Policejní vyjednavačce Raquel je poprvé ve spojení s Profesorem. Jedno z rukojmích je ale důležitou součástí plánu. (Netflix)

Ingtar2

Druhý diel je kvalitatívne niekde inde ako prvý, hlavne jeho druhá polovica. Zisťujeme, že celý seriál je vlastne hra o čas, aby ho partia získala čo najviac. Hovor Raquel a Profesora je scenáristicky výborný, ale niektoré iné rozhovory opäť strácajú. Koniec ukázal ako to má Profesor fantasticky naplánované, avšak začína mi to pripomínať Death Note, dúfam že sa neuberieme tým smerom. 76%. ()

warrenur

Po slabuckej prvej casti, konecne zaujimava epizoda. Divaci maju radi, ked zdanlivo nahodne a velke operacie majstrovsky ovlada nejaky "mozog" v pozadi. Atmosfera toho sa podarila velmi pekne navodit. Sice opat par naivnych veci a emocianalnych vybuchov, ktore by vdanej situacii realne nenastali, inak by mohli cele snazenie pochovat....ale privieram oci. Mierny nadpriemer. ()

Martrix

Postavy jsou bezva, dialogy mají šmrnc, ale dost mě překvapuje, že jsou některé aspekty loupeže přitažené za vlasy. Profesor věděl 5 měsíců předem, že na exkurzi příjde jehně? Že se to nezruší, neonemocní... . Tisknutí peněz je taky haluz...žádný lupič nechce nové bankovky, protože je snadné dohledat číselnou řadu...i tu chybějící. Ale nevadí... dívá se na to dobře. ()

Bossi123

Samozřejmě se dalo očekávat, že "Jehňátko" bude v tomto díle téma číslo jedna. Samozřejmě také více poznáváme charaktery jednotlivých postav, a to jak z řad lupičů, tak policistů. Na scénu přichází sebevědomá vyjednavačka Raquel, ta má však rodinné problémy a někteří její kolegové se nebojí dát jí najevo jejich pochybnosti o jejím správném postupu v řešení těchto problematik. Pokud bych měl shrnout její charakter, řekl bych velmi nesympatická. Taková osoba ovšem nesmí nikde chybět. Jediné dvě postavy, které jsou mi extrémně nesympatické, je právě Raquel a samozřejmě Arturito, který se neustále snaží o hrdinství, ale jak jsme poznali v předchozím díle, žádný hrdina to jistě není. Jinak chemie mezi postavami je dobrá a funguje, dialogy jsou svižné. Z pohledu logiky mi zde nehraje jen jedna věc, a sice, jak Profesor mohl tak dlouho před přepadením vědět, že zrovna ten den bude přítomné "Jehně". Co kdyby onemocnělo nebo by se zpozdil autobus v zácpě nebo by byla exkurze prostě zrušena? To je dle mého jediná nedořešená věc. ()

muti

Nemám rád časti ktoré si držia priemerné tempo a poskočia na 4* až ku koncu, keď príde zásahovka. Takže za mňa celok za 3*. Priority one person? Pekný BS. To by mala ochranku po celý čas... Prejde celý deň, polícia všade, ale médiá nikde. Wtf? To v akej krajine žijú? Všetci sa dozvedu o lúpežnom prepadnutí až s východom slnka. Really? ()