Nebo s.r.o.

• Česko Nebe s.r.o. (viac)
USA, (2019–2023), 12 h 14 min (Minutáž: 18–23 min)

Tvorcovia:

Simon Rich

Predloha:

Simon Rich (kniha)

Hudba:

Matt Novack

Daniel Radcliffe, Steve Buscemi, Geraldine Viswanathan, Karan Soni, Sasha Compère, Jon Bass, Lolly Adefope, Kevin Wayne, Jason MacDonald, Christine Horn (viac)

Komedie odehrávající se v kanceláři Heaven Inc. Bůh plánuje zničit Zemi a dva andělé musí svého šéfa přesvědčit, aby zachránil lidstvo. Vsadí se s ním, že dosáhnou toho největšího zázraku – pomůžou dvěma lidem se do sebe zamilovat. (HBO Europe)

Recenzie používateľa chrispe k tomuto seriálu (8)

Nebo s.r.o. (2019)

Nebe s.r.o. se bojí samo sebe. Já osobně v něm vidím velký potenciál, který nebyl naplněn a věřím, že kdyby to dostali do rukou Britové, tak by se z toho mohla stát další věc, kterou budou milovat generace. Za mě tam chybí velká dávka ironie, sarkasmu a vůbec bych se nebála hnát to až do absurdity. Seriál táhne Daniel Radcliffe, zpočátku jsem věřila i Buscemimu, ale ten se v tom pak nějak ztratil? nevím. Škoda.... věčná škoda!!! Btw: Ačkoliv většinou nemám nic proti dabingu, tak tady fakt doporučuju originální znění. ()

2 týdny (2019) (S01E01)

Co se stane, když se vyhořelý Bůh setká s až protivně snaživou Elizou? To se teprve ukáže, ale mám za to, že tenhle seriál má velmi dobře nakročeno. 3,5* ()

13 dní (2019) (S01E02)

Steve Buscemi a Daniel Radcliffe mě vážně baví. Ale čekám ještě něco víc! Tak doufám, že nebudu zklamaná. Druhý díl sice není propadák, ale ani mě nijak zvlášť nenadchnul. ()

12 dní (2019) (S01E03)

Opakuju, že to není úplně špatný. Ale něco tomu zkrátka pro mě chybí. Možná víc sarkasmu? Absurdity? Chtělo by to trochu šťávy. ()

6 dní (2019) (S01E04)

Po vydařeném začátku se vše vrátilo do zajetých kolejí, i když se je snažili "opepřit" prorokem samotného Boha. Steve ztrácí grády a Daniel vše zachránit nedokáže. Nicméně ty poslední tři dvacetiminutovky už dám. ()

3 dny (2019) (S01E05)

Ach jo. Tohle by mohlo být tak zatraceně dobrý. KDYBY!!! .... kdyby... a kouzlo Steva Buscemi jakožto Boha pomalu, ale jistě díl od dílu upadá. ()

1 den (2019) (S01E06)

Koukám na to a říkám si: KRISTOVANOHO! Ty pasáže Boha s rodinou, to by mohlo být prostě skvělý. Tak proč to NEFUNGUJE tak jak má?! A pak mě napadlo se kouknout... oni to nedělají Britové (jak jsem si celou dobu, nevím proč, myslela), ale Američani. Hele to vysvětluje naprosto vše. ()

1 hodina (2019) (S01E07)

Dostali jsme se k očekávanému a nijak překvapivému konci. Nemělo to šťávu a to je věčná škoda. ()

Leden plný seriálů

Leden plný seriálů

04.01.2023

Scenárista Ricka a Mortyho napíše Ant-Mana

Scenárista Ricka a Mortyho napíše Ant-Mana

05.04.2020

Třetí Ant-Man našel nového scenáristu a jeho jméno potěší zejména fanoušky šíleného animovaného seriálu Rick a Morty. Scénář nové marvelovky totiž napíše Jeff Loveness, který má kromě výše zmíněného… (viac)