Titans

• USA Titans
USA, (2018–2023), 36 h 50 min (Minutáž: 40–53 min)

Brenton Thwaites, Teagan Croft, Anna Diop, Lindsey Gort, Ryan Potter, Minka Kelly, Jarreth J. Merz, Sherilyn Fenn, Martin Roach, Phillip Jarrett (viac)

Batmanův bývalý parťák Dick Grayson opouští jejich vzájemnou spolupráci a setkává se se skupinkou mladých hrdinů, kteří zoufale potřebují správného učitele. (Netflix)

Recenzie používateľa BROKEN_ k tomuto seriálu (20)

Hawk a Dove (2018) (S01E02)

Závěrečná pasáž na střeše se povedla, spadla mi čelist na zem. Takhle měl vypadat pilot. Líbí se mi jak je to krvavý a místama i sprostý. Jen tak dál :-) ()

Doom Patrol (2018) (S01E04)

Epizoda nám především představila tým Doom Patrol, kteří mají i svůj vlastní seriál. A nalákali slušně. Na Doom Patrol se po Titans rozhodně podívám. :-) ()

Spolu (2018) (S01E05)

Nebýt poslední scény šel bych o hvězdu níž :-O ()

Jason Todd (2018) (S01E06)

Strašně se mi líbili společné scény mezi Dickem a Jasonem. Bylo zábavný je sledovat pospolu. Už chci Batmana! ()

Donna Troyová (2018) (S01E08)

Potěšila narážka na Justice League a Amazonky :-) ()

Dick Grayson (2018) (S01E11)

Sakra a takový potenciál ta epizoda měla. I tak se jedná o dobrý díl, který patří mezi to nejlepší co nám 1 řada nabídla, ale z tohohle mohla být přímo úžasná epizoda přátelé. Jsem zvědav co udělají tvůrci s Trigonem a jestli nám ho nabídnou v takové podobě jak ho známe. :-) ()

Série 2 (2019) (S02)

4 hvězdy jsou ve finále pro tuhle sérii moc, ale když si vzpomenu, že do 8 epizody to mělo dobrou kvalitu a hodně mě to bavilo, tak si myslím, že ty 4 hvězdy s odřenýma ušima dám. Do 8 dílu to má totiž dobrý děj, pořád se něco děje, dobře napsaný flashbacky, lov na Deathstroka s fajn postavama. Ve zbytku série se to bohužel začne natahovat, postavy se začnou chovat jako kreténi, k tomu nudné pasáže a vše se vyřeší v poslední epizodě během chvíle. Na 3 sérii jsem zvědavý skrz Red Hooda a Scarecrowa. Další série má co napravovat kvůli konci té 2. Uvidíme, tahle show má větší potenciál. 6,5/10 ()

Trigon (2019) (S02E01)

Takhle měl vypadat konec 1 série... páč to vypadá, že to ustřihli a rozhodli se to dát jako začátek 2 řady. Byl jsem překvapen, že nám Trigona ukázali. A musím říct CGI na něm nebylo špatný na rozměry tohohle seriálu ( když si vzpomenu jaké špatné triky měla občas 1 série, tak se jim Trigon poved na slušné úrovni ). Bohužel, to jak skončil Trigon bylo zklamání. Zajímalo by mě, jestli ho Rachel uvěznila v sobě ( myslím v tom kameni, nebo co to sakra je... však mě chápete ), už jsme to viděli v animáku Justice League Dark: Apokolipse War. Deathstroke mi hned navodil pocit, že z tohohle může být ještě lepší show a jsem hodně zvědavý, jak se jim povedou akční scény s ním. No a vidět konečně Batmana neboli přesněji Bruce bylo fajn. Takže suma sumárum velice dobré zakončení 1 řady :-D . A díky tomu je začátek 2 série v dobré náladě. Jsem zvědav co nám tahle show přinese dále. " Titans are back bitches! Wooo! " ()

Conner (2019) (S02E06)

Bezesporu zatím nejlepší díl tohohle seriálu. Postava Connera mě hodně baví a jsem zvědav kam povedou jeho další kroky. Lex Luthor na scénu please! ()

Jericho (2019) (S02E08)

Jedna z nejlepších epizod. ()

Pokání (2019) (S02E09)

Nebýt Gara, tak by se to tolik neposralo. A to stačilo pořád dokola a dokola volat Brucovi a splnit úkol, který jako jediný měl na starost. Jinak ale v pohodě epizoda. :-) ()

Padlí (2019) (S02E10)

Já vám nevím, ale Dick je úplný debil! Ve věznici to nebylo špatný, ale safra, proč musí být občas Dick takový trotl. P.S. Chce to víc Rachel :-) ()

E.L._.O. (2019) (S02E11)

Trochu nuda a nebýt souboje Dicka s Brucem šel bych dokonce i na 2 hvězdy. Hrozně mě štve co se stalo s Garem. :-( ()

Faux-Hawk (2019) (S02E12)

Nightwing is coming! ()

Nightwing (2019) (S02E13)

