Komediálne ladený príbeh Ten, kto ťa miloval je zasadený do prostredia predvianočného zhonu známeho kúpeľného mesta. Hlavným rozprávačom príbehu by mal byť po správnosti kpt. Kalina – nepodplatiteľný policajt, milujúci manžel, skvelý otec a báječný syn svojej matky v jednej osobe, keby však iróniou osudu hneď na začiatku deja neumrel pri autonehode spôsobenej zlým výberom pneumatík. O mŕtvych len v dobrom, ale na zosnulého Kalinu začínajú na povrch vyplávať minimálne podozrivé skutočnosti vrátane okolností jeho smrti. Stačí pár nechcených indícií, fotiek, mierneho ohovárania zo strany blízkych a jeho manželke, Vande, sa zrúti svet dlho neotrasiteľnej dôvery. Predsa nemôže uveriť tomu, že by jej bol jej milovaný manžel neverný s policajnou konfidentkou Irenou, akokoľvek tomu nasvedčujú najrôznejšie nájdené dokumenty. Ako dlho? A ako mohla byť taká slepá? V snahe dozvedieť sa pravdu sa z Vandy stáva amatérsky detektív. Našťastie má pri sebe skvelý tým kriminalistov v podobe svojich dvoch malých synov s ich babičkou a jedného v živote nepraktického, praktického doktora... (Continental film)

kreyson13

Zas tak blbý to nebylo. Dobře obsazený, hezký zimní záběry. Pohodová předvánoční oddychovka. Holubová a její somalskej Mikuláš to zabila 😁 ()

Evan7

Na televízny film dobré, ale do kina slabé. Pekné prostredie, hudba, inak málo napínavé, ak sa malo jednať o krimi a ak o komédiu, tak málo vtipné. ()

farinelli77

Takový to mohl být pěkný film, ale chybí mu jiskra. Je to amatérsky utahané, místy až protivné, asi jako teplá limonáda bez bublin v parném létě... Doporučuji panu režisérovi švédskou komedii Kyselé Vánoce. Např. takto vypadá výborný vánoční film. Ale na to u nás bohužel asi nikdo nemá... koule. ()

j1c2

Nevybočující průměr, přežít se to dalo, ale byla to docela nuda. Bod navíc za to, že Norisová opravdu vypadala jako unavená vdova a nezářila po týdnu po pohřbu s novým fešákem. ()

zuzam

Trošku mě překvapilo, že autorem je Jan Pachl, jehož Rapla miluji. Dvě hvězdičky dávám za opravdu hezké předvánoční záběry, jinak to byla blbost, která postrádá humor i napětí detektivní zápletky a vůbec to nezachránili ani jinak slušní herci. ()

horn.t

Nesouhlasím s názorem, že je tento film na úrovni filmů od Trošky. Je totiž mnohem, mnohem horší. Dal jsem sice jednu hvězdu, ale ta je jen pro Čermáka a jen proto, že pro něj mám slabost. ()

bonsetti

Chvíli dobrý, chvíli přiblblý, chvíli vážný, chvílí trapná komedie ... Škoda, mohl to být mnohem lepší film. Krásné záběry z dronu. ()

PowPow

Je to určitě spíš podprůměr, ale rozhodně nepatří mezi nějaký odpad (jak by se dalo vyvozovat ze zdejšího hodnocení). Vtipy jsou spíše laciné, ale děje je dost a posunuje se dopředu dostatečně rychle na to, aby se člověk nenudil. Jako kulisa to jde. ()

ájulinka

No tak takovou bídu jsem fakt nečekala, když jsem viděla herecké obsazení. Naprosto ploché, bez žádné gradace příběhu, herecké výkony mizerné... Co víc dodat :/ Jako televizní inscenace by to ještě šlo, v rámci bakalářů se zkrácenou stopáží - proč ne. Ale jako film - to fakt někdo myslel vážně? Až se sama sobě divím, že jsem to dokoukala - snad to bude tím, že jsou vánoce? ()