Súboj s rodinou

• Česko Souboj s rodinou (viac)

Životopisný film o britskej zápasníčke WWE Paige, ktorá vyrastá v bláznivej wrestlingovej rodine a má šancu bojovať v americkej lige... Saraya (Florence Pughová) a jej brat Zak (Jack Lowden) Knightovci nežijú v obyčajnej rodine. Otec Ricky Knight (Nick Frost), ktorý zanechal neistú kariéru malého kriminálnika, cestuje po Anglicku ako zápasník, ktorý bojuje v ringu s matkou Juliou (Lena Headeyová). Ich podnikaniu sa však nedarí veľmi dobre a mladým tiež nič nevychádza podľa plánu. Na oplátku rodičia aktívne pomáhajú svojim deťom pri výučbe wrestligového zápasenia. Je to veľmi dobrá škola, ktorá sa neskôr oplatí. V 18-tich rokoch Zak a Raya vstúpia do zápasníckeho šoubiznisu pod menom „Zak Zodiac“ a „Britani Knight“ a dostanú príležitosť zúčastniť sa konkurzu do prípravného tábora pre WWE v USA. V najväčšej americkej wrestlingovej organizácii sa nestretávajú iba s hviezdami ako Dwayne „The Rock“ Johnson, John Cena alebo Mike "The Miz" Mizanin. Ujme sa ich profesionálny tréner Hutch Morgan (Vince Vaughn) a pod jeho ochrannými krídlami musia tvrdo trénovať. Šancu vstúpiť do profesionálneho ringu a skutočne bojovať však dostane iba Saraya, ktorá si zvolí umelecké meno Paige, pod ktorým sa preslávi. (TV JOJ)

BradleyT odpad!

Film o poklesle zabave, ktera bavi presne ty fanousky, ktere jsou ve filmu popsane - tedy ti co nemumeji pomalu ani cist , touzi videt prsate modelky jak si davaji fake po cuni. Od prvni minuty filmu vite jak to dopadne, aniz byste vubec tusili ze se jedna o film podle skutecne udalosti - neva, co ale vadi je ze predvidate pomalu kazdou scenu a klise je tu jedno za druhym. ()

a0001

Wrestling nechápem, ani ho nemám rád pretože je maximálne trápny, ale tento film mi pripomenul niečo na čo som v mojej množine arogancie a antiempatie zabudol, to že nie je podstatný môj názor. Z objektívneho hľadiska je podstatné to, že má každý človek svoj sen a pokiaľ nie je nehumánny tak prajem každému aby si ho v živote splnil. Film je v podstate typický family movie so štandardnými aspektami rivality, snov, súdržnosti, ale aj hádok. Sem tam sa objaví humor v štýle "trafenej" rodinky, ale inak skôr poprdkávajúce tempo pajdavé na pravú nohu deju. ()

t.b.kat

Není to zrovna nic originálního, ale dobře se na to kouká, pokud zrovna potřebujete zabít čas. I když Dwayne Johnson tu není hlavním aktérem příběhu, ostatní (hlavní) herci působí mile a do filmu zapadají. Člověk tu narazí i na dost odkazů na scénky z populárních filmů (např. Lásku nebeskou), sympatické 3*, více nedám ()

Blazis34

Hezký příběh podceňované Paige. Chválím tvůrce za poslední půl hodinu, ta se mi líbila nejvíce. Ostatní scény byly vesměs předvídatelné. Uděluji tři hvězdy za 65%. ()

Diskomuz

Technicky dobře natočený film na stupidní téma. Wrestling považuji za nejhloupější "sport" všech dob. Nemám k němu žádný respekt i přes skutečnost, že aktéři musí vykazovat skvělé fyzické a gymnastické schopnosti (o tom žádná :)) - o to víc mě to potom mrzí, že svůj talent vložili právě do Wrestlingu. Dobře zahrané postavy Nickem Frostem a Jackem Lowdenem. ()

hrumsrt

Wrestling je hovadina.. Neúcta vůči všem bojovým sportům a něco tak možné dobrého na herní konzole, protože na někoho na zemi skončit vypadá docela cool.. Souboj s rodinou je překvapivě biografie podle skutečné předlohy ze zápasnického světa odněkud z předměstí Anglie.. Rodina musí držet pohromadě i v tak netradiční kombinaci postav. Extrémní štěstí anebo umění ve výběru castingu se přetaví v parádní chemii mezi herci a jednoznačně zapamatovatelné ksichty, kdy každý z nich v určitém bodě příběhu dokáže dostatečně zaujmout a ukradnout si minimálně tenhle úsek pro sebe.. I když pro mě vede právě brácha Zak, tak Florence Pugh ani na chvíli nenudí a tohle je role, která jí sedí. Její překračování mezi drsnou a něžnou šlubkou její postavy mě několikrát mile překvapilo... I když třeba ten The Rock mi tu přijde docela zbytečný a úplně v klidu by to zvládl sehrát čahoun Vaughn, tak dobrý. Téměř žádné zaváhání a tenhle outsider coming of age jede s klidem do svého cíle.. I když to je plné žánrových klišé, celkem povrchní a propaguje největší parodii na sport, tak celkem mě to bavilo. 60% ()

