologický zajímavý a někdy i napínavý děj,  bylo by lepší kdyby pro zábavu do každé epizody přidaly vždy pár vražd navíc, dobře vyditelných na kameře , mimo hlavní děj, ()

Trevor

Sarah Pattersonová sa vracia zo svojim priateľom novinárom Dylanom do rodného mestečka Waterbury, kde jej vrah Tom Winston známy pod prezývkou Katv roku 1988 počas Halloweenskej noci zavraždil obidvoch rodičov. Po príchode teraz už dospelej Sarah v mestečku začne opäť vyčínať vrah. Otázkou je, či ide o niekoho, kto Kata napodobňuje alebo s ním Tom Winston spolupracuje...Za mňa spokojnosť, pretože slasher Slasher priniesol viac menej to, čo od neho človek očakával a predsa len bol o niečo lepší ako prvá séria seriálu Vreskot. Priaznivcov tohto žánru by potešil mohol. ()