Nový prezident USA Thomas „Tug" Benson (Lloyd Bridges), bývalý veliteľ námorných leteckých síl, vyšle do Perzského zálivu komando s úlohou zachrániť amerických zajatcov a spáchať atentát na Saddáma Husajna (Jerry Haleva). Komando však odhalia a zajmú. Prezident chce vyslať do akcie svojho najlepšieho muža, Toppera Harleya (Charlie Sheen), ten však po rozchode s Ramadou (Valeria Golinoová) odišiel do budhistického kláštora a odmietne. Až keď pri ďalšej záchrannej misii zajmú Topperovho bývalého nadriadeného, plukovníka Dentona Waltersa (Richard Crenna), súhlasí, že vyrazí do akcie, rozhorúčený navyše zistením, že akciu povedie krásna agentka CIA Michelle Rodham Huddlestonová (Brenda Bakkeová).
Podľa Michelinho plánu zoskočí malé komando do džungle na padákoch a stretne sa tu s miestnou spojkou. Keď Topper zistí, že onou spojkou je Ramada, okamžite pookreje, ale jeho šťastie netrvá dlho. Ramada mu totiž prezradí, že sa vydala a dokonca, že ten, koho majú zachrániť z pazúrov Saddáma, je jej manžel Dexter Hayman (Rowan Atkinson). Napriek tomu Topper svoju úlohu splní. Pobije všetkých nepriateľov a oslobodí zajatcov. Prezident si však myslí, že akcia zlyhala a postaví sa na čelo ďalšej výpravy. Všetci sa potom stretnú v Saddámovej vile, kde väznia Dextera. Najprv bojuje s diktátorom Topper a keď sa mu zlomí meč, zasiahne prezident a po súboji laserovými mečmi Saddáma zmrazí a rozbije. Rozbité kúsky sa však opäť zlejú, bohužiaľ však, premiešajú sa s kúskami Saddámovho psa a Saddámopes sa pustí do ďalšieho prenasledovania utečencov. To však nie je všetko – Topper zistí, že vo vlastných radoch majú zradcu. Podarí sa ho odhaliť? (TV JOJ)

mrclTV

Jedinou chybou Horúcich striel 2 je fakt, že sa neviem rozhodnúť, ktorý film je lepší - či prvý alebo pokračovanie. A nie je to jedno? Obidve strely su rovnako super zábavné. ()

PAVLIS

70% V některých Bláznivých střelách jsem se nasmál o něco víc, tohle je pro mě spíš o fascinaci z ohromného množství vtipných/úsměvných nápadů (včetně titulků), přesto jsem se bavil víc než v jedničce a rád si dám časem zase opakování. 30.9.2017 ČSFD 85% / 66% IMDb (Nemůžou tam náhodou hodnotit i Iráčané?) ()

Nathaniell

Druhý díl je pro mě osobně ještě o dost lepší než ten první. Na mušku si vzal tentokrát hlavně Ramba a ze všech vtipů vytěžil maximum. Je to jedna z těch mála výjimek, kdy se mi pokračování líbilo víc než jednička. 5* ()

Marg

Mám parodie moc rád a tahle je výborná. Třeba jen obsazení herce z filmu, který se paroduje je zajímavý tah. Samozřejmě pro plné vychutnání je třeba znát co nejvíc filmů, ze kterých si Výstřely střílejí. ()

kadef

Výtečné !!!!!!!!!! . Moje jasně nejoblíbenější komedie, o 100% překonává první díl. Vtip je tu na každém kroku. Naprosto pitomí Scheen a Bridges vás prostě donutí se zasmát. Moc pěkná parodie na terminátora, ještě k tomu skříženýho se pse. Nezapomenutelné scény(slepice v břiše) a hlášky (jazyk- uřízl mi ho komunista asi ho potřeboval do boty. Dali mi jazyk basseta). První shlédnutí bylo skvělé a další taky moc neupadají. ()

hwnd

No rambo2 zparodovanej dokonale, hlavně jsem se pak na normalního ramba nemohl soustředit, protože některý gagy jsem tam prostě čekal. :-) ()

OGJon

Žhavé výstřely je snad jediná parodie, která mi přirostla k srdci, hlavně i díky tomu, že se zcela vymyká zaběhnutým standartům dnešní parodie, kde stačí vzít pár scén a znovu je přetočit ve směšném někdy až nechutném podání. O tom Žhavé výstřely 2 nejsou. Jsou o vytvoření zcela nezapomenutelných, nebojím se říct až legendárních scén, jako třeba nekonečná střelba z kulometu nebo již klasická scéna se slepicí. Když se ke všemu přidá výborný Charlie Sheen a cameo zmateného Rowana Atkinsona, nakonec vyjde skvělý komediální zážitek. ()

Bratr

Jde dát 100% filmu, o kterém naprosto jistě víte, že je slabší, než jeho první díl?? Naprosto s klidným srdcem. Sice jsou už některý fóry trošku fousatý, ale celková koncepce je prostě bomba! ()