rigby

Z tohoto netradičního prostředí tolik filmů nepochází, a tak je to pro diváka atraktivní. Ale jinak se jedná o obyčejný příběh, který moc zvratů nemá. Byl jsem docela rád, že se to blíží ke konci, který byl předem zřejmý. Solidní průměr. ()

Kushina

Film o celkem dost santusácké rodině, která zná jen jedinou věc a tou je Wrestling. Ačkoliv rodina inteligence a slušnosti moc nepobrala, tak všichni mají velký společný sen, který se nakonec nejmladší z nich povede. Sen dostat se do prestižní WWE ligy. Celý filmy ukazuje, jak je těžké něco dokázat a jak málo stačí k tomu, aby vás fanoušci v tomto sportu rozcupovali a shodili vás do propadlišť všech wrestlerů. Ačkoliv to zprvu vypadá, že mladá slečna tam bude také nucena skončit, tak díky podpory rodiny a její silné vůle a díky The Rockovi dostane jako jediná žena z nižší soutěže o souboj i titul Divas, a díky tomu, že ji současná šampionka podcení se ji povede něco neskutečného a proslaví se po celém světě. Nejlepší na tom je to, že se to prostě skutečně stalo, Dojemný film. 70% ()

Astonko

Vďaka vynikajúcemu výkonu Florence Pugh film na vás prenáša všetky emócie, ktoré prežíva Paige od radosti cez sklamanie až po smútok, a to si na ňom cením najviac. Rovnako tak vtipy vychádzajú na 100% takže sa zasmejete nejeden raz, čo je v spojení so skutočným príbehom celkom prekvapujúce. Všetky scény s Dwaynom sú v traileri takže jeho ako dôvod k pozretiu nepovažujte, to naozaj skôr postava Paige je tým pravým. Navyše, ak ste fanúšikom wrestlingu, či všeobecne športových filmov, tak si k môjmu hodnoteniu kľudne pridajte jednu hviezdičku naviac 6/10 ()

mouzi

Nebudu tady komentovat wrestling jako takovy, protoze to bych hodnotil hodne nizko. Film je slusna podivana pro siroke spektrum a ma slusne obsazeni. Hlavni herecka hraje skoro vyborne, Nick Frost je srandovni jako vzdy a zbytek je takovy standard, hlavne Vince Vaughn - nechapu, jak to ten clovek dela, ale on se ve vsech filmech tvari a chova stejne a porad mu to vychazi. Lepsi 3*. ()

DjLibnei

2+1=3 opravdu originální podívaná, pro mě trochu srdcovka, protože jako malý jsem sledoval SmackDown na TV3 a byl jsem do toho taky docela magor :) takže vidět Rocka (Johnsona), který vlastně odsud pochází je pěkný zážitek v čase zpátky...50% ()

hony23

Pominuli, že považuji wrestling za jeden z nejdebilnějších sportů, pak to nebyl zas tak úplně špatný film. Životopisný příběh mladé wrestlerky přináší několik vtipných situací zásluhou jejích pošahaných rodičů a Florence hlavní roli zvládla s přehledem. Nebýt to zrovna o wrestlingu, hodnotil bych výš. ()

kolodej1 odpad!

naprosto nerozumím vysokému hodnocení tohoto filmu. Šel jsem do toho bez předsudků, sice nejsem fanouškem wrestlingového divadla, ale říkal jsme si, že na tomto filmu asi bude něco víc, když má tak vysoké hodnocení. Ukázalo se ale, že není. Je to přesně taková sračka, taková ta typicky americká, ale v negativním kontextu. Vydržel jsem s velkým sebezapřením asi 40 minut. Vzhledem k tomu, že ve filmu se do té doby neodehrálo nic, co by mě alespoň náznakem zaujalo nebo čemu by se dalo zasmát, když už to má být komedie, usoudil jsem, že další pokračování projekce by bylo pouze ztrátou času. ()

Rian_witcher

Film zůstal velice těsně pod 4* hodnocením. Určitě je to moc příjemný film, jen až příliš dělaný jako rodinný. Chybí více tréninkových záběrů, více psychologie přeměny z malé holky v bojovnici. Ale strávili jsme u filmu s přítelkyní příjemné pohodové odpoledne. ()