V postapokalyptickej budúcnosti čelí púštny bojovník a neľútostná bojovníčka najstrašnejšej nočnej more zo všetkých - musia sa usadiť na predmestí. Spoločne prechádzajú existenciálnymi hrôzami malomestského manželského života, a to všetko pod pochybným vedením bohatého obchodníka s kadečím. V ďalších úlohách sa predstavujú Jon Bass ako verný vojnový pes a Karan Soni ako zabijácky bot, ktorý miluje večierky. (HBO Max)

Nach

Jede se zde ve stylu předchozích sérií. Třeštěná komedie, na které je vidět, jak moc herce bavila. Hlavně Radcliffa. Ovšem oproti předchozímu dílu z divokého západu je to o řád méně dobré. Sice jsem se bavil několikrát v každé epizodě, ale jako celek souhlasím s některými hlasy, že si zde tvůrci vybrali slabší chvilku k oddechu. Snad následující příběhy budou opět jiné kafe. 65% ()

fabecc1222

Jsem nakonec rád, že čtvrtá řada je poslední, protože kvalita šla opět o něco dolu a u některých dílů mi bylo za tvůrce až trapno. Občas se nějaká ta parodie povede, ale kvalitních vtipů oproti těm tragickým poměrně ubývá. Je fajn vidět, že herci, a asi i celý produkční tým se u natáčení baví, ale na diváka už se to přenést moc nedaří. ()