Gary se znovu setká s Quinn a snaží se na ni udělat dojem. Zkusí načerpat energii z vyhasínající hvězdy, aby restartoval hacknuté motory Galaxie 1. (Netflix)

honajz

Tenhle díl měl větší koule než leckterý díl Star Treku, a to mám Star Trek rád. Začátek nic moc, ale pak je to nabité dějem, věci začínají dávat větší smysl a teď jen doufám, aby to touhle cestou pokračovalo. Mně se to zvážnění, kde blbůstky už nejsou zrovna tím hnacím motorem, hodně líbí. A Garyho mi bylo upřímně líto, když si Quinn nejen na něho nemohla vzpomenout, ale pořád si pletla jeho jméno. Stejnoboti pobavili. ()

Trevor

Pre mňa bola práve táto epizóda doteraz najlepšia práva vďaka Garyho flashbackom, na druhej strane ako si Quinn nevie zapamätať Garyho meno alebo ako si naňho spomenie až na konci epizódy je viac ako trápne. ()

honajz2

Fakt se mi to začíná líbit čím dál tím víc a popravdě se tomu sám divím, protože mě tyhle echt akční sci-fi moc neberou, ale tady si to začínám zamilovávat, nemůžu si pomoct. Skoro všechny postavy si získaly mé sympatie, přijde mi to dostatečně vtipné, líbí se mi, že to má jednotný děj a jednotlivé epizody na sebe navazují (takže doufám, že to tvůrci mají fakt promyšlené a nebudou tu postupem času nahodilé zvraty) a co se potvrdilo tady, dokáže to přesvědčivě zahrát i na vážnější notu. I přes to, že mě flashbacky většinou otravují. Btw, Mooncaka chci domů, okamžitě :D ()