V první řadě se Sarah s manželem Dylanem vrací do svého rodného města Waterbury, kde se hrůzná historie tohoto místa začíná opakovat. (Netflix)

Carol Pifková

Tento slasher si právom obhájil názov Slasher. Podpriemerné výkony hercov, problémy hlavných aktérov s behom, veľa krvavých scén a nechutností. I keď, tie nechutnosti boli tiež priemer, keďže mnohé z nich sú v každom filme. Človek sa na to väčšinou pozerá s výrazom: a to je všetko? Neviem ako vy, ale ja ako typická žena som si všimla niečo čo je samozrejme úplne bezvýznamné, a to dve obrovské diery po piercingoch v uchu hlavnej neherečky. Nie, toto si musel naozaj všimnúť každý, pretože keby jej niekto skrz ucho svieti baterkou oslepí vás to. Neviem čím to bolo, že hlavnej hrdinke bolo všetko také smiešne. I keď isté návykové látky by vniesli svetlo do tohto temného prípadu. Každopádne, keď vás niekto klame dlhé roky a smeruje to už i k tomu, že si hladká brko nad vraždou vašich rodičov... asi nenasadíte hollywoodsky úsmev a so smiechom poviete: klamal si mi. Ako som písala, herci boli hrozní, takže smiech zo zúfalstva to rozhodne nebol. Viete tento seriál má všetko.. aj to čo treba a aj netreba: nájdete tu ženský pár, ženský pár s pipíkmi, černochov, Indov/Moslimov/Al Káida (nikdy neviem kto je kto, všetci vyzerajú rovnako) atď. všetky tie komunity, ktoré sú rovnaké ako my ale vždy ich treba votrieť do každého filmu a seriálu, pretože si zaslúžia viac pozornosti. Také zmiešané osadenstvo seriálu. Zaujímavé však na tom je, že nikto tu nebol poriadny burtík a žiaden černoch nezomrel prvý. Asi som už naozaj stará a časy sa menia. Seriál nebol zlý, možno podriemerný ale vzhľadom na to, že som sa nerozhodla podstúpiť lobotómiu je to pozerateľné. A vraždy sa mi páčili. Tie majú u mňa plus. ()

kaylin

První sezona seriálu „Slasher“ má skvělý rozjezd, ale postupně ztrácí dech a nemá moc čím překvapit. Volí klasický vývoj zápletky, chce být zbytečně zamotaný a věnuje moc času epizodním rolím, jako je případ i šéfa policie, který kdyby zde nebyl, tak by se asi ani tolik nestalo. I tak ale ve mně zůstává chuť se podívat na další sezóny, protože by to třeba ještě mohlo překvapit. Minimálně dalšími skvěle provedenými vraždami. ()

Aurus

8/10. Za mě příjemný hororový slasher který od 1. do 7.epizody  byl výborný a fajn ale poslední epizoda to docela zkazila a je tak jen průměrná. Vrah má skutečně dobrý motiv a to zabíjet ve městě lidí podle 7. hříchů. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou neuvěřitelně sympatycké, hudba je výborná, atmosféru tento film má solidní, napětí je zde docela časté, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je výborná. Doporučuji. ()

