Natalie (Rebel Wilson) je newyorská architektka, která se velice snaží, aby si jí v práci všimli. Je však větší pravděpodobnost, že ji její kolegové požádají, aby jim donesla kafe nebo koblihu. O tom, že by mohla navrhnout nový městský mrakodrap, si může nechat jen zdát. A co je nejhorší, Natalie je celoživotní cynik, zejména pokud jde o lásku. Když se ji však v metru pokusí zloděj okrást o kabelku, udeří se do hlavy a zůstane v bezvědomí. Po probuzení zjišťuje, že její život se náhle proměnil v její nejhorší noční můru - romantickou komedii. A právě Natalie je její hlavní hvězda. (JustMeeKatie)

mikki089

Film, u kterého se rozhodně zasmějete. Rebel Wilson ztvárnila roli architektky, která už má dost toho, jak se všude okolo ní objevuje láska. Jednoho dne její pohár trpělivosti přeteče a dojde k nehodě, kdy Natalie (Rebel Wilson) skončí v nemocnici a probouzí se ve světě, kde je všechno jako z romantického filmu. Jedná se o opravdu povedenou parodii na romantické komedie, u které se člověk bude popadat za břicho. Co jiného čekat od filmu, kde spolu hrají Rebel Wilson a Adam Devine. Ve filmu nechybí ani hvězdy jako Priyanka Chopra či Liam Hemsworth. Herci své role ztvárnili opravdu bravurně a skvěle a proto vřele doporučuji všem, kteří milují satiry a romantické komedie. ()

horor2

Romantická komedie, která si dělá srandu sama ze sebe i dalších filmů svého žánru a hlavně je koukatelná v podobě, že neruší a ani na chvíli jsem neměl pocit, že by mě nějak otravovala. Rebel Wilson jako vždy super :-) ()

Oto10

Když vidím někde u filmu označení jako "americká komedie", tak nemám obvykle moc velká očekávání, protože buď se ta komedie snaží vypadat až moc chytře a nebo používá až velice zvrácený typ humoru. No tady se tak nestalo. U filmu jsem si jen u pár vtipných scén říkal "Proč?". Je to spíše průměrná komedie resp. nenadchne a asi ani nezklame. Film jednoznačně táhne kupředu Rebel Wilson, na které defacto celý film stojí a díky které je vlastně i ten film vtipný, Ostatní herecké výkony jsou trochu slabší, nicméně stále je to příjemné na sledování. Film má dobrý příběh a celkem mne pobaví i rozuzlení tohoto filmu, které je správně sladké a šťastné - jak v romantických filmech má přesně být. Příběh je správně naivní - 55 %. ()

kymla

Já měla pocit, že Rebel na tu roli nestačí, že jiné postavy ji z přehledem zastínily. Těšila jsem se na pohodovou romantickou komedii a byla jsem zklamaná. ()

peeteno78

Ačkoliv jsem očekával více vtipů a srandovních scén, byl jsem mile překvapen. Rebel Wilson dobrá herečka, která celý film zvládne utáhnout skoro sama. ()

JenYu

První dvě třetiny mě neskutečně bavily!! Udělat si takovou prču z romantických filmů! Čím více jste jich viděli, tím víc se budete smát. Rebel velice zábavná a Liam fakt jako z nějakého časopisu. Celkově jsem se dost zasmála a určitě bych film doporučila jako lehkou zábavu po náročném dni. Poslední třetina mě už zaujala méně a závěr mi trochu zkazil svojí sladkobolností celý dojem. Největší slabina: homosexuální kamarád - proboha, to nikdo neumí zahrát gaye normálně? ()

Elio

Možné SPOILERY: Ono v tomhle příběhu nejde ani tak o komedii nebo o romantiku, jako spíš o message. Do chvíle, než došlo ke scéně se svatbou, jsem měla chuť dát filmu 3 hvězdy, ale potom se to rozvinulo moc fajn a originálním směrem. A měla jsem z toho radost. Bavila mě parodie na romantické komedie PG-13, scény v "reálném světě" sice moc vtipné nebyly, ale myslím, že to ani neměly být. Vtip vězel hlavně v parodujících prvcích. Romantická linka taky nebyla kdoví jak silná, ale když nad tím tak přemýšlím, tak to tak bylo dobře. Pozornost alespoň upoutala hlavní myšlenka, že to hlavní, za čím by člověk měl v životě jít, je mít rád sebe sám a nesnažit se hledat naplnění ve vztahu. Za mě to byla moc pěkná a revoluční myšlenka v žánru romantických komedií. Nakonec mi z toho vychází 3 a půl hvězdy, ale přikláním se ke čtyřem, protože message filmu a konečně reálného člověka zpodobňující hlavní hrdinka mi zvedly náladu. A to je koneckonců hlavní smysl tohohle žánru. ()

Grimaldi

Nevyužity potenciál. Tak by se dal z velké části film popsat. I přes snahu všech herců,hlavně tedy Rebel a Liama,všechno funguje jako by na půl plynu. Nápady i celkový koncept nejsou špatné,ale nikdo s tvůrců neměl odvahu je posunut do něčeho výjimečného. Tak se bohužel parodie a pocta na romantické komedie sama stala jen dalším zástupcem,který neurazí. Rozhodně ale nenadchne . ()