Pokud chce Wrightová dostat Jacka ven živého, musí udělat kompromisy. Průlomové informace dávají CIA šanci zabránit domácímu teroristickému činu. (Prime Video)

castor

Ta skvělá a úžasná Amerika zase jednou čelí bezprecedentní hrozbě. Mike měl minule v helikoptéře vzácný náklad, takže si Jack zhluboka oddechl, nicméně právě on má teď na hlavě pytel a hlavu plnou chmurných myšlenek. A je to znovu Mike, který jej o pár hodin později plácá po ramenou, zatímco v zajetí mu právě na záda lili horkou vodu a do ran sypali sůl. Chavez jej ze zajetí vytáhne překvapivě snadno. Přesto poslední dva díly významně zachraňují celkový dojem ze čtvrté řady. Zejména akce na mexických hranicích je velmi slušivá, ač teda po zuby ozbrojení protivníci padali k zemi jak hrušky. Elizabeth Wright čerstvě složila přísahu coby nová ředitelka CIA a její pravá ruka, lyšák podšitá, pak na půdě Senátu (ukončení série doma ve Spojených státech se dalo očekávat) plamenně popíše slabiny systému, „vysvětlí“ nám, že věřit vlastní vládě může být ošemetné a senátorovi za Texas začne být zatraceně horko. ()