Jansuper

Epizody sem už pak ani nehodnotil, ze začátku to působilo fakt dobře, ale nakonec opravdu jen průměr, je pravdou že je to zajímavé a má to propracovaný scénář, alespoň se to o to snaží, ale každopádně to ani není moc horor, je to spíše kriminálka a thriller, vraždy byly sice pěkný a brutální, ale mrzí mě že jich bylo málo, a plno jich bylo mimo kameru, v první epizodě kat zabil víc lidí, ale další díly už zabil jednoho nanejvýš dva lidi, a ve 3 epizodě nezabil kat dokonce nikoho, pokud se nepletu, postavy mi nějak nepřišli tak dobrý, až na hlavní pohlednou Sarah, která byla simpatická, skutečně z celého toho příběhu mám v palici pěkný zmatek a celé to úplně nechápu, poslední epizoda mi tuto první sérii poměrně dost zkazila, a odhalení vraha nic moc, a děj poslední epizody sem úplně nepochopil, ani nechápu přesnou motivaci kata, jeho odhalení by bylo zajímavější kdyby si kuklu přímo sundal před někým, či mu tu kuklu někdo sundal při napínavé scéně, ale takto mi odhalení přijde odfláklé, napětí je tu párkrát za sérii,  které mě tu i docela chybělo, lekaček je tu taky pár, ale určitě mohly jich dát více, vzhled zabijáka kata je hodně dobrý, nebudu ale lhát že sem se od druhé epizody, v průběhu seriálu občas nudil, a to hlavně nudnýma, nedůležitýma nezáživnýma scénama a záležitostma v průběhu seriálu, skutečně na rozuzlení příběhu a odhalení vraha sem se každou epizodu strašně těšil, a nemohl sem se dočkat,celkově nic extra, ale každopádně je to pořád docela dobrý, a hlavně se povedlo udělat ke slasheru nějaký ten složitý psychologický zajímavý a někdy i napínavý děj,  bylo by lepší kdyby pro zábavu do každé epizody přidaly vždy pár vražd navíc, dobře vyditelných na kameře , mimo hlavní děj, ()

Trajektt

Tak se musím přiznat, že mně tento příběh doslova přikoval k židli a zhltul jsem ho doslova na jedno zkouknutí. Bude to asi nejspíše tím, že mně už od začátku tohoto seriálového zážitku provázel jeden zabiják, sympaťák, kterej měl moooc pěknou masku a která se u nás ve vyšších intelektuálních kruzích cení známkou nejvyšší. Když pozorujete tohoto morbidního fešáka, který si tuto masku nechal ušít asi v místní kanadské drutěvě z profilu, tak vám může připadat něco mezi katem Mydlářem, který je cvrnknutým americkým Batmanem. Hned, jak jsem tohoto maskovaného zabijáka viděl poprvé, tak jsem se rozhodl, že hned jak půjdu na příští maškarní bál, tak jedině v této nádherné masce, která budí všeobecnou lásku a respekt všech kolemjdoucích. Příběh této rádoby hororové estrády je vcelku jednoduchý a mnohým může připadat jako vykradačka hororových trháků jako jsou Vřískot a neméně úspěšný Halloween. A ačkoliv to zde hororový experti hodnotí jako průměrný seriálový počin, tak musím hrubě nesouhlasit a z pohledu hororového laika musím hodnotit minimálně 70% a to hlavně z důvodu napětí, příjemných krvavých zážitků, kdy mi dokonce při jedné scéně zaskočil jeden polévkový knedlíček tak hluboko do krku, že jsem se málem udusil a to zrovna ve scéně, kdy jsem to nejméně čekal, kdy jeden z hrdinů jde v noci lesem a znenadání na něj někdo vyskočí, tak to jsem fakt nečekal a na příště už jsem si dával většího majzla, hlavně s výběrem občerstvení. Při výběru hororových seriálů nebo filmů mám jednu velkou výhodu a to je ta, že od nich nečekám žádnou áčkovou podívanou a proto jsem občas překvapen, co se z toho vyvrbí a že mně to v jistých případech dosti baví a ještě když je to vše zabaleno v náboženském podtextu, kdy se člověk seznamuje s jistými historickými aspekty, které se táhnou až do dob sepsání historických a duchovních knih, ve kterých si jistá individua vykládají tu jejich pravdu podle sebe a dokáží si přikreslit psanou pravdu, kterou vyloženě nechápou k obrazu svému a nutí vás doslova přemýšlet o jejich dalším ujetém kroku. Takže pro mně to bylo velice zábavné, občas i poučné, nějaká ta nevyřešená hádanka se tam také našla a jelikož jsme se ocitli na americkém kontinentu po roce 2010, tak pro mně nebylo velkým překvapením, že se to v tomto čase dokonce i v Kanadě hemží všemi barevnými odstíny a všemi teplotními bukanizujícími anomáliemi, na které si nemůžu furt nějak zvyknout. Přestávám psát a jdu si zapnout druhou sérii tohoto pro mně hororového překvapení. ()