V.I.P. vraždy

• Česko VIP vraždy
Česko, (2016–2018)

Soňa Norisová, Patrik Děrgel, Jiří Dvořák, Jan Révai, Miroslav Vladyka, Martin Myšička, Jiří Hána, Jana Stryková, Tomáš Měcháček, Jitka Sedláčková (viac)

Detektiv Beran se vrací po dvou měsících mimo službu zpět na oddělení vražd a hned první případ ho zavede do komplikované VIP společnosti. Vyšetřuje vraždu významného advokáta Grégra, který zastupoval bohaté a slavné klienty a na jehož smrti má zájem hned několik lidí. Beranovou hlavní podezřelou se stává Klaudie Wolfová, úspěšná a známá spisovatelka krimi románů, která má nejen motiv, ale její poslední kniha navíc znepokojivě připomíná detaily jak Grégrovy vraždy, tak i dalších následných zločinů. (TV Prima)

E lan

Jedním slovem hrozné. Nebudu se obtěžovat psaním dlouhého komentáře a už vůbec ne sledováním dalších dílů. Bylo bláhové čekat "o něco horší Případy prvního oddělení":-( ()

Missi84 odpad!

Jasně, není to nic světoborného, některé scény, dialogy a dokonce i postavy jsou kapánek přitažené za vlasy, ale postupně si na styl zvykám. Je škoda, že seriál připomíná tucet dalších, převážně amerických seriálů, a není něčím originální, ale v porovnání s jinými českými seriály s detektivní/kriminální tématikou, se jedná o docela povedené zpracování. Uvidíme, jak se bude vyvíjet. - Tak jo - změna hodnocení. Myslela jsem si, že osmý díl byl hrozný, navíc okopírovaný z Castla, ale devátý to naprosto předčil. Ubírám dvě hvězdičky a řadím mezi odpad. Bohužel chybí originalita. ()

zapalik odpad!

Podaří se vůbec někdy Primě natočit seriál, který by měl alespoň náznak kvality? Špatné dialogy, příšerně zahrané, celkově hloupé, až to bolí. S tímhle diváky k obrazovkám nepřikovají. ()

Mik_e

Jen tak, abych nebyl úplně mimo, cože to teď frčí, jsem zhlédnul pár dílů tohoto "skvostu". Jsou na to všude reklamy, tak proč ne. No nic, nebudu psát stránkovou esej na téma "co všechno je tady špatně" a rovnou přeskočím na závěr. Jaroslave Dietle, kde jsi...Vždyť ten pitomej Pitaval nebyl zase tak špatnej.. ()

waska

Castle v českém podání. Děrgel není dobrý herec a tahle role mu vyloženě nesedí. Jeden tupý výraz nedělá herce hercem. Bohužel ()

Parm1

Tento krimi seriál rozhodně není tak špatný, jak ho tu spousta lidí popisuje. Když to srovnám s podobným dílkem Mordparta, které jsme mohli vidět nedávno, přijde mi tohle možná ještě o chloupek lepší, protože to člověk nebere tak vážně a víc se u toho baví. Jinak ale většinu vrahů jsem hned uhodl. ()

timichal odpad!

"Ahoj, všimli jsme si, že už asi šest let dáváme Castla a má to úspěch, co kdybysme to vykradli, akorát Castle bude ženská a nikdo tam nebude umět hrát a strašně přepálíme barvy a napíšeme dialogy jako po lobotomii a hlavní hrdinka bude kráva a napětí mezi ústřední dvojicí vůbec nebude fungovat?" Zlatej Doktor Martin. ()

ForGump

Seriály na Primě jsou ohromně zpropadené a všechny jsou si strašlivě podobné. Scenáristická přehlídka nesmyslů. Poprvé se ovšem zdá, že Prima najala relativně solidní kameramany a režiséra, ale rozhodně né dobré zvukaře. K tomuhle přidávám absolutně špatné obsazení hlavní role. Patrik Děrgel by byl opravdu snadno nahraditelný, protože jeho herectví bylo mnohdy skutečně tragické. To taková Soňa Norisová mi tam sedí dobře, ačkoliv ta její role je všelijaká. Ostatní figurky byly, tedy možná kromě Miroslava Vladyky nebo chvilkové účasti Martina Myšičky, až příliš opomenutelné, včetně otravných postav Jana Revaie a Jiřího Hány, nemluvě o Sandře Novákové. Opravdu to vypadá, že si naše komerční dvojka řekla - Všichni mají kriminálky, tak proč by jsme nemohli i my, prostě něco sesmolíme a lidi nám to, jako vždycky snědí. To vyjde určitě, ale pokud nám zbyla ještě alespoň nějaká soudnost, tak bychom se mohli jen trochu zamyslet, co je nám podsouváno. Případy 1. oddělení budiž vysvěceny, a nechť slouží jako novodobá Bible české kriminálky. 20% ()

Uesbe

že je to slabá napodobenina Castle, to je fakt až o žalobu......lenže.....všetko, čo mi na ňom vadí, tu nie je......a asi dvakrát za epizódu sa aj zasmejem, nehovoriac o tom, že české/pražské reálie ma na rozdiel od amerických/newyorských neiritujú......nuž vlk v rúchu baraňom je dobrá voľba na najhoršiu nudu ()

HERGImanCZ odpad!

Všechno špatně! Viděl jsem sice jen jednu epizodu, ale co jsem viděl, bylo opravdu směšné. Herci mluví, jak kdyby je za to snad nikdo neplatil. Jinak si nedovedu představit, proč do své role dávají tak málo energie a emocí. Další možností je, že prostě neumí hrát. Co mě ale irituje ještě víc, je hudba. Do konce epizody jsem si nebyl jistý, jestli se tvůrci snažili hrát ne nějakou odlehčenější notu, nebo jestli to berou vážně. Rozhodně uděláte lépe, když si pustíte nějakou americkou kriminálkou, než abyste museli trpět u téhle spíše parodie. ()

Davanity odpad!

Bylo to neuvěřitelně špatné. Totálně. Nejen, že nesympatická ustřední dvojce, ale dostala mě naprostá nereálnost. Hlavní detektiv byl vychvalován, ale neudělal absolutně nic, stejně tak hlavní "hvězda", možná někde jinde, ale tady pochybuju, že by měla taková privilegia, natož, aby ji pustili k policii! Samotná policie, byla ubohá jeden policista v hubě neustále párátko, jak kdyby jsme se vrátili v čase, a zbytek nic nedělal, ani se nesnažil. No konec první epizody mě odpálil uplně. Uznavaný psycholog tvrdí, že je pan detektiv nezpůsobilý a nebezpečný tak zavoláme paní spisovatelku, aby se o něj postarala. Naprostý odpad. ()