Prey

• USA SOLO (pracovný názov)

Po smrti svojho otca sa Toby (Logan Miller) zapíše do programu, ktorý mu má pomôcť vyrovnať sa s jeho stratou. Bude vysadený na opustenom ostrove, kde má vydržať 72 hodín a zabezpečiť si obživu. Krátko po opustení lode ale zisťuje, že ostrov nie je ani zďaleka opustený, aj keď to neznamená, že je obývaný ľuďmi. (Marceloo)

oveckaoa

Chlápek přijde o otce a přihlásí se do terapie jejichž program je takový, že vysadí několik lidí na ostrovech kde zůstanou 3 dny (absolutně to nedává smysl jelikož co kdyby tam někteří jako nepřežily a navíc v čem je jako ta terapie spočívá je mě záhadou). Tak ho vyhodí na zdánlivě opuštěném ostrově kde je posedlý tvor, který vypadá jako horší kopírka Enchantress z Suicide Squad akorát s rohy. Režisér by měl uvažovat buď o změně žánru (komedie se vyloženě nabízí) jelikož od P2 nic vyložen kvalitního nenatočil a nejspíše nenatočí nebo o tom, že se na to vysere úplně. Těch 20 procent je za konec (ten nedává žádný smysl, ale budiž překvapil) a za rasovou korekci (umře zde postupně běloch, Asiatka a černoch). Jinak ruce pryč nebo to rovnou přeskakujte jelikož minimálně 70 minut se zde nic neděje těch 39 procent aktuálně je těžký úlet nezaslouží si to ani 32. ()

helraiser

Mohla to být pěkná ostrovní nahaněná s monstrem, ale moc se to tedy nepovedlo. Málo monstra, málo vysvětlení co bylo zač a málo akce. V podstatě jen taková hororová variace modrý laguny, která se ovšem moc nepovedla a to potenciál tam byl, ale zůstal po hříchu nevyužit a to je škoda. ()

TomStrom

Nudné, unylé, nevýrazné. Bídnej scénář plnej blbostí spojenej s podprůměrnou režií... Nejvíc vtipnej je ten rádoby nečekanej zvrat. Ten nemohl překvapit snad ani nejprostodušší diváky. Film direct-to-NovaCinema a Khalfoun direct-to-McDonald´s. ()

beso74

Vymyslieť takýto scenár je fakt umenie! Do piatej minúty tu máme mŕtveho otca (a mladíka s pocitom viny. Aby sa jej zbavil, zapojí sa do programu, ktorý to rieši fakt unikátne! Mladik má byť na 3 dni vysadený na neobývanom ostrovčeku pri pobreží Ázie, dostane spacák, baterku a čas na premýšľanie o živote (mala lekárnička by sa určite hodila). Lenže ostrov nie je vôbec ľudoprázdny, hneď na druhý deň mladík spozná Tarzanicu, ktorá tu pobýva. Pod jej vedením sa stáva zručným lovcom a expertom na prežitie. A to sa mu určite zíde. Tvorcovia sa nevedeli rozhodnúť, čo chcú točiť, a tak zmixovali tínedžersku romantiku so survivalom a hororom o monštre a o posadnutosti. Všetko to zošili horúcou ihlou a výsledkom je chaos, v ktorom nefunguje ani jedna zo spomínaných rovín. ()

ANTYCHRYST

Taková krásná příroda.. Moře.. A takhle to dojebat nějakou debilní rádoby mystickou postavou.. Nemá to hlavu ani patu.. Jediný na co se dá dívat je zelený exotický ostrov..Vše ostatní žumpa.. 10% za přírodu ()

Matared

Tak takhle jsem se nenudil už hodně dlouho! Jeden z nejhorších filmů, které jsem kdy viděl! Dávám jednu hvězdu za přírodu. 10% ()

Trilobajt

Podle mě až zbytečně moc kritických komentářů. Lokalita ostrovní džungle je hodně tísnivá (lesy, džungle atd. to já rád). Bohužel je faktem, že zápletka je celkem čitelná pro každého diváka, který fandí žánru horor a nějaký ten filmek už zhlédnul... Jsou tu trochu laciné efekty, kterých se tu naštěstí nevyskytuje mnoho a "speciální" efekty supluje zelené peklo... ()

JenomDominik

Zajimavý film, který dobře utíká. Dobrá atmosféra ostrova se sampatickými herci. Nejedná se o žádné mistrovské dílo, ale vzhledem k podhodnocení jsem musel ještě hvězdu přidat. ()

brasek odpad!

Od začiatku príbehu som umieral nudou, potom sa objavila Madeleine a aj tak nič nebolo, potom modré oči v tme a zase nič nebolo. Zbytočný kvázi horor, bez poriadneho príbehu, bez atmosféry, bez napätia s nejasným pozadím. ()

PanPyzamo

Bohužel mě film tak nějak po celou dobu neoslovil. Líbilo se mi sice prostředí, ale jinak mě film ponechal bohužel chladným bez větších emocí. Postavy mě nezaujaly. Příběh také moc ne. Akční sekvence též nic moc. Za mě je tohle průměrný film. Nevím, komu bych tohle doporučil. Spíš bych radil tento film minout obloukem. 5/10 ()

Tsukii

Normálne by som tomu dala 3*, ale kvôli Loganovi Millerovi, super jumpcarom, super kamere a úžasnej hudbe tomu dávam 4*. Príbeh bol zaujímavý, postavy sympatické, ale keď ukázali tu "beštiu", pôsobilo to trošku humorne, lebo do tváre vyzerala fakt zvláštne. Videla som veľa hororov, takže jumpscary na mňa sú už predvídateľné, ale tu aj keď som ich čakala, tak načasovanie bolo výborne (no, ako kedy). Trošku ma sklamal koniec, ktorý som čakala. Taktiež som rada, že sa film neťahal na 2 hodiny, ale necelých 1,5 hodiny úplne stačilo. Taktiež sa mi ľúbilo vysvetlenie, čo sa tam vlastne stalo a nebolo to na divákovi, aby si to domyslel. Trošku nechápem to, prečo má film len 38%. ()

Enon

Jednu hvězdičku dávám opravdu z milosti, za to, že se alespoň trochu snažili s lokacemi. Nic se tu neděje, veškeré scény s hlavním hrdinou bych nejradši vymazal z paměti, jediné co říká je SH*T, chová se naprosto hloupě a nelogicky, je nepříjemný, a to fakt není charakter postavy, kterou bych měl mít rád. Celý jeho vztah s otcem mu absolutně nevěříte, protože během celého filmu nám nebylo ukázáno, že tam vůbec nějaký vztah byl. Ostrovní holka je celkem sexy ale taky celkem vypatlaná. Strašák nejvíc bez nápadu. Celé se to odehrává hrozně uspěchaně a rychle, že se ani nestíháte chytat. Ne… pro mě se prostě jedná o další hloupý bezmyšlenkovitý horor, bez špetky nápadu, který jede podle již zajetých kolejí. 15% ()

Festival argentinského filmu začíná

Festival argentinského filmu začíná

24.10.2019

Od 24. 10. do 30. 10. se v pražském kině Lucerna koná 8. ročník festivalu argentinského filmu CINE ARGENTINO. Festival doprovází výstava argentinských filmových herců. Přehlídka bude zahájena… (viac)