Slasher - Kat (2016) (séria)

Tvé oči brzo uvidí (S01E08)

(epizóda)
  • Kanada Soon Your Own Eyes Will See (viac)

Sarah je zdrcená Dylanovou prolhaností a vycházejí najevo její skryté city vůči Camovi. Kat mezitím plánuje velké a krvavé finále. (Netflix)

choze

OK, finále se nám moc nevydařilo a seriál pro mě kvalitativně vyvrcholil v šesté epizodě (šerifův příběh). Jedna věc je, že odhalení vrahovy identity moc nepřekvapí (i když jsem osobně tipoval celou dobu Shurmu!), celkově se ale dalo s rozuzlením vyhrát výrazně líp, tohle je hodně přímočaré. ()

Trevor

Cam ako dieťa zhodí svoju matku zo schodov. Jeho otec Alan ho v súčasnosti varuje pred vzťahom zo Sarah. Tej sa Dylan ospravedlní článkom v novinách a zdá sa, že sa k sebe vrátia. To sa Camovi nepáči a tak v ich dome umiestní dôkazy tak, aby to vyzerala že Katom bol Dylan...Škoda toho záveru a najmä toho, ako Sarah s Dylanom skoncivali s Camom, pretože potom by asi iba ťažko boli na slobode. Aj samotný záver bol takým slasherovým klišé, ale možno aj vďaka nemu nakoniec 3*. ()

Miseet

Tento díl byl pro mě opravdu zklamání. Totožnost psychouše známe už z předchozího dílu, tudíž tato epizoda je maličko zbytečná. Když už teda musela být, tak se dala ztvárnit určitě lépe. ()