Dick dostane přátelskou radu, aby si užíval života, ale okamžitě ji ignoruje. Rachel se dozví informace o minulosti své mámy. (Netflix)

Lenka.Vilka

Tenhle typ dílů moc nemusím. Po celém together udělali zase separate. To ve vlaku bylo ale dobré. Věc s Donnou byla trochu horší. Těžko se asi pochopí, když si zvolili jinou cestu a přístup. Ale tak, pomohla, takže k něčemu dobrá byla...Ale to Rachel. Takže už to "kdo jsem" tuší všichni. Ups... ()

• Když Donna (Conor Leslie) říká Dickovi (Brenton Thwaites) větu: „Be something else, someone else,“ jedná se o odkaz na seriál Arrow (od r. 2012), ve kterém tuto větu říká na začátku každé epizody Oliver Queen / Green Arrow (Stephen Amell). (NiWi)
  • V této epizodě se vůbec poprvé v hrané verzi představí postava Donny Troy, v komiksech známá jako Wonder Girl. (NiWi)
  • Díl se přímo hemží odkazy na Batmana. Poprvé v sérii zazní zmínka o Justice League, Donna Troy (Conor Leslie) pak mluví o „Dianě“, čímž myslí Wonder Woman. Kromě těchto jmen se také mluví o Jokerovi, úhlavním nepříteli Batmana. (NiWi)