Nejhorší díl Titans. Debilní střih, kvůli kterému tento díl vypadal hodně trapně. Samotná zápletka, která se řeší celou sérii se vyřeší během chvíle... tohle fakt nemám rád. Deathstroke úplně mimo, Nightwing se objevuje náhodně a smrt jedné z hlavních postav byla neskutečně trapná ( co dělal v tu chvíli Conner je mi záhadou, páč to mohl udělat on ). No a to už vůbec nemluvím o postavě Jericho... co to mělo být?! Plus musím zmínit ty tleskající lidi, fakt nechápu proč začali tleskat očekával bych, že se jich budou bát, ale ne berou to úplně v pohodě. Jediné plus vidím v pár vtipných momentech " Hej Connere? " a scéna s večeří. Jinak se jedná o velký zklamání. Už chápu proč je tahle série hodnocená slaběji oproti 1. Jelikož v té druhé polovině to začne být natahovaný, nudný a postavy se začnou chovat jako kreténi. A v posledním díle se vše vyřeší strašně rychle. Jo a chtěl jsem říct ještě jednu věc. Iain Glen mi v roli Bruce nesedí. Nedokážu si ho představit jako Batmana. 3 série má co napravovat. ()

Série 3 (2021) (S03)

Nejnovější 3 série je za mě osobně zatím tou nejlepší ze všech. Bohužel pořád to není úplně to co bych si přál. Je to po scenáristické stránce jednoduchý a někdy mi přijde, že je to levný. Asi je to ale moje chyba, jelikož pořád to v hlavě porovnávám s Daredevilem a to je velká chyba. Jenže si nemůžu pomoct, od Hbo Max bych čekal víc. Každopádně postavy se vyvíjejí, někteří mají zbytečně dlouhé dějové linky. Herecké výkony jsou solidní, ale někdy to fakt drhne. Od akční stránky bych čekal víc ( zase to moc srovnávám s Daredevilem ), ale v celku samotná akce ujde. Záporák Scarecrow je v podání Vincenta Kartheisera velice solidní a bavil mě. Red Hood má skvělý nástup na scénu a působil na mě dost dobře, ale s postupem času, už to moc nebyl Red Hood, ale Jason Todd, který si řešil své problémy. Zkrátka Red Hood nebyl moc využit. Škoda. Suma sumárum 3 řada Titans je pro tou nejlepší ze všech a baví mě to sledovat. Těším se na 4 sérii. Doufám že tvůrci zkrátí ze 13 dílů na 10, ale je mi jasný, že se to nestane. Každopádně příště zlepšit akci a někdy zrychlit tempo a ve finále to neuspěchat. Jinak jsem ale spokojený. 7/10 ()

Red Hood (2021) (S03E02)

Red Hood je za mě zpracován dobře a hudba v pozadí, když je na scéně stojí za to. 3 série má skvělý náběh a já doufám, že si kvalitu udrží i nadále. :-) ()

Lazarus (2021) (S03E05)

Líbil se mi zrod Red Hooda. Fakt doufám, že ke konci série se s sním utká Batman, ale je mi jasný, že to tvůrci neudělají. ()

Duše (2021) (S03E09)

Epizoda je po scenáristické stránce hodně zjednodušená, ale užil jsem si to. Hlavně ty pasáže kde byl Hank, ten mi chyběl:-) ()

Fialový déšť (2021) (S03E13)

Ze všech season finale jsem byl nejvíce spokojen s touto. Má to své mouchy, jako třeba, že zase jako u té druhé série se to na konci vše vyřeší poměrně rychle. Ale tady to na mě působilo líp než u té druhé série. Překvapivě mi sednul i humor při pár scénách. Co musím opravdu hodně pochválit je kamera, která zabírala postavy ze spodu a viděli jsme krásný záběry na budovy, oblohu. Líbilo se mi to. Akce s Red Hoodem na mě dělala nejlepší dojem z celé řady a tady to pokračovalo. Jen je škoda, že tady není žádný zapamatovatelný souboj v tomto seriálu. Jinak jsem spoko a těším se na 4 sérii. ()

HBO Max zrušilo Doom Patrol a Titans

HBO Max zrušilo Doom Patrol a Titans

26.01.2023

Špatné zprávy pro fanoušky DC seriálů. Mluvčí HBO Max totiž potvrdil, že současné čtvrté řady Titans a Doom Patrol budou zároveň posledními. Pro server The Hollywood Reporter zástupci streamovací… (viac)

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

02.01.2019

DC spustilo streamovací službu

DC spustilo streamovací službu

16.09.2018

DC Entertainment ve spolupráci s Warner Bros. Digital Networks tento víkend spustilo svoji dlouho očekávanou streamovací službu DC Universe. Ta stojí 7,99 dolarů na měsíc a poskytuje přístup k… (viac)

Bažináč se vrátí v novém seriálu

Bažináč se vrátí v novém seriálu

03.05.2018

Největšími hvězdami DC jsou bezpochyby Superman, Batman a Wonder Woman. Hollywood ale strávil spoustu času i s Bažináčem, který už se dočkal dvou filmů a dvou seriálů. Doktor Alec Holland, z něhož… (viac)