Papírový dům (Netflix verze)

• Španielsko La casa de papel (Netflix version) (viac)
Akčný / Krimi / Thriller / Mysteriózny
Španielsko, (2017–2021), 38 h 55 min (Minutáž: 41–76 min)

Tvorcovia:

Álex Pina

Álvaro Morte, Úrsula Corberó, Alba Flores, Itziar Ituño, Jaime Lorente, Miguel Herrán, Darko Peric, Paco Tous, Esther Acebo, Pedro Alonso, María Pedraza (viac)

Recenzie používateľa LachtanShows k tomuto seriálu (48)

Epizoda 1 (2017) (S01E01)

Ještě než se Netflix dočkal svého české rozhraní a La Casa De Papel našeho překladu Papírový dům, jsem si s ní už cestu jednou zkřížil, abych si ji zkazil zejména upřednostněním anglického audia před španělským originálem. To jsem teďko napravil, připomenul si začátek tohoto v současnosti šíleně popupárního španělského zjevu a s radostí pokračuju dál. ()

Epizoda 2 (2017) (S01E02)

Druhá a poslední část, kterou jsem viděl podruhé a zalíbila se mi ještě o ždibec víc než samotný pilot. Finální scéna na baru je absolutní satisfakcí. ()

Epizoda 3 (2017) (S01E03)

Epizoda, co tlačí laťku extrémně vysoko. Jestli jí nadcházející kousky dokážou ještě předčít, tak přestanu sledovat i ostatní seroše a budu se primárně soustředit hlavně na tuhle pecku! ()

Epizoda 4 (2017) (S01E04)

Americká produkce by se měla začít obávat o své staleté prvenství ve tvorbě filmů a seriálů, protože ta evropská jí začíná zběsile šlapat na paty. Španělé jsou v jejím čele! ()

Epizoda 5 (2017) (S01E05)

Po tomhle seriálu už nikdy nebudu ohromen žádnou filmovou loupeží. Mám totiž velmi silné pochyby o tom, že by tohle provedení dokázal někdo trumfnout. ()

Epizoda 6 (2017) (S01E06)

Zvratů přibývá, napětí stoupá, já si zapamatovávám jména a skládám si dohromady puzzle jejich osobností. Geniální počin! ()

Epizoda 7 (2017) (S01E07)

Scény na vrakovišti a Profesorova vynalézavost zaručily prozatím nejnapínavější momenty série! ()

Epizoda 8 (2017) (S01E08)

Ohledně toho, jak je Raquel pokaždé o rok zpátky za Profesorem, mi jí začíná být i poměrně líto. Jeho tahy jsou ale bezkonkurenční. ()

Epizoda 9 (2017) (S01E09)

Trochu se bojím, jak dle mnohých vypadá vztahová změť ve 4. sezóně. Protože i zdejší pokusy o rozvinutí interakcí mezi jednotlivými lupiči se mi ne vždy zamlouvají. Profesor ale všechno táhne do neskutečných výšin. ()

Epizoda 10 (2017) (S01E10)

Únosci jsou zásluhou protřelosti svého vůdce zase o krok nad policií. Berlín je sice zmetek, ale mám toho chlapa setsakra rád. ()

Epizoda 11 (2017) (S01E11)

Dle toho, co jsem si neúmyslně přečetl o druhé sérii, se mi moc nepozdává současné Riovo chování. Závěr však přináší jeden z nejšťavnatějších zvratů. Profesor totiž poprvé není ten, kdo by držel esa v rukávech. ()

Epizoda 12 (2017) (S01E12)

Masakr neustále nabírá na intenzitě. Díl, jehož kulervoucí spád se dá hravě přirovnat k Battle of Bastards v GOT, kterou dlouho považuju za vůbec nejlepší televizní epizodu všech dob! ()

Epizoda 13 (2017) (S01E13)

Ten, který doposud měl pro každý nešvar nečekané východisko, začíná dělat ty největší chyby. Jsem hodně zvědav, jak moc loupež bude zásluhou Profesorovy zaslepenosti strádat. ()

Epizoda 1 (2017) (S02E01)

Nečekal jsem, že mě postava Tokio začne iritovat už takhle brzy. I tak jsem ale rád, že jsem po delší odmlce zpátky u dalšího napjetím nasátého seriálu, kde mě ty údajně nejvíce šokující chvíle teprve čekají. ()

Epizoda 2 (2017) (S02E02)

Ty rozkoly mezi lupiči se mi vůbec nepozdávají, přijdou mi zbytečné a akorát mi například u Ria vsouvají do hlavy myšlenku, že měl Herrán raději zůstat v Elite a opustit La Casu. Hlavní roli ale samozřejmě hrají prachy. ()

Epizoda 3 (2017) (S02E03)

Těch pokusů o vzpouru nás asi do budoucna čeká ještě několik, já se na ně těším jedině z důvodu toho, jaké zadostiučinění rukojmí zase potká. Kde jsou ty časy, kdy jsme jako malí fandili vždycky jedině klaďasům? ()

Epizoda 4 (2017) (S02E04)

Profesor zase pro jednou ukázal, jak dokáže přechytračit celý tým zkušených vyšetřovatelů. Podle událostí nadcházejících ale stačí jediná maličká nepozornost... ()

Epizoda 5 (2017) (S02E05)

Jsem ohromně rád, že Rio je zpátky tam, kde má být a že se také vrátil ten neustálý dějový spád, který jsem z počátku série mírně postrádal. ()

Epizoda 6 (2017) (S02E06)

Některé vztahové pohnutky se mi příliš nepozdávají, třebaže chápu, že jsou pro určitý dějový posun poměrně potřebné. Napětí mezi Raquel a Profesorem vévodí epizodě. ()

Epizoda 7 (2017) (S02E07)

Už jen čekám, kdy dojde k očekávanému útěku a jestli i přes Profesorovy neprofesionální kroky dokáží únosci zas a znovu přelstít veškeré složky, jež jsou na ně nasazeny. ()

Dahmer zavraždil Bridgertonovi

Dahmer zavraždil Bridgertonovi