Mladí manželia Zuzana a Andrej sa sťahujú z Bratislavy do Tatier, aby na samote odrezaní od sveta na vlastnej koži otestovali Andrejovo životné dielo – prototyp inteligentného domu. Idylka dokonalého života v réžii modernej technológie sa však čoskoro mení na nočnú moru a boj o život. Revolučný server, ktorý bol vytvorený s cieľom, aby uľahčil životy svojich majiteľov, sa vymkne spod kontroly a nečakane sa obráti proti svojmu stvoriteľovi. Ide len o vrtoch a nedokonalosť testovanej technológie? Alebo riadi dom niekto ďalší? (Continental film)

quido.morava

Celkem zklamání. Ale byl jsem stále zvědavý, co se z toho vyvine, ale ke konci jsem se už musel smát. A popravdě, vydržel jsem do konce jen díky "kočce" Gabriele, na kterou se dá dívat. ()

Kosir

Mně to nejvíc evokovalo Vesmírnou Odysseu, takže A. C. Clarka. Snad právě proto jsem pro tři hvězdy, ale jinak je to hodně naivní a málo uvěřitelné, i když to vnímám jako scifi. ()

Richard.Jezd

Jako český průměrný film. Nebyl jsem nadšený z toho že i do tohoto filmu se dostal PP který dojem z filmu kazí. Kamera nebyla vůbec špatná ale vždy když nakoukneme do komory s "high tech" uvidíme spíše retro než vizi budoucnosti. Jako asi jediný český sci-fi thriller se na poměry dnešního českého filmu dal shlédnout.55% ()

bratr_jezek

Na české poměry celkem slušná varianta na počítač, který umí "myslet". Teror se stupňuje, jde o život, mírně otevřený závěr klade tu podstatnou otázku, zda za umělou inteligencí přece jen není nějaký popud lidské myšlenky. Nejlepší výkon předvádí Gabriela Marcinková 'ostatní jsou tu trochu do počtu, která se nebojí i výzev - scéna v koupelně určitě obletí internet a stane se z celého filmu nejvyhledávanější. ()

5tipes

Dobří herci ve špatném filmu s dobrým nápadem a námětem. Na scénáři je vidět, že vzniknul příliš rychle a režie neprošla etapou nápadů. Krásná a vynikající Gabriela M. ovšem přidává na kvalitě a to velmi významně. ()

Calabria

Celkově byl film napínavý od začátku do konce a vůbec jsem se nenudil. Rozhodně nelituju vloženého času i když byl konec dost přemštěnej. 56% je dost nespravedlivy, ale to už tak u českých filmů bývá. ()

Benigni

Výborná Gabriela a dobrý nápad. Ostatní velmi průměrné, až podprůměrné. Janák tohle prostě neumí, to je vidět na každém záběru, na práci s kamerou, s herci, s hudbou. Je to kýč, ale prachy na něj sehnal, takže se to dá alespoň v tomhle hledisku považovat za úspěch. To, co za ně natočil už poněkud méně. ()

floppy4

Zamýšľam sa nad tým, že či tie tupotiny do scenára dávajú naschvál, alebo to jednoducho nevidia prípadne nechcú vidieť. Alebo rozpočet nepustí? Každopádne to bolo kdesi v jadre filmu celkom zaujímavé, Gabika to zahrala veľmi solídne, zvyšní najmä českí herci absolútne nevýrazní a Zuzkina pripečená kamoška bol tiež veľmi zlý cast. ()

Zupan_

Vydržal som na to pozerať až do dramaticky stupňovaného ukojenia ženskej v bublinkovej vaňi počítačom potom som to už vypol. Ale celkový design supermoderného bytu a predvedenie veľmi na úrovni keďže si vezmeme že sme filmársky pozadu asi o 50 rokov za zvyškom civilizovaného sveta. ()

Lesik

Myšlenka filmu je zajímavá. Od začátku ho ale dost dehonestuje hlavní hrdinka, což je protivná, rozmazlená a namyšlená fiflena, které divák nějakou tu nepěknou příhodu sám přeje, aniž by se dům musel snažit. ()

alienable

Znáte ten pocit, kdy je něco tak absurdní, že se prostě nemůžete přestat koukat? Gradace debility je naprosto fenomenálně zakončená vskutku "šokující" pointou. ()

caerol

Po dlouhé době, co mě nějaký film neskutečně bavil, natož česko-slovenský. Tohleto se vážně povedlo, klobouk dolů. Bylo to napínavé a trochu nepředvídatelné, do konce jsem netušila kdo za tím vším vlastně stojí. Navíc skvělé herecké výkony, docela mě překvapil i Vojta Dyk. ()

Nellaron

Cení sa tu odvážny nápad plne inteligentného domu, ktorý môže byť onedlho realitou. Umelá inteligencia nám naháňa strach od prvého Terminátora, ale napriek strachu z neznáma sme rovnako fascinovali jej využitím, a pomaly sa tak vkráda do našich súčasných príbytkov. Niektoré akcie sú pritiahnuté za vlasy, ale celkovo ide o zaujímavý počin, ktorý vyčnieva medzi záplavou iných filmov. ()