Na vlásku: Seriál

• Česko Na vlásku (viac)
TV spot
Animovaný / Komédia / Rodinný
USA, (2017–2020), 25 h (Minutáž: 21–66 min)

Hudba:

Kevin Kliesch

Mandy Moore, Zachary Levi, Julie Bowen, Clancy Brown, Paul F. Tompkins, Sean Hayes, Keith Ferguson, Diedrich Bader, Jeff Ross, Dee Bradley Baker (viac)

Náš příběh se odehrává mezi původním filmem Na vlásku a svatbou Lociky a Evžena. Locika se seznamuje se svými rodiči a královstvím a připravuje se na svou svou korunovaci, kde se stane oficiálně princeznou. Uvědomuje si však, že by chtěla ještě poznat svět, než přijme svůj osud spjatý s královskými povinnostmi. A tak se Locika rozhodne odložit korunovaci a jít za dobrodružstvím, které jí volá. Než se ale vydá do světa, přihodí se zvláštní věc a na scénu se vrací její dlouhé, blonďaté, kouzelné vlasy a s nimi se odkrývá i záhada jejich magického původu... (Disney Channel)

Recenzie používateľa Likan7 k tomuto seriálu (4)

Na vlásku: Seriál (2017)

Nejlepší princezna s nejlepším domácím mazlíčkem a partou kámošů zažívají jedno dobrodružství za druhým. Na Vlásku je nejlepší pohádka ever a její seriálové pokračování není o mnoho horší. Podívali jsme se za hranice Corony, cestovali do vzdálených míst a já jsem rád, že jsem tohle podnikl taky. Seriál je sice převážně pro děti, ale rodiče se rozhodně nudit nebudou a pokud mají pro Lociku slabost jako já a Na vlásku se jim líbilo, budou stejně spokojený i tady. Loci, Cass, Evžene, Pascale, mrzí mě, že jsme na konci! Byla to fajn jízda. ()

Série 1 (2017) (S01)

Zatím nic moc. Animace mi nevadí, naopak se mi líbí, ale je tu mnohem méně komedie a naopak víc pohádkovosti. A film trefil ten balanc dokonale. Snad se zakoukám. ()

Série 2 (2018) (S02)

Průměrem sice stále na třech, ale druhý Na Vlásku mě bavilo o poznání víc. Prakticky úplně nový příběh i prostředí. Místo dění v království se skupina vydá zachránit svět do dalekých zemí a je to lepší. Snad se seriál trojkou rozloučí alespoň stejně tak jistě. ()

Série 3 (2019) (S03)

A dojeli jsme do cíle. Trojka je rozhodně nejakčnější, s překvapivým záporákem, ale bez toho správnýho dobrodružství, který bylo tak dobrý ve dvojce. Nemůžu říct, že jsem zklamanej, ale doufal jsem víc atmosféry z cestovní dvojky. ()