Papírový dům (Netflix verze)

• Španielsko La casa de papel (Netflix version) (viac)
Akčný / Krimi / Thriller / Mysteriózny
Španielsko, (2017–2021), 38 h 55 min (Minutáž: 41–76 min)

Tvorcovia:

Álex Pina

Álvaro Morte, Úrsula Corberó, Alba Flores, Itziar Ituño, Jaime Lorente, Miguel Herrán, Darko Peric, Paco Tous, Esther Acebo, Pedro Alonso, María Pedraza (viac)

Recenzie používateľa pichta k tomuto seriálu (30)

Papírový dům (Netflix verze) (2017)

Azda fenomén. Tak ako je tento serial spracovaný, je fakt nadčasový. Režisér to mohol aj pokazit na plnej čiare. Zo zločincov su hrdinovia a fenomén. Profesor vytvoril obraz ako chcel ()

Série 1 (2017) (S01)

Neuveriteľne dobre natočený seriál. Každý diel bol skvelý a posúval dej dopredu. Skvelý námet a ešte lepšie prevedenie. Nemám čo dodať. Z malého a tichého seriálu je hviezda. ()

Epizoda 1 (2017) (S01E01)

Hneď prvý diel dal latku velmi vysoko. Očakávam, že druhy diel nebide taky dobry ()

Epizoda 2 (2017) (S01E02)

Druhý diel po prvom dobrom to ma veľmi ťažké. No a tu bol druhý rovnako dobrý ako prvý. Skvelé stvárnenie ()

Epizoda 3 (2017) (S01E03)

Jednoznačne skvele ako sa to komplikuje. Drama ako sa patrí. Nechcem spojlerovat... ()

Epizoda 4 (2017) (S01E04)

Chyby v tomto hviezdnom time sa len a len množia. Porušujú čoraz viac dôležité pravidlá a potom sa to ruca. Profesor odvadza naozaj skvelu pracu ()

Epizoda 5 (2017) (S01E05)

Kazdy diel si zachováva svoje napätie. Fakt husársky kusok sa podarilo urobit Profesorovi. Ma to dost dobre premyslené. Velmi zaujímavé co sa deje ()

Epizoda 6 (2017) (S01E06)

Aj tu sa posunul dej dopredu, no v porovnaní s inymi dielmi asi najmenej. Inak stale prekvapuje. Serial natočený, tak ako si to profesor predstavuje aby zločincom drzali palce ()

Epizoda 7 (2017) (S01E07)

Profesor nastavil pravidlá pred lúpežou, tak aby to všetko vyšlo. No ľudský faktor u každého člena z timu zlyhal. U každého inak a to je kameň úrazu ()

Epizoda 8 (2017) (S01E08)

Podpasovka od profesora bola jedna u tých TOP. Skratka nerád tu spojlerujem,preto nepíšem konkrétne. Ale to auto naserie. Je to stále napínavé a dobre sa to pozerá ()

Epizoda 9 (2017) (S01E09)

Postupné zamotavanie a Profesorova pomsta nabera na obratchach. Berlin je fakt magor, ale užíva si to ()

Epizoda 10 (2017) (S01E10)

Postupne hrozi odhalenie. No Profesor je profesionálny. Angelo bol zneužity...sakra plán ()

Epizoda 11 (2017) (S01E11)

Akože tento seriál dokáže diel od diela zvyšovať napätie a gradovat. Denver to posral. Celkovo sa im to ide vymknut z ruk ()

Epizoda 12 (2017) (S01E12)

Akože utek bol pekný. A Profesor? No ten mal fakt inú prácu. A islo mu to. Vzbura a jej dôsledky asi zmenia vela veci ()

Epizoda 13 (2017) (S01E13)

Policii sa dari odhaľovať. Inspektorka začína mat dobre karty a akosi sa miska vah preklapa na stranu policie. Myslim si,ze Oslo umrie. Profesor sa na konci dobre smazi ()

Série 2 (2017) (S02)

Dokončenie zacatej "prace" v mincovni sa dostalo do finale. Profesorov plan je nakoniec dokonalý. ()

Epizoda 1 (2017) (S02E01)

Ja mam dosť. Napätie sa da krájať. Druha seria priamo nadväzuje na koniec prvej. Profesor je mierne nervózny. Avšak dôvod? Šachová partia je dobre rozohrana. Profesor si zachováva krok vpred. Skvelé ()

Epizoda 2 (2017) (S02E02)

Veľmi ma to baví pozerať. Postupne sa uzatvára kapitola. Pre Tokio. Schéma sa kazí a Profesor sa varí. Ale vie vymyslieť plan aj za pochodu. To sa mi páči. Berlin je pán. Zvláda to s nadhľadom. Rad sa hra s ľudmi ()

Epizoda 3 (2017) (S02E03)

Mala vzbura zmení pomery, ktoré majú svoje dôsledky. Dej ide napred aj inak ako bol plan, alebo? Profesor to má premyslene. Vie ako reagovať, no niekedy to tak nevyzerá ()

Epizoda 4 (2017) (S02E04)

Bojuje sa na oboch frontoch. Nikto nechce dať nikomu nič znať a každý hra svoje. To čo sa deje vnútri je asi už mimo všetkých plánov. Naši lupiči to akosi podceňujú. Arturo si akosi nevie dať pokoj. Skratka aj slabší diel sa mi páči. Pretože je aj tak dobrý ()

Dahmer zavraždil Bridgertonovi

Dahmer zavraždil Bridgertonovi