Papírový dům (Netflix verze)

• Španielsko La casa de papel (Netflix version) (viac)
Akčný / Krimi / Thriller / Mysteriózny
Španielsko, (2017–2021), 38 h 55 min (Minutáž: 41–76 min)

Tvorcovia:

Álex Pina

Álvaro Morte, Úrsula Corberó, Alba Flores, Itziar Ituño, Jaime Lorente, Miguel Herrán, Darko Peric, Paco Tous, Esther Acebo, Pedro Alonso, María Pedraza (viac)

Recenzie používateľa Kushina k tomuto seriálu (18)

Jsme tady zas! (2019) (S03E01)

A je to tu, velké shledání po několika letech a opět pojedeme bomby! Sice to už nemá takový napínavý efekt, jako to měli minule a přijde mi to hrozně urychlené, ale tuhle show si přeci nenechám ujít! 90% ()

Aikido (2019) (S03E02)

Bože, jak já ty dokonalý plány a taktiky professora miluji. Na to se dá prostě koukat celý den. 85% ()

48 metrů pod zemí (2019) (S03E03)

Vše se může pořádně posrat, ale s trochou fyziky a ruce zkušeného svářeče a kouzlo je na světě. Líbí se mi jak to pěkně rychle utíká, sice bych ocenil víc dramatičnosti, ale vem to ďas, jedeme bomby! ()

Delfínova chvíle (2019) (S03E04)

Bohužel pro celý tým je nový plukovník Tamaya chladnokrevný bastard, který je schopen porušit veškeré protokoly, aby je dostal jejich hlavy na špalek, k tomu je to velice chytrý bastard, takže 2 trumfy jim zfouknul jednoduše jako svíčku, k tomu je Dever horká hlava, co opět něco posral a plán se pomalu začíná rozpadat. 90% ()

Třesk, plesk, čau (2019) (S03E05)

Díl, který se nám do nejmenších detailů snaží zachycovat emoce všech, silné a hluboké dialogy, nad kterými čumím s otevřenou pusou. I trocha dramatičnosti je potřeba do seriálu zahrnout, aby dostal určité kvality, ale bohužel na úkor akce a dobrého pocitu. 80% ()

Nepodstatné záležitosti (2019) (S03E06)

Neustále je to jedna velká šachová partie, ve které hraje roli hlavně zákeřnost a nastražení pastí. Zdá se to vypadat, jako jedna velká výhra, když Rio stojí před bankou, ale....není to opět jenom past? 85% ()

Rychlé uvolnění (2019) (S03E07)

Do pasti zatím nespadli, ale balancují na hodně tenké hraně. Už jsem si říkal, že to, že mu dali štěnici musí být naprosto jasné a jestli s tím profesor nepočítal, tak bych dal snad odpad, Každopádně mě nezklamal jako obvykle a stále má eso v rukávu. Na druhou stranu je našli a začíná to být hon na myš, kterou honí kočka, bohužel pro ně jsou jen 2 myši a koček je příliš mnoho. Jak to bude dál? Zajímavá otázka... 90% ()

Na nic (2019) (S03E08)

Do prdele tak tohle byl nejlepší díl z celé série. Naprostý masakr, past do které se chytil sám profesor a jednal podle emocí a díky tomu teď začne válka. Nejen proti policii, ale i proti občanům, kteří už je nebudou mít za "hodné zloděje" právě se to celý posralo. 100% ()

Konec cesty (2021) (S05E01)

První díl skvělý v duchu předešlých dílů. 90% ()

Věříš v reinkarnaci? (2021) (S05E02)

Druhý díl pro mě byl zklamání především v tom, že se profíci nechají unést emocemi v takovém měřítku, že nechají aby si rukojmí vzali zbraně, nemluvě o tom, že to tlustý prase vystřílelo na 1 zásobník asi 200 ran a pořád střílí dál....... Aspoň konec to zachránil. 65% ()

Vítejte na představení života (2021) (S05E03)

Zapomněl jsem hodnotit, takže už nepamatuji. Každopádně jako téměř každý díl tohoto seriálu to stálo za to. 90% ()

Místo v nebi (2021) (S05E04)

Díly o trošku horší jak ten předešlý. Každopádně pasáže z minulosti o životě co býval mě začínají nudit, kor když jsou až moc ukecané a přijde mi, že nemají žádnou hlubší pointu. Jinak pokračujeme! 80% ()

Spousta životů (2021) (S05E05)

Hodně hluboký a smutný díl, který nenudil, i když se opět dost kecalo, což ale nezastínilo hlavní dějovou linii a hodně emotivní konec.  90% ()

Tlak stoupá (2021) (S05E06)

Prozatím jeden ze slabších dílů, hodně se povídalo a moc akce nebylo, až na jednu auto honičku a vcelku napínavý konec to byl jeden z těch nudnějších dílů, ale pořád kvalitní dost. 70% ()

Zbožné přání (2021) (S05E07)

Konečně opět to, co mám na tomhle filmu nejradši, naprosto skvělý plán uvařený z ničeho a přitom tak krásně geniální. Prší zlato, schovat se dá naprosto všude. Dokonalost. 85% ()

Teorie elegance (2021) (S05E08)

Tak takhle zkurvený zvrat jsem do prdele ani ve snu nečekal. Co to znamená? Že není konec, ale je opět začátek a znovu se bude plánovat něco, co nikdo nečeká. Miluju ten seriál. 95% ()

Důvěrný rozhovor (2021) (S05E09)

Stává se z toho čirý mindfuck, všechno je v prdeli, zlato, plán, lidi, naděje. Ale je to opravdu konec? Profesor má vždy záložní plán a věřím tomu, že i v tomto případě vymyslí něco geniálního. Sice je tohle zatím jeden ze nejdepresivnějších dílů, ale ? Co Přijde dál? Věříte, že je konec? Já tomu rozhodně nevěřím! 90% ()

Rodinná tradice (2021) (S05E10)

Prostě....To je prostě dokonalost, aneb dokonalý plán. Upřímně, co může mít větší cenu jak zlato v hodnotě více jak x miliard eur? Akcie, trh, ekonomika. Dnešní doba je více méně elektronická a toho naprosto dokonale využil génius profesor. Každý dobře ví, že národní rezervy jsou jen rezervy a jestli je tam zlato, nebo mosaz, na tom nikomu nezáleží, záleží na tom, co si společnost myslí. Obelstít lidi je tak hrozně snadné a díky esu v rukávu si můžete spokojeně odpochodovat i se zlatem a zároveň mít imunitu. Prostě za mě více než dokonalé završení téhle zlodějské série a jsem šíleně šťastnej za to, že jsem byl členem tohoto skvostu už na úplném začátku, ještě dříve, než to koupil netflix a stalo se to mainstreamovým trhákem. Zkrátka mám na seriály cit a sledovat neznámý španělský seriál může jen pár bláznů jako já! Nedalo se to vymyslet snad lépe, než jak to skončilo. Dávám plný počet fakt od srdce. 100% ()

Dahmer zavraždil Bridgertonovi

Dahmer zavraždil Bridgertonovi