Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Komediálne ladený príbeh Ten, kto ťa miloval je zasadený do prostredia predvianočného zhonu známeho kúpeľného mesta. Hlavným rozprávačom príbehu by mal byť po správnosti kpt. Kalina – nepodplatiteľný policajt, milujúci manžel, skvelý otec a báječný syn svojej matky v jednej osobe, keby však iróniou osudu hneď na začiatku deja neumrel pri autonehode spôsobenej zlým výberom pneumatík. O mŕtvych len v dobrom, ale na zosnulého Kalinu začínajú na povrch vyplávať minimálne podozrivé skutočnosti vrátane okolností jeho smrti. Stačí pár nechcených indícií, fotiek, mierneho ohovárania zo strany blízkych a jeho manželke, Vande, sa zrúti svet dlho neotrasiteľnej dôvery. Predsa nemôže uveriť tomu, že by jej bol jej milovaný manžel neverný s policajnou konfidentkou Irenou, akokoľvek tomu nasvedčujú najrôznejšie nájdené dokumenty. Ako dlho? A ako mohla byť taká slepá? V snahe dozvedieť sa pravdu sa z Vandy stáva amatérsky detektív. Našťastie má pri sebe skvelý tým kriminalistov v podobe svojich dvoch malých synov s ich babičkou a jedného v živote nepraktického, praktického doktora... (Continental film)

(viac)

Videá (2)

Trailer 2

Recenzie (117)

NinadeL 

všetky recenzie používateľa

Seriálový režisér Pachl (a fanda Hynka Čermáka) si po svém předělal stejnojmennou knížku Marie Poledňákové. Výsledkem je trochu toho a trochu něčeho jiného, kombinace české gangsterky, rodinné komedie, Randalla a Hopkirka nebo V.I.P. vražd... na způsob Život je život. A celou tu směs rámuje vánoční atmosféra. Pro nenáročné publikum, které české produkci odpustí téměř vše, přijatelná záležitost. ()

chrispe 

všetky recenzie používateľa

Tohle se mi teda nelíbilo. Bylo to... trapný. Nevím jaký jiný slovo použít. Těch, kteří v tom hráli mi bylo fakt líto. Není to sice takové dno, jako třeba Kameňák, ale určitým způsobem jsem myslela právě na něj, když jsem se na to dívala. Plejáda známých herců se zde transformovala do řady nesympatických postav, v horším případě s parukami. Mafiáni... kristebožeježíši... škoda mluvit. Ke kladům patří hezká kamera, povedené záběry v exteriérech. Možná i to šílené sněžení, občas jen na jednom místě, nebo dosti nárazově - tím myslím třeba: v jedné scéně sněhová bouře CVAK v druhé scéně jdou hrdinové z kostela a ani vločka. ()

Reklama

Martin741 

všetky recenzie používateľa

Polednakova uz skoncila s reziou, ale este napisala knihu, ktoru sfilmoval Jan Pachl. Ten mi tiez hovori hovno, teda zase pardon, ja som sa pomylil, a chcel som napisat ze neviem o koho ide. Kazdopadne ako pise Tosim je tam badat Polednakovej reziu. Tymto myslim, ze sa Polednakova s filmom uz asi navzdy rozlucila, napokon k tej 80 -ke ma sakra blizko : 30 % ()

mira007 

všetky recenzie používateľa

Poledňáková:Pachl 5:1, kdo čekal, že uvidí film od režiséra Rapla a gangstera K., tak se mu dostalo dílo, kde taktovku určovala autorka rodinných filmů za zenitem - bžunda, dětský humor s dětskými herci, groteska.... duchařská krimi komedie je sice mezi současnou produkcí originální věc, ale ikdyž to není tak hrozný jak jsem čekal , dám slabší tři hvězdy spíš za obsazení a pokus o něco, co mělo pár světlých momentů. ()

misterz 

všetky recenzie používateľa

Iba o chlp lepšie ako typická Troškovina. Taký vianočný výplach mozgu na báze rodinnej duchárskej krimi komédie, z ktorej ale môže rozbolieť hlava. Hlavne ak to preženiete s cukrovinkami a majonézovým šalátom. Miestami tak trápne, že aj deťom sa zatvárajú oči. Na hranici odpadu. 30/100 ()

Galéria (217)

Zaujímavosti (20)

  • Natáčení probíhalo v Karlových Varech, Chebu, Praze, Nové Vsi, Černošicích či na Božím Daru. Natáčelo se 25 dní. [Zdroj: iDnes.cz] (rakovnik)
  • Na konkurz do dvou dětských rolí přišlo více než 700 uhazečů. [Zdroj: iDnes.cz] (rakovnik)

Reklama

Reklama