Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Komediálne ladený príbeh Ten, kto ťa miloval je zasadený do prostredia predvianočného zhonu známeho kúpeľného mesta. Hlavným rozprávačom príbehu by mal byť po správnosti kpt. Kalina – nepodplatiteľný policajt, milujúci manžel, skvelý otec a báječný syn svojej matky v jednej osobe, keby však iróniou osudu hneď na začiatku deja neumrel pri autonehode spôsobenej zlým výberom pneumatík. O mŕtvych len v dobrom, ale na zosnulého Kalinu začínajú na povrch vyplávať minimálne podozrivé skutočnosti vrátane okolností jeho smrti. Stačí pár nechcených indícií, fotiek, mierneho ohovárania zo strany blízkych a jeho manželke, Vande, sa zrúti svet dlho neotrasiteľnej dôvery. Predsa nemôže uveriť tomu, že by jej bol jej milovaný manžel neverný s policajnou konfidentkou Irenou, akokoľvek tomu nasvedčujú najrôznejšie nájdené dokumenty. Ako dlho? A ako mohla byť taká slepá? V snahe dozvedieť sa pravdu sa z Vandy stáva amatérsky detektív. Našťastie má pri sebe skvelý tým kriminalistov v podobe svojich dvoch malých synov s ich babičkou a jedného v živote nepraktického, praktického doktora... (Continental film)

(viac)

Videá (2)

Trailer 1

Recenzie (121)

Arsenal83 

všetky recenzie používateľa

Má byť komédia, ale názov ako pre tvrdú drámu v slzavom údolí. Ale až taká nulová vec to nebola. Dalo sa aj zasmiať, napríklad keď... alebo... No vlastne, človek si nespomenie na nič. Ale žeby to dávalo vyslovene zlý pocit, niečo negatívne, amatérske, tak to zase nie, už väčšie presexualizované sračky o rôznych ludrách a s rôznymi ludrami sa vydávajú za komédie. Tu boli aspoň dve sympatické Slovenky aj s oblečením a Čermák s frizúrou Vaša Patejdla. ()

charles3 

všetky recenzie používateľa

Do poslední chvíle jsem doufal, že Pachl by blbý scénář nenatočil... Mělo mě varovat, že už předtím napsala Poledňáková podivnosti jako Zkrocení zlého muže, Dva lidi v zoo, Jak se točí krokodýli nebo Líbáš jako... Ale tohle nezvládl ani jeden z autorů, ani herci... Docela mi to připomnělo pejska s kočičkou, když dělali dort. Příběh prapodivně osciluje mezi rodinnou komedií, variací na bondovky, duchařským příběhem, detektivkou a vánoční "pohádkou pro dospělé", přičemž ani jedna z variant dostatečně nefunguje. 14 % a dalšího námětu od Poledňákové už se dopředu regulérně bojím... ()

Reklama

Martin741 

všetky recenzie používateľa

Polednakova uz skoncila s reziou, ale este napisala knihu, ktoru sfilmoval Jan Pachl. Ten mi tiez hovori hovno, teda zase pardon, ja som sa pomylil, a chcel som napisat ze neviem o koho ide. Kazdopadne ako pise Tosim je tam badat Polednakovej reziu. Tymto myslim, ze sa Polednakova s filmom uz asi navzdy rozlucila, napokon k tej 80 -ke ma sakra blizko : 30 % ()

blondboss 

všetky recenzie používateľa

Taká obyčajná česká akože komédia bez duše a bez emócií, ktoré tu divák nenájde ani keby ako hľadal. Soňu Norisovú mám rád ako herečku, ale tuto mi akosi nesedela, a celkovo ten koncept snímku bol dosť prvoplánový a prakticky o ničom. Mám taký pocit, že úroveň súčasných českých komédií ide strmhlav dole. 30 % ()

Rosalinda 

všetky recenzie používateľa

Jedna hvězdice za Řezníčka a Čermáka. Kdyby tam nebyli tihle dva, nepřirutím se na to asi kouknout. Pustila jsem si to na netu s tím, že v půlce filmu si vezmu prášek na spaní, po kterém občas něco zapomenu. Takže v podstatě s tím, že to bude úplně jedno, když zapomenu konec. Bohužel, nezapomněla jsem s té přehlídky nelogičnosti a trapnosti vůbec nic. Tohle by mi fakt nechybělo. ()

Galéria (217)

Zaujímavosti (20)

  • Scény z vánočních trhů byly natáčeny během průběhu skutečných trhů v Chebu na náměstí Jiřího z Poděbrad. (hansel97)
  • Na natáčení bylo použito 50 pytlů umělého sněhu. [Zdroj: ct24.ceskatelevize.cz] (SONY_)

Reklama

Reklama