Contracted: Phase II sa začína tam, kde sa prvý film skončil. Riley (Matt Mercer) sa snaží nájsť človeka, ktorý je za prepuknutie nákazy zodpovedný, aby tak mohol zabrániť jej ďalšiemu šíreniu. Problémom je, že známky vírusu sa začínajú prejavovať na jeho blízkych i na ňom samom. (Marceloo)

Knor

Stejná podívaná jako první díl. Příběh se o něco víc rozjel a rozvinul, humusárny jsou opravdu chutný a jsem zvědavej na další pokračování. Lehký solidní nadprůměr. ()

Najt

Pokračování a drsném stylu. Tentokrát už nákaza propukla a film místy připomíná zombie apo. Každopádně gore v tomhle filmu je o dost lepší jak v jedničce. Škoda že není za tři, to už mohl být nášup ve stylu Úsvitu mrtvých. ()

Pitryx

Tak tohle se zvrhlo v klasickou zombiárnu, nebo prostě lavinovitou nákazu. Je od autorů hezké, že nám zde ukázali konec prvního filmu. Však proč točit jeden dlouhý, když na dvou krátkých se vydělá víc, že. Dávám plusy jen za pár triků. Nesmysly ani neřeším. ()

XXXXXXXX

Jak příznačné, mít při sledování kontrakcí, křeče. Bohužel ne ze strachu ale ze zhnusení. Vše podstatné totiž proběhlo už v prvním dílu a díl druhý, místo aby vysvětloval, zatlouká hřebík hlouběji do červivé tkáně. Opět vidíme zimu, padání tkání, chrchly chrchly, bílý zákal a nesmí chybět ani červíci. Jenže tohle všechno jsme už jednou někdě viděli že? A pácek Nula? Stále nechápu, o co mu jako šlo??? Hlavně, že všichni druhotně nakažení vytuhnou v délce minut, ale Riley, (sám druhotně nakažen v prvním díle, si vesele běhá po světě? Jedinou novou informací tak zůstává název Abbadon a...a to je tak všechno. Vzhledem ke klesající kvalitě, se oprávněně děsím případného třetího dílu a čtvrtý? Tak ten snad už ani nemusej točit... ()

Mamlas

O třídu výše než jednička. Méně ze zaměřili na pipinu pipiny a otevřeli děj ven. Stále je to však žalostně málo, slabé, nudné, pomalé. (31%) ()

Karin00

Luxusní, překvapivě, řekla bych na stejné úrovni jako první díl. Ponuré, nechutné, děsivé, masky fakt vydařené. Přišla jsem si na své (i když pro mnohé ohrané, mě v dobrém podání nikdy neomrzí) - rozpadající se těla, červi, vypadávající oči, zvracení krve, no krása, chuťovka. Hudba se mi také líbila. ()

Easykill

"Já jsem smrt já jsem konec." No já ti nevím, tohle určitě v plánu nebylo. Původní myšlenka se tady úplně vypařila a z pana "rohypnola" udělali teroristu. Každopádně je to pořád stejně stupidní jako první film. Efekty jsou bídné jako sami (ne)herci a ostatní věci kulhaj hned v závětří. ()

MartinSTFC

První díl byl rozhodně lepší, snad jen méně nechutný. Myslím si, že zakončení prvního dílu bylo ideální v tom, že si každý mohl domyslet, jak to asi mohlo pokračovat. Já osobně jsem jedničku vzal jako takový prequel ke všem zombie filmům, jak tu již někdo uvedl. A tak to i mělo zůstat. V tom byla právě jeho originalita. Toto pokračování už víceméně těží z prvního dílu a jediné, co je v něm navíc, je jakási menší zombie apokalypsa, která ale filmu ubírá na kvalitě. Jednička prostě měla kouzlo a originalitu. Myslím si, že se dočkáme i třetího pokračování, které bude ale už totální slátanina a to musí již dopředu vědět i samotní tvůrci filmu. U jedničky to mělo skončit. ()

Carcooli

Jáááj, velké zklamání pro mě. Jednička mě tak hrozně bavila, fakt jsem si ji užila. Ale tenhle díl už byl jen slabý odvar. Možná to bylo i dost mizerným hereckým pojetím hlavního hrdiny, který mi prostě nesedl už v Jedničce. Tohle bylo takové vaření z ničeho, děj dost o ničem a takové to tlačení na pilu, aby se člověk lekal... za mě tak 2/10 ()

Little_Sawy

Zatraceně nechutná slizká broukonákaza, která na slabší lidi bude dosť silnej odvar. Jsem zvědavej, jestli bude i ďalší finální díl. Jinak mě to celkem uspkojilo, dostala jsem přesně to, co jsem chtěla. ()

ciapok odpad!

zabudol som aká kokotina bola jednotka, ale dvojka mi to rázne pripomenula. Vtedy som sa fascinovane pozeral na premenu peknej baby a prehliadal, že to bol hlúpy film. Tu sa to už prehliadnuť nedalo. ()

Mrliš

Dobré pokračování jedničky. Ale to co autoři zamýšlejí, tak můžou přejít na seriál a točit do nekonečna. Škoda, že se z toho klube zase klasická Zombiárna. Filmů o zombie je nepočítaně a filmaři pořád dokola tuto látku omílají. Už by si měli dát pokoj a vymýšlet nové neotřepané příběhy. ()

DyingAngel

Po skvelo našliapnutej prvej časti prichádza tento nie príliš vydarený kúsok... Vo filme sa odohráva až príliš mnoho iracionálnych scén (na šiesty deň sa Riley prebudí a pôsobí dojmom, že čochvíľa sa rozpadne na kúsky a následne na to pobehuje okolo domu ako fretka... policajtka má stále pri sebe zbraň, ale vytiahne ju až v poslednej chvíli... Rileyho kamoška si vyrve oko, ale potom sa tvári úplne v pohode, akoby sa nič nestalo...) a rating zachraňuje najmä "toilet scéna", kde sa hlavný hrdina pokúša odstrániť zo svojho tela červy... Škoda, pretože tento film mohol mať veľký potenciál. ()

Kaylar

Pokračování původního filmu nebylo nevyhnutelně nutné, ale nic proti němu nenamítám. Neřekla bych, že kvalita šla dolů a snímek hodnotím zhruba srovnatelně jako první film. Efekty upoutají v obdobné míře, samozřejmě již tolik nepřekvapí jako v původním filmu, nicméně ani nezklamou. Tentokrát je děj obohacený i o kriminalistické vyšetřování, což jej činí živějším. ()