Titans - Série 3

(séria)
USA, 2021, 9 h 22 min (Minutáž: 40–48 min)

Teagan Croft, Brenton Thwaites, Savannah Welch, Anna Diop, Ryan Potter, Alan Ritchson, Minka Kelly, Curran Walters, Chelsea Zhang, Dov Tiefenbach, Danny Waugh (viac)

Titáni se snaží stát při sobě, ale trápí je tajemný a nebezpečný padouch zvaný Red Hood, který chce Gotham City zničit jednou provždy. (Netflix)

Víteček

Celkově o něco lepší než druhá řada, ale vlastně se to jenom veze na síle epizod 2 a 3, zbytek je docela chabý, ale tyhle 2 díly vytvoří pocit, jako by byla lepší celá řada. Jak v nich působí Red Hood jako skvělý nepřítel, tak se velmi brzy změní na zoufalého závisláka s výčitkami svědomí a už nikdy nezíská své kouzlo. Crane působí jako trapný zoufalec pořád a přesto i on dokáže klesnout ještě níž a na konci je už jen k smíchu. Linie s Rachel a Donnou je dost chabá a obě jsou v téhle sérii hodně otravné. u Superboye stále nevím, zda má tak toporně působit nebo ho jeho Joshua Orpin tím způsobem "hraje". Je třeba přiznat, že postava sama příliš neseděla do celého příběhu, který byl na jeho schopnosti hodně při zemi a v podstatě pod úroveň někoho se super schopnostmi. To samé se dá říct i u Rachel a u Starfire, ale ta si jela alespoň vlastní linku s vlastními problémy. Zpracování Beast Boye je pak už 3. řadu konstantně k smíchu. Je dost zřejmé, že na lepší zpracování jeho schopností není rozpočet a tak bylo jeho využití (a věci jako odběhnutí se přeměnit mimo záběr) víc než pochybné. Nejlepší postavy tak byly možná všichni Robinové a obecně pak všechny lidské postavy z řad Titánů. I když tedy způsob odlifrování Dawn na honem pryč byl dost neuspokojivý. A vlastně i ten Dick s Jasonem jsou totální hovada (díl, kde Dick zneškodní Superboye, aby se mohl sám nechat zabít byla z jeho strany chuťovka), takže vlastně nevím. Celkově začne série docela dobře, ale velmi rychle ji začne docházet dech a obzvlášť od epizody na Theymsciře (možná už od Lady Vic, to byla tak podivná výplňová epizoda) se jedná už jen o útrpné čekání na konec. Mimochodem ,tohle je asi nejhorší zpracování postavy Batmana, jaké jsme kdy viděl, Clooneyho nevyjímaje. ()

NifKor

První polovina skvělý ale to co následovalo potom už tahalo kvalitu seriálu jen a jen dolů a nebo se to maximálně střídalo a ten konec zase? Co mě štve na této sérii je to, že začátek dá seriál Red Hoodovi maximální prostor a ta postava je vážně v té části vážně skvělá. Bohužel po díle, kdy Scarecrow uteče z vězení je dán do pozadí a hraje druhé housle po jeho boku a dost mi to tu vadilo, protože i když Scarecrow je v jistých částech seriálu zajímavý, tak mi nepřišel tak nebezpečný a skvěle napsaný jako zmíněný Red Hood. Oživení postav je za mě směšný a příjde mi, že seriál se snaží napravit konec minulé série a udělat to tak aby jí to hrálo do karet. Docela mě štvalo, že seriál se točil hlavně okolo Nighwinga, protože by mě víc zajímalo co dělala Rachel, když odjela s Doninou mrtvolou. Místo toho tu máme z ostrova jen asi 2 díly, které samy o sobě jsou podle mě k ničemu. Značné zlepšení tu jistě je ale ne velké a bojím se co se bude se seriálem dál dít. 7/10 ()

wesi96

7/10. Titáni přichází se třetí sérii, která přináší problémy jako 2.série. Je tu plno nesrovnalostí, nelogičností a uspěchaný příběh. Ano teď mluvím hlavně o Red Hoodovi, který svou proměnu měl strašně rychlou, působilo to debilně a ani pětiletý time-jump v seriálu nebyl. Nelogičnosti jako jak se tak rychle dostávali z místa na místo apod. Nicméně abych nepsal jen co se mi nelíbilo, tak musím pochválit vizuál a hudbu. Titans si drží stále svůj krásný vizuál, což se mi líbí. A celkově jsem rád, že seriál jako je tento existuje, vždy rád uvidím cokoliv co se týče DC postav. ()

Sharpooter

Třetí sérii dávám takhle vysoké hodnocení jen proto, protože oproti druhé řadě je tato masterpiece (jinak je to pouhý průměr). Seriálu velice prospělo temné prostředí Gothamu. Záporák vcelku dobrý, možná si tam nemuseli hrát se Salazarovou jámou, konec s ní byl vcelku směšný. Velice rád bych podotkl, že do univerza Titánů patří i Doom Patrol, který se v jednom díle taky pokoušel ukázat posmrtný život, když už se tvůrci obou seriálů snažili, nebo lépe řečeno chtěli ponořit do těchto vod, tak se měli domluvit jak to bude vypadat, protože v každém seriálu to vypadá jinak a je to k pláči. Red Hood je ze začátku dobrý záporák, sice od prvního dílu tušíte kdo to je, ale i tak působit respekt, tedy působil ho do doby než si sundal masku, pak zase začal brečet atd no však to znáte. Celkově je třetí série nejlepší, ale pořád to není to, co bych od toho čekal. 7/10 ()

Mr.Baboon

Jsem z toho takovej rozpačitej. Možná si to špatně pamatuju nebo se mi od konce druhý řady zvýšila laťka, ale Titány jsem měl vždycky za to lepší ze supráckých seriálů. Jasně, CGI bylo špatný ve všech řadách, je to seriál s ne kdovíjakým rozpočtem, čert to vem. Nicméně třetí série má strašně moc momentů, alespoň ve druhé polovině, které působí jako z produkce CW - chování postav nedává absolutně smysl, věci se dějí bez jakéhokoliv důvodu, samoúčelně... například ukázání tě oživovací jámy hned na začátku (a později i posmrtného života, kde stačí ghúly jen praštit po hlavě a přeběhnout most). Jak má divák později jakkoliv prožívat smrt některé z postav?! A proč mám pocit, že najednou žádná z postav neumí hrát (Blackfire!? WTF) ? Ono s takovým scénářem je ale těžké vůbec uhrát nějaký uvěřitelný výkon. Z pozitiv bych vyzdvihl určitě všechny scény s Garem. Tenhle kluk je sympaťák jak prase a krade si pro sebe všechny scény. Stejně tak Tim Drake. Parádní byly opět téměř všechny souboje tělo na tělo, v tomhle se choreografie celkem povedla. I s tímhle to ale bohužel nestačí na lepší hodnocení než na podprůměrné 4/10. Snad se příští série povede víc. ()

• Natáčení mělo začít v březnu 2020, avšak bylo odloženo kvůli pandemii koronaviru – filmování nakonec započalo 13. října 2020 v kanadském Torontu, kde se točily i předchozí série. (fiLLthe3DD)
  • Když se Jason (Curran Walters) vkrade do Mollyina bytu, aby vrátil Diega Martineze (Cole King), tak v pozadí můžeme slyšet skladbu „Fascination Street“ od britské hudební kapely The Cure, která byla vydána na jejich osmém studiovém albu nazvaném „Disintegration“, které vyšlo v roce 1989. (Trajektt)
  • V srpnu 2020 na akci DC FanDome oznámil showrunner Greg Walker, že příběh se bude odehrávat v Gotham City – později vyšlo najevo, že měl být zasazený do San Francisca, ale jelikož započalo natáčení na podzim, dospěli tvůrci k názoru, že sychravé počasí bude přeci jen vhodnější pro Gotham. (fiLLthe3DD)