Lajna

• Česko Lajna (viac)
Česko, (2017–2021), 9 h 32 min (Minutáž: 21–26 min)

Scenár:

Petr Kolečko

Kamera:

Jan Šťastný

Hudba:

Jiří Burian

Jiří Langmajer, Zdeněk Piškula, Norbert Lichý, Hana Vagnerová, Petra Špindlerová, Pavla Dostálová, Josef Kaluža, Marek Taclík, Václav Neužil ml. (viac)

Elitný hokejový tréner Luboš Hrouzek, olympijský víťaz z Nagana a bývalý hráč NHL, bojuje po ukončení kariéry nielen na striedačke, ale aj v osobnom živote. Jeho hokejové srdce by rado zostalo v Havířove, ale žena jeho srdca by bola šťastná kdekoľvek inde. (TV JOJ)

ryccoly

Já, ač jsem naprostý hokejový lajk, jsem si obě série tohohle seriálu hodně užila. Jiří Langmajer byl v roli trochu (dost) šíleného trenéra Hrouzka jak vtipný, tak působivý a uvěřitelný. První série byla- samozřejmě- úplně něco jiného než ta druhá. Příběh byl zajímavější, vtipnější a mnohem míň neskutečný. Docela mi vadily velké časové skoky ve druhé sérii, bylo vidět, že oproti první sérii už nebylo tolik dobrých nápadů. Ale i tak si myslím, že se i druhá celkem povedla. Na třetí už ale místo není :)) ()

Feacher

První série (5*) je úžasná, druhá (4*) se jí téměř vyrovnává a třetí (5*) je určitě lepší jak druhá, ale o fous horší než první. Nicméně jako komplet má Lajna blíže k 5*, což také uděluji. Dobrá práce! ()

tosastava odpad!

V tretej sérii Kolečko dal jasne najavo svoj odpor voči Slovákom. Toto už vôbec nemá nič spoločné s nevinným podpichovanim, a už vôbec nie s prijateľným humorