Snafu: V háji jako obvykle

• Čína Hidden Strike (viac)

Úkol zněl jasně – za každou cenu ochránit civilisty pod palbou. Jackiemu Chanovi a Johnu Cenovi v roli elitních vojáků v tomhle filmu není co závidět. (Netflix)

Saxos

Klasická JéChánovka, která ničím nepřekvapí. Samozřejmostí jsou na konci i zpackané záběry, ať úmyslně nebo ne. Závěr: 50/50. ()

rodier

Ani moje oblibene duo Jackie Chan a John Cena nezachrani tuhle prumernou nesmyslne dlouhou akci v nekvalitne predrenderovane pousti :(   o nesmyslech typu armadni autobus bez neprustrelnych skel.. nebo zlomit usb dongle = zablokovat system.. ani nemluvim ()

Kushina

Taková lehce podprůměrná akční řezárna. Chan s Cenou mi fakt sedí, dohromady tvořili skvělou dvojici, což tomuhle filmu dost pomohlo. Jinak to ale nestálo za moc, příběh byl až moc sci-fi a nepůsobil extra seriózně, ale jako pohodová akční jednohubka na večer to ušlo. 55% ()

Heywood odpad!

Už nedokážu dát ani hvězdu. Tohle je přeplněné nejhoršími klišé, směšností děje, absurditou řešení a je to tak pro děti do 6 ti let. Dva jinak skvělí herci nemohou zachránit tak stupidní škvár navíc, kde kradou zlí "bílí" a jak víme z reality v Africe, situace je tam zcela jiná a média se s ní už ani netají. Takže pročínská propaganda je tu o to horší.. ()

Grimaldi

Trvalo to mnoho let, reálně jsem už ani nevěřil, ale přeci jenom jsem se dlouho „ztraceného“ filmu Jackieho Chana a Johna Ceny dočkal. A moc velkou radost mi to neudělalo. Je potřeba říct hlasitě do celého světa, že Scott Waugh by už nikdy neměl dostat možnost cokoliv režírovat. Hnusný vizuál, tupý děj, Jackie už spíš v důchodu. Dobrý je aspoň, že to uteče rychle a přes všechny postoje v reálném životě mám pořád Chana rád a asi vždy ho rád uvidím. I kdyby jenom seděl v křesle. Což asi v brzké budoucnosti pravděpodobně bude. Ty dvě hvězdičky jsou tak opravdu spíše jen s milosti jako takové díky za staré časy. ()

Raziel811

Film byl několik let v "trezoru" a asi by bylo lepší, aby tam i zůstal. Film je katastrofa ve všech ohledech. Když pominu tragické CGI, tak dialogy jsou mnohdy nelogické až úplně blbé. Chemie mezi Cenou a Chanem sice celkem funguje. Co ale nefunguje jsou bitky a zvláště jejich společné. Film jen ukazuje smutnou věc, že Chan se měl s kinematografií rozloučit v dobách Shaolinu, kdy by odešel se ctí a relativně ještě na vrcholu. Od té doby je jen zašlým stínem své dřívější slávy. Což je i vidět na tom, že do jeho filmů už ani nechodí jiné hvězdy minimálně střední svítivosti. V Asii je sice stále obrovská hvězda, ale za mě byl jeho poslední aspoň ucházející film "Little Big Soldier". ()

Polux

5/10 |Východ se potkává se Západem (takže se logicky sejdou někde uprostřed, tj. na Blízkém východě:-)), mládí se stářím, velký pes s malým, hrubá síla s mrštností, rychle nastupující akční hvězda s pomalu odcházející (zatím se Cena ještě nedopracoval v podobných týmovkách na první místo v úvodních titulcích, ale má k tomu slibně nakročeno) a nadšení tvůrců s nedostatkem financí a tak trochu i talentu. Na každé případné pozitivum tady totiž připadá nějaké to negativum. | Režisér si sem tam dovolí nějakou frajeřinku s kamerou, ale v nejedné scéně to působí dost samoúčelně. Samotný příběh je přímočarý a i díky tomu se stopáž zastavila na rozumné hodnotě, ale film trpí pomalým rozjezdem. Atmosféra pouštním prostředím a buginami připomene Mad Maxe, ale takových scén je ve filmu jen pár. Akce je na slušné úrovni a je fajn, že oba borci dostanou šanci předvést pár triků ze své královské disciplíny (kopání a skákání Chanovi pořád ještě jde, byť jeho prostocviky už logicky nejsou tak rychlé a energické jako dříve), ale až příliš často musí v ději přenechat místo nudnému kecání a dojemným rodinným historkám. Stran dělání humoru nezůstává Cena za Chanem pozadu, ale jak ukazují bloopers v závěrečných titulcích, na pilu se mohlo přitlačit mnohem více. Asbækovi sedí záporácká škatulka jako ulita, ale jako obvykle je zase odsouzen do role panáka, jehož hlavním úkolem je tvářit se zavile a vrhat zlé pohledy. A tak by se dalo ještě pokračovat. Celkově neškodná akční buddy komedie, která sice neurazí, ale ani nenadchne. | PeZet ()

Bituminous

Prvnich 40 minut je katastrofa. Pak sice nastane zlom a da se i slusne zasmat, ale celkovy dojem z filmu je i presto spatny. CGi hodne toy, v nekolika castech filmu jako by chybi sceny, dialogy klasicky Chanovske - hloupe a mnohdy neschopne se popasovat s anglictinou, dej tupy bez kontextu. ()

dinko22

Prvých 40 minút to bolo dosť podpriemerné ale od chvíle ako sa Jackie stretol s Johnom to začalo byť solídné a vtipné a toto tempíčko si udržali až do konca filmu. ()

Jindra_S

Tudy opravdu ne - kombinace čínského a amerického stylu dala dohromady něco, co evropský divák asi lehce nepřekousne. Není to vtipné, scénář a zápletka jsou plné děr a těch pár úsměvných momentů a  hlášek to nezachrání - a moc jich není, v podstatě jsou všechny v traileru. ()

Hexx

Aaaah škytám blahem. Jako věrný fanoušek Jackieho Chana, co viděl KAŽDÝ jeho film alespoň jednou, musím říct, že je neuvěřitelné, co tenhle herecký nezmar ještě ve svých letech dokáže... A vůbec nevím, co tak zásadního může někdo mít proti Johnu Cenovi (místní "vtipálek" verbal, se kterým povětšinou souhlasím a zřídka to je tedy extrémní bolehlav, co dokáže vyhodnotit-ano zrovna tento případ), jeho herectví mi přijde v poho, je vtipný, udělaný, zvládá akční scény. A dle mého názoru rozhodně nemůžeme "soudit, jestli je někdo herec nebo neherec", když většina zde nehrála ani v divadle ve školce... A já se dokonce těším na Johna Cenu jako Terminatora a myslím, že se této role chopí velice zdatně. Samozřejmě "T" je jen jeden, to všichni víme. Ale vraťme se k tomuto snímku. Malinko jsem tápal na začátku, ale pak se to rozjelo na plné cisterno-obrátky. Jasně, tisíckrát viděná zápletka, ale o to přeci až tak nejde, že? A kdo tohle pochopí, může si užít velmi slušně odsýpající a zábavný akčňák protkaný komediálními prvky, tak jak jsme u filmů J. Chana zvyklí. Na závěr musím vyzdvihnout fajt "na gumě a pěně", to bylo geniální! ()

MarekTulen

John Cena a Jackie Chan jsou jedni z mých neoblíbenějších herců, vidět je tu v duo akčňáku byla neuvěřitelná bomba. Jenže mě to nevtáhlo do filmu jak jsem si myslel, nic to ve mě nezanechalo a připadá mi to jako bezduše.. ()

555borac555

Akci to má místy docela obstojnou, ale celkově je tohle akční bečko takovou nemastné, neslané. Občas tu jsou vtipné scény mezi Cenou a Chanem, které mají tu správnou chemii. Je jich, ale zoufale málo. Hodnotím na 5/10. ()

Rhaegar

Úděsná kamera a střih dokázali totálně pohřbít všechny náznaky dobrých věcí, které by se s trochou šikovnosti dalY zdůraznit. Pak by z toho mohlo jakž takž béčko. Ono akce má třeba soustu dobrých nápadů a Cena s Jackiem hrají blbého a blbějšího což by bavilo kdybychom na jejich setkání nemuseli čekat půl filmu. ()

Kritick

Strašná splácanina, stereotypní záporák a vlastně všechno ostatní. Ale aspoň to nebyla nuda. Jako fakt jsem se bavil jak je to dementní. (spoiler)Málem jsem odpadl jak tam Cena na konci vyleze po té skále xD. Ještě k tomu zhlédnuto s titulky přes překladač ve stylu - podej mi časopis, místo podej mi zásobník apod. 65% ()

CampaHD

50% nechať ich viac spolu, prvých 40 min preskočiť a použiť všetko čo bolo ako nepodarené v titulkoch. A možno by to malo 65% , furt menej ako Jackyho vek, skoro 70, klobúk dole. ()