Gary a Avocato se snaží najít bezpečný úkryt pro Mooncakea, ale situace se jim zkomplikuje. Quinn se pokusí zjistit příčinu narušení gravitace. (Netflix)

Trevor

Tak na toto som už asi pristarý. Aréna ešte ako tak ušla, ale vraždiace sušienky. Pradu povediac ale neviem, či je viac iritujúci Gary, Quinn alebo hlas počítača, ktorý ovláda loď HUE. Čo už, keď som to začal tak to asi aj dorazím, ale naozaj žáner úplne mimo moju oblasť záujmu, a tá je, čo sa filmov a kníh týka veľmi obšírna. ()

honajz

Trochu slabší než první dva díly, možná tím, že boj v aréně není až tak originální nápad, a že se to nikam moc nepohne, ale pořád je to příjemně vtipné, jen ty košilaté vtipy mi sem stále moc nesedí. ()

honajz2

Fakt to začíná být čím dál tím lepší, tak snad to tak i zůstane. Opět bych k tomu měl ty stejné výhrady jako k minulému dílu, ale tady už mi vadily o něco míň a jestli to takhle půjde dál, tak nějaké epizodě dám plný počet. Zatím se mi ten seriál hodně líbí, až se tomu sám divím, Ale když tak nad tím přemýšlím, nějaká hodně vzdálená podobnost třeba s Wanderem tam je, takže možná proto... Silné 4* ()