Jack Ryan - Season 4

(séria)

Streeper

Poslední série byla o dost lepší než ta třetí. Sice mi přišla dost uspěchaná, hlavně na konci, ale příběhově a scénáristicky daleko lépe napsaná. Klidně bych těch sérií zvládla víc, pokud by scénář byl dobře napsaný a zajímavý, ale říká se v nejlepším přestat, takže za mě skvělé zakončení Jacka Ryana. ()

dO_od

// Ne tak hloupé jako třetí řada, nějakým záhadným způsobem ale podstatně méně záživné. Ve výsledku se tak Jack Ryan rozloučil v rámci půl roku se dvěma odfláknutými sériemi, kde zápletky většinu času nedávaly smysl, nebo byly tak zamotané, až byly trochu směšné, akce bylo pomálu a když, jednalo se o naprosto rutinní průměr, a většina herců včetně Krasinskiho jeli už jenom tak na půl plynu. Vzhledem ke kvalitám první řady rozhodně zklamání, jehož hořkost zmírňuje snad jenom to samotné finále. Snad se další verzi někdy v budoucnu povede zase najít jasné nebezpečí nebo ideálně ještě lépe naplnit naše nejhorší obavy. ()

JohnCZ

Ve čtvrté sérii už mě tolik nezaujala zprvu strašně roztříštěná a ukecaná zápletka, která někam začne směřovat až ve druhé, její výrazně lepší polovině. Sympaťák Michael Peña a skvělý záporák mnohé zachraňují, ale se samotnou zápletkou, která uhýbá od klasické špionážní tématiky více k organizovanému zločinu, jsem spokojený tentokrát úplně nebyl. Přesto se mi ale ústřední tým vryl za ty 4 kratší série pod kůži natolik, že mě celkem mrzí, že je vidíme naposledy. ()

majo0007

Je to dobré, ale zo začiatku zamotané, jak keby to robil Nolan - prvé dve epizódy si z toho jalový kokot - ale od začiatku som tušil, kto z kladných postáv bude najvätší záporák - prečo to takto robia - vieš, že to bude kladná postava, "jakoby si to nečakal - moment Překvapení". Ale kdo má nakukané, jak my, vie kde je DER HUND ZAKOPANÝ! Keď táto sérka skončila - musím uznať, že všetky filmové časti sa mi lúbili vác (vrátane Afflecka!!!) A to už je čo povedať! Ešte niečo na margo Abbie Cornish (ktorú sme nevideli S02, S03... typujem liečenie, teraz sa zázračne vrátila, asi kvôli hypotéke): Ty si tak sprasatela jak prasce v chlieve, preboha, veď sa nemestíš do žiadneho obleku, ešte raz si pozri Sucker Punch, keď si sa nenapchávala pizzou! A Michael Peña jako TIP-TOP CIA 007 agent... to jako fakt?! Ten funny tlsťoch s nadváhou... WTF! Veď ten by nedokázal ubehnúť ani 100m bez poruchy srdca! Preboha, už obzadzujte niekoho iného do takýchto mexiko sračko rolí!!! Hrá sa to na velkú security action - pritom dobrá rozprávka pre deti! Na záver: všimnite si, všetci traja "búchači" cestujú len s mobilom, ale šaty pokaždé iné a vyžehlené jak od maminky! ()