Nebo s.r.o.

• Česko Nebe s.r.o. (viac)
USA, (2019–2023), 12 h 14 min (Minutáž: 18–23 min)

Tvorcovia:

Simon Rich

Predloha:

Simon Rich (kniha)

Hudba:

Matt Novack

Daniel Radcliffe, Steve Buscemi, Geraldine Viswanathan, Karan Soni, Sasha Compère, Jon Bass, Lolly Adefope, Kevin Wayne, Jason MacDonald, Christine Horn (viac)

Komedie odehrávající se v kanceláři Heaven Inc. Bůh plánuje zničit Zemi a dva andělé musí svého šéfa přesvědčit, aby zachránil lidstvo. Vsadí se s ním, že dosáhnou toho největšího zázraku – pomůžou dvěma lidem se do sebe zamilovat. (HBO Europe)

vyfuk

Milý, nový a lehce přehlédnutelný seriál, který má co nabídnout. Opět budou lidé, kteří budou protestovat, některým se to jednoduše nebude líbit. A mají právo. Ale jde originální kousek, který vypraví určitý moment a popisuje život a i náboženství z jiného a až milého problému, který může urazit jen ortodoxní sebranku. Hezký příspěvek. Stojí jednoznačně za zmínku. Když jde jenom o takovouto jednohubku. A u ní to doufám i zůstane. ()

cariada

Naprosto zajímavý nápad jak to funguje v nebi a jak rozhodují o všem co se u nás na zemi děje. A tom jsem čekal celý seriál a to jsem se spletl. Pak už je to úplně něco jiného jen stejný herci a jiný prostředí, ale dějové už to nemá nic společného což mě dělalo dost problém, hlavně v druhé sérii , kdy mě to období středověku což mě nesedělo. Divoký západ už byl mnohem lepší a už jsem věděl co čekat. A přitom stačilo ty postavy poslat do toho období a dát jim tam nějaký úkol, hned by to jinak vyznělo. Tady je to jen kaleidoskop vtipů a ujetin někdy dobrých jindy spíš trapných a jindy zase hodně trefné. Jako celek je to dobrá zábava. ()

erased

První série přišla s perfektní premisou, kterou se nepodařilo pořádně vyždímat, a exceluje vlastně jen tam, kde se dovídáme o náhodných epizodách z fungování nebeské korporace. A samozřejmě tam, kde se objeví duo Buscemi / Soni. Naproti tomu, ačkoliv už druhá série nemá nic společného s titulní premisou a blíž než k souvislé TV komedi mái k sérii náhodných SNL skečů, v tomto formátu dokáže tématu využít zvoleného tématu a parodování mnohem víc. Vůbec se tedy nebudu zlobit, pokud tato skvadra bude dál pokračovat i v dalších nesouvislých ale stejně švihlých sériích. Also, my therapist prescribed me a potion that's got me low-key kinda faded. ()

slunicko2

Přehled nevyužitých příležitostí. 1) Parádní námět (Vatikán promine), pár hezkých nápadů a skvělý 62letý Steve Buscemi (Bůh) dávají tušit dobrou zábavu. Bohužel však zůstane jen při tom tušení._____ 2) Dětinské přisprostlé vtípky, nevyváženost scénáře (ti dva milenci byli zcela nudní) a stále se opakující stereotypy v dalších dílech diváckému požitku nepřidali._____ 3) 30letý Daniel Radcliffe nemá moc co hrát, navíc mu role nesedne._____ 4) Seriál nabízí i poučení. Určitě nepůjdu pracovat do Heaven Inc, i kdyby mi nabízeli dlouhodobý kontrakt na milión let._____ 5) Výstižný koment: ScarPoul***, M.i.k.e***._____ 6) 4. 6. 2020 - Nepochopil jsem ani v nejmenším, o čem je druhá řada a proč je to druhá řada a ne zcela odlišný seriál. Za pokračování 1*._____ 7) 26.9.2021 - Ani třetí řada mi nepomohla pochopit, o co vlastně tvůrcům jde. Platí o ní totéž, co o řadě druhé. 1*. ()

chrispe

Nebe s.r.o. se bojí samo sebe. Já osobně v něm vidím velký potenciál, který nebyl naplněn a věřím, že kdyby to dostali do rukou Britové, tak by se z toho mohla stát další věc, kterou budou milovat generace. Za mě tam chybí velká dávka ironie, sarkasmu a vůbec bych se nebála hnát to až do absurdity. Seriál táhne Daniel Radcliffe, zpočátku jsem věřila i Buscemimu, ale ten se v tom pak nějak ztratil? nevím. Škoda.... věčná škoda!!! Btw: Ačkoliv většinou nemám nic proti dabingu, tak tady fakt doporučuju originální znění. ()

• Druhá série seriálu se natáčela v Česku. [Zdroj: Fandimeserialum.cz] (Bernyz)

Leden plný seriálů

Leden plný seriálů

04.01.2023

Scenárista Ricka a Mortyho napíše Ant-Mana

Scenárista Ricka a Mortyho napíše Ant-Mana

05.04.2020

Třetí Ant-Man našel nového scenáristu a jeho jméno potěší zejména fanoušky šíleného animovaného seriálu Rick a Morty. Scénář nové marvelovky totiž napíše Jeff Loveness, který má kromě výše zmíněného… (viac)