Papírový dům (Netflix verze)

• Španielsko La casa de papel (Netflix version) (viac)
Akčný / Krimi / Thriller / Mysteriózny
Španielsko, (2017–2021), 38 h 55 min (Minutáž: 41–76 min)

Tvorcovia:

Álex Pina

Álvaro Morte, Úrsula Corberó, Alba Flores, Itziar Ituño, Jaime Lorente, Miguel Herrán, Darko Perić, Paco Tous, Esther Acebo, Pedro Alonso, María Pedraza (viac)

Recenzie používateľa BROKEN_ k tomuto seriálu (32)

Lekce z anatomie (2020) (S04E03)

Rio jdi do ....... Zatím je to po našlapaném finále 3 série slabší, chudší. Tokio a Denver by měli přestat dělat kraviny a začít se chovat jako dospělý. ()

Pět minut předtím (2020) (S04E05)

Logika v tomhle dílu šla dolů, ale jinak se dobře bavím. Přestřelka pěkně natočená. ()

Útok na stan (2020) (S04E07)

Jedna z nejlepších epizod! Profesor hned 4 krát udeřil na policii, až byla radost to sledovat. Zatím parádní příprava na finále. ()

Plán Paříž (2020) (S04E08)

Jestli bude v takovém stylu udělaná i závěrečná 5 série, máme se na co těšit. Ano trošku nelogické, ale ve finále úžasné. Profesor je na koni jako nikdy a já to žeru i s navijákem. Jo a ta hudba.... TA HUDBA! Závěrečných 15 minut mi přišlo, že sleduju akční špionážní film, který se teprve rozjíždí a já si říkal " chci víc.... VÍC! ".  " For Nairobi! For Nairobi! For Nairobi! ". No a poslední scéna oh boy, už aby bylo 3 září! ()

Série 5 (2021) (S05)

První polovina závěrečné řady vsadila spíše na střílečku a díky tomu se jedná dost možná o tu nejslabší pasáž celého seriálu. Ale pak přijde druhá polovina a tam se španělský hit La Casa De Papel jako kdyby nadechnul a uvědomil si, že tenhle seriál nebyl nikdy o střílečce, ale o napětí, zvratů, a šachovou partii Profesora s policií. Konec se tvůrcům opravdu povedl a já jsem byl v závěru napjatý, až jsem se dokonce z toho zpotil a hlavně jsem byl emocionálně vyčerpán... tohle se mi stalo naposledy u seriálu LOST. La Casa De Papel mi bude sakra chybět. Závěrečné titulky jsou podobně úžasný jako v Avengers: Endgame. Jen je škoda, že na konci jsme nedostali nějaké scény z minulosti s Nairobi, Moskvou i s Oslou. Škoda, ale jinak s koncem jsem maximálně spokojen. Celkově 5 řadu hodnotím 7,5/10. samotný závěr/ druhá polovina si zaslouží 9/10. :-) Více zde: recenze ()

Konec cesty (2021) (S05E01)

Já už se jen směju, jak ty blbý poldy vždycky vypečou. To s tou farmou pobavilo. Závěr, který pěkně stříhá na jednotlivé postavy a jejich smutek je perfektní. ()

Spousta životů (2021) (S05E05)

Jedna z nejlepších epizod. Španělé to mají velkolepě natočený, opravdu klobouk dolů. Hudba jede na 110% a já jsem do toho pěkně zažraný. U závěrečné pasáže jsem byl plný emocí. Mazec.... tohle budu ještě chvíli rozdýchávat. Čekání na druhou polovinu závěrečné řady bude peklo.... chci další díly a to okamžitě! 3. Prosinec tady bude naštěstí za chvíli, tak to budeme muset vydržet. :-) ()

Teorie elegance (2021) (S05E08)

Řekl bych, že závěrečný zvrat, je ten nejlepší co tenhle seriál předvedl. Vyrazilo mi to dech. :-O ()

Důvěrný rozhovor (2021) (S05E09)

Ta poslední pasáž s Tokio mě rozplakala... safra :-( ()

Rodinná tradice (2021) (S05E10)

Uff to jsem si oddychnul. La Casa De Papel má parádní finále... bál jsem se, že se jim to nepovede. Jsem emocionálně vyčerpán. Profesor a celá parta mi budou chybět. ()

Dahmer zavraždil Bridgertonovi

Dahmer zavraždil Bridgertonovi