Snafu: V háji jako obvykle

• Čína Hidden Strike (viac)

Úkol zněl jasně – za každou cenu ochránit civilisty pod palbou. Jackiemu Chanovi a Johnu Cenovi v roli elitních vojáků v tomhle filmu není co závidět. (Netflix)

Kingjiri

První půlhodinka je dost nezáživná a nabízí pouze podprůměrný akční béčko s hodně lacinym vizuálem. Když se pak se setká Jackie Chan s Johnem Cenou rozjíždí se aspoň docela sympatickej pokus o akční buddy komedii. Povede se pár vtípků, hlášek a objevěj si i nápaditějí akční scény (bitka v pěně nebo náklaďák s tryskou). Tohle se fakt moc nepovedlo a kvůli lacinýmu předigitalizovanýmu looku nebo odfláknutýmu příběhu fakt víc jak dvě silnější hvězdy dát nemůžu. Nicméně pokud by případná dvojka měla znamenat řádění ústřední dvojice už od začátku, hodnotnější vizuál a kvalitnější zápletku, docela rád bych se na ní kouknul. ()

vikino1

Taková nenáročná jedhohubka na odreagování točená celá na zeleném pozadí. Klasickej uhopsanej Jackie. Mozek radší nechat mimo místnost s televizí. ()

bearmeedek

Další špatně hodnocený film, který jsem risknul a nelitoval. Jedná se o akční jednorázovku, která je podána s humorným nadhledem. Akce jsou na dobré úrovni a celé to spojuje humor, který je zábavný. Dokonce dvojka Chan a Cena drží zábavu po celou dobu a to jsem měl z Johna ceny předem strach. Pobavilo a za mě 68%. ()

rublik05

Snaha byla, nicméně z toho nakonec vyšlo obyčejné, tuctové akční béčko, které nezachraňuje ani hvězdné duo Jackie Chan a John Cena. Od nich jsem očekával nejen hromadu dobrých akčních scén, ale také humor a hlášky. Obojí se povedlo tak nějak napůl. Největším problémem však pro mě bylo CGI. Nemohl jsem si zkrátka zvyknout na tu všudypřítomnou, do očí bijící umělost. Vizuál je jedním slovem otřesný, daleko za hranici snesitelnosti. Jinak příběh je takový nijaký, nejvíc se povedl svižnější závěr, akce je sice dostatek, často je ale nudná a bez nápadu, humor funguje jen občas. Z herců mě nejvíce bavil sympatický záporák Pilou Asbæk, od ústřední dvojice jsem čekal mnohem víc. Snafu: V háji jako obvykle není vyloženě špatný film, podruhé do však vidět nepotřebuji. 3/10. ()

Likan7

Čekal jsem to vlastně daleko horší. Kamera je sice občas šíleně přepálená a je to celý moc CGI, ale jako akční béčko to celkem solidně šlape. Je to příjemně krátký a i když Jackie a Cena tu sice hrajou třetí ligu, občas ta chemie funguje. Pokračování bych si klidně dal, nebudu od toho zase nic očekávat a třeba budu příjemně překvapený jako tady. ()

Vanchovi

Všetky logické aj technické nedostatky som ochotný tolerovať, pretože Chan a Cena spolu fungujú perfektne a ja som sa parádne bavil. ()

Clark_Kent

John Cena ve spolupráci s legendou kung fu Jackie Chanem, to vzali zhurta. Jasně, úkol zněl jasně a ve finále z toho byla jen dobrá sranda. Jenže na mě se to chytlo a zabavilo. Pokud neočekáváš vzdušný zámky, dostaneš docela pozitivně fungující akční příběh. ()

RAFT

Vcelku povedený snímek , akce se dá. Na jedno podivání určitě stojí. Tedka aby režisér neposral postradatelné 4.Za mě 60% ()

papadoce

Dedko Jackie a profesionálny neherec John, môže táto kombinácia fungovať? Podľa mňa to funguje a vy ste sráči, heh. Slušné slušné béčko, jedno z tých lepších. Slabším áčkom by som to nazval, nebyť zopár slabších cgi trikov v úvodnej akcii. Ale menej ako trojku by ste nemali dávať. Už ani Cena nehral tak špatne ako v minulosti a celkovo som sa vlastne bavil po celú dobu. Bolo by mi ľúto, keby tento žáner a hlavne táto jeho úroveň vymizli. Inak, nad tromi hviezdami som neváhal po dobu, kým išli Chan a Cena sólo. V momente ako sa spojili, bol film aj vtipný, ešte pridal na ľahkosti a stále dobre akčnel. Presne tam som sa zlomil k štyrom. Ja proste toto rád a nezaujíma ma názor väčšiny. No a čo, že sa Cena s nákladiakom vyhol bazuke strhnutím volantu, robil to snáď Dolph či Sly v osemdesiatych inak ?😁. Ďalším pozitívom je cool Bad Guy v podaní Asbaeka. Perfektný. Ja som veľmi veľmi spokojný a som presvedčený, že to uvidím znova. 👍. Ale kto robil preklad názvu ty kokos. To je debil. ()

Mamlas

Dobrodružná střílečka a laxní mlátička bez zajímavosti a bez kapky krve. Spíš to vypadalo jako nahrávka z nějaké videohry, bo snad všechno bylo jen animované. Snad i ten Jackie Chan byl jen animovaný. Obsah o ničem, pokusy o vtip slušně řečeno neúspěšné. Velká bordeltrapárna a k tomu ještě hodně zhytečných leců. (28%) ()

Vämpiriüs

Promarněný potenciál, scénář prakticky nulový a málo akce. Jackie Chan a John Cena se dají dohromady až zhruba v polovině filmu a ano, začne to být lepší, žel stále scénář nulový a moc se jim to tím pádem zachránit nedaří. Kousky dua Jackie Chan a John Cena slušné, dobře se doplňující a místy vtipné jsou jediná pozitivní věc na tomto snímku, jinak by se jednalo vyloženě o odpad. ()

xxmurphyxx

Samozrejme, je to do neba volajúca kokotina, plná zeleného plátna s trikmi na úrovni playstation 2 éry a herecky šťavnatými výkonmi, aké by človek očakával od extra triedy typu gumená tvár Cena a nesmrteľný dedko Chan. Ale napriek tomu som sa nenudil, občas pousmial a ako výsledok to pôsobí lepšie, ako sa na prvý pohľad zdalo. Začiatok trpí tým, že sa snaží brať trošku moc vážne, ale po spojení oboch hlavných hrdinov sa to našťastie prehupne do komediálnej roviny a tam to už je ako ryba vo vode. Miestami trošku zarazí až okatá kópia fast série, či mad max, ale tak čo si budeme hovoriť, Čína. Príjemným a nečakaným oživením je charizmatický Pilou Asbæk, jeho by som teda v takejto produkcii naozaj nečakal. ()

blazma

Kombinace John Cena a Jackie Chan, je docela zajímavé spojení. Oba charaktery si možná až moc hrají na srandisty i v těch víc vypjatých situaci a to celý ten film atmosférou dost sráží dolů.. i tak je to docela na pohodu akční jednohubka ()

HanzoBureshi

No... měl jsem jeden velký důvod tento film zhlédnout a tím je kombo Jackieho a Johna, ale jinak jsem celkově od toho nic velkého nečekal. Tím pádem po zhlédnutí nejsem vůbec zklamán. Je to průměrný film, který nemá klasicky dobré CGI, má to příliš jednoduchý příběh a přijde to dost narychlo. Jenomže přes toto všechno mě to nějak neodrazovalo a ono společné duo mě bavilo. Jackiemu táhne skoro na 70. let, a přesto je to pořádný frajer a jeho akce je prostě skvělá. Cena tu hraje drsného ňoumu, který zabaví, ale občas to už bylo moc. Úplný konec byl už také trochu přes čáru, ale troufám si říct, že je to ještě v normě, oproti Fast and Furious. Mé hodnocení: 5/10 ()

kacir

Podľa komentov som čakal niečo oveľa horšie.. Dal by som dve, ale keď tu čítam ako takmer všetci pičujú, tak dám tri. A okrem toho ma J. a J. mimoriadne pobavili. ()

SmajdalfCZ1

Tak ohodnotil jsem to 45% z toho důvodu, že je to opravdu jednorázová a nenáročná jednohubka, která je nabitá akci. Kdo od toho nic nečeká, tak dělá dobře. CGI slabé, interakce Johna a Jackieho by zasloužili lepšího scénaristu, ale prostě pozitivum je konstantní akce, že se ve výsledku člověk nenudí a zvládne to dokoukat :) ()

p.a.douch

Nu což. Jackie dobře ví odkud vítr fouká. Ví že dnes už není povinností úlitba bohům, ale straně a vládě Čínské lidové republiky. Když si odmyslím ten patos, který díky tomu do tohoto filmu vnesl a ty jeho rodinné starosti, tak to zase nebylo tak špatné. Akce slušně odsýpá a mně nezbývá než smeknou před tím, v jaké formě je v 69 letech. Cena rozhodně nevadí a zbytek nemá cenu hodnotit. Je znát že přes noty z komisariátu tady nejel vlak. Stále o něco lepší než sovětské hrdinské filmy z mého mládi. Takže lepší průměr. ()