Policie vyslýchá prvního chyceného lupiče. Río se rozzlobí kvůli tomu, co provádí Berlín, a tak se proti němu postaví. (Netflix)

warrenur

Konecne celkom vydarena cast. "Profesorko" si to dava ako pan a to som si nemyslel, ze si uziva to samoposkodzovanie. ;) Zmena patriarchatu na matriarchat bola opat vtipna, ale to je tak, ked vas vedu psychopati niekam, kde by ste neradi skoncili. V urcitej chvili toho maju i sympatizanti dost. Skoda, ze to tak nefunguje i vo vedeni statov, to by bola prca. Opat par barliciek a haluzi, ale tentokrat som sa bavil. ()

Najt

Takže asi už víme, že nějaké realistické pojetí v tomto seriálu prostě hledat nemůžeme, ale aspoň to je zábavnější. Situace je dost v pr. A pochybuji, že plán vyjde. Zacinam si myslet a odvozovat jak to asi vše dopadne. Sázím na to, že plán nevyjde a vsichni budou buď mrtví, nebo zatčení. Tokyo to zkurvila totálně, i když profesor tohle posral ještě víc. Sice se zbavil miniaturního kousku papíru, ale už dávno mohl být na pozici a dělat pořádek, místo toho ztrácí čas na místě činu a pak musel zaimprovizovat a díky tomu je v báni. Prej za napadení, to je ale kokotina...jinak seriál je perfektní ale co mě fakt štve je neprofesionalita týmu a to že jsou nějaký pravidla, který se moc nedodržují.. ()

Trevor

Tak ako som to v komentári k predchádzajúcej epizóde predpokladal jedinečný El Professore opäť všetkým prejde cez rozum a opäť nielenže presne vie že z forenzného príde na výsluch bývalý manžel Rachel úplne presne vie že s ním pôjde domov. Toto by malo problém zožrať aj 12 ročné decko ale povedzme. Potom však prichádza moment s veľkým M. 35 kilogramová Tokio zmláti polovicu zásahovej jednotky španielskej polície a opäť jediný EL Magnifico Professore presne nachystá každého člena na výsluch, pretože presne vie ako bude vyšetrovateľ postupovať.Ešte aj dej Avangers je bližšie k realite ako tento seriál čo je s ohľadom na solídnu atmosféru naozaj veľká škoda. ()

ALIENka_

Tokyo se do čista zbláznila a konečně dostala, co si zaslouží. Ježiš na to čekám od začátku seriálu. Berlín je prostě borec, psychopat jak svině, ale tím se nic nemění, pořád je to borec. Zároveň ale na druhý straně břehu (a to sice na straně Profesora), se věci začínaj trochu vymykat. Sračky padaj do větráku a Profesor je oficiálně v policejním seznamu zadrženejch. No co si budem, to je docela dost v prdeli. Možná mu štěstí přeje, ale zase by na to neměl tolik spolíhat. Ale co mě nepřestává překvapovat je, jak dokonalý jsou moderní vyšetrovatelský metody (teď to zní, jak kdyby mi bylo padesát), takovej malej kousek blbýho spalenýho papíru stačí na rozluštění celýho případu. Jestli tenhle seriál něco dokázal, tak to je určitě to, že se díky němu nikdy nepokusím vyloupit banku. Ty léta plánování, který se nakonec stejně nevyplatí, protože plán se někde posere a na konci čeká 300 let vězení.. no co si budem. Hodnocení: Profesor si zachoval svoje gentlemanství, i když doslova sundal policajta. Ten chlap má nervy ze železa/10 ()

Sany33

Príbeh: Tokyo začalo zdatne hrabať a Berlínovi praskli nervy. Profesor je v cele predbežného zadržania a najväčší problém je že majú jeho odtlačky. Prevedenie: Pôvodne som nechcel dať plný počet lebo časť má nijaké hluché miesta ale za to že Tokyo išla konečne na chvíľu zo scény som bol tak rád, že som to tam jednoducho musel dať. To dievča ma už vážne serie viac ako Arturito. 90% ()