The Orville

• USA The Orville (viac)
USA, (2017–2022), 31 h 43 min (Minutáž: 42–86 min)

Tvorcovia:

Seth MacFarlane

Seth MacFarlane, Adrianne Palicki, Penny Johnson Jerald, Scott Grimes, Peter Macon, J. Lee, Mark Jackson, Jessica Szohr, Halston Sage, Anne Winters (viac)

Dej seriálu odohrávajúci sa 400 rokov v budúcnosti prináša dobrodružstvá prieskumnej vesmírnej lode Orville. Členovia posádky, ľudia a mimozemšťania, sa stretávajú so zázrakmi aj nástrahami vesmíru. (Disney+)

Recenzie používateľa ReichelTomas k tomuto seriálu (8)

Veľká úľava (2018) (S02E01)

To byla paráda! Jeden z nejlepších dílů série. Ano, sice o vztazích, ale s parádní dávkou humoru :) ()

Elektrická ovca (2022) (S03E01)

Výrazně se zlepšila úroveň 3D animace (zejm. vesmírné lodi Orville), ale příběh za moc nestál. Taková škoda, vždyť první díly série bývaly (alespoň podle mě) ty nejlepší. Takže k hodnocení: Jedna hvězdička za to, že je to sci-fi, The Orville a za parádní design, druhá za konec epizody, za tu bitvu. ()

Ríše tieňov (2022) (S03E02)

Už je to zase starý dobrý Orville :) ()

Paradox smrteľnosti (2022) (S03E03)

Byla to nuda, až posledních deset/patnáct minut se něco dělo (konkrétně od té části - SPOILER -, co zničili ten Kaylonský holografický přístroj) ()

Jemne padajúci dážď (2022) (S03E04)

Parádní námět, zpracování však bylo tak.. jak bych to jen řekl: podivné? ()

Z neznámych hrobov (2022) (S03E07)

Parádní, avšak trochu zdlouhavé. Jinak ale třeba ten děj s tou rasou, která odsuzuje muže, tak ten byl za 100%! :) Konečně jsme se alespoň na chvíli vrátili k tomu, co podle mě dělalo Orville tak skvělým seriálem: k humoru. ()

Domino (2022) (S03E09)

Tak to byla opravdu paráda!!! Nikdy mě nepřestane udivovat ten úžasný vizuál, tentokrát mě, kromě úžasné bitvy nad planetou, úplně ohromil vzhled Kaylonu. Úžasné! Pak dál mi vůebc nevadí. že jsme se zbavili té nejnepříjemnější postavy v seriálu. BTW zatímco první řada začínala jako komedie a druhá v tomto duchu pokračovala, tak ze třetí řady se tento prvek úplně vytratil. To je podle mě jedna z velkých škod. ()

Budúcnosť neznáma (2022) (S03E10)

Taková druhá (a o stupeň/možná o dva stupně horší) Ja'loja (první díl druhé série). Ještě jak je tam ta strašlivě natažená délka. Bohužel ani tady se moc neuplatňuje humorný prvek, jak se tomu dělo (k mému potěšení) v první a zejména druhé řadě. Ale i tak to docela ušlo. Dal bych tak tři a půl, možná čtyři hvězdy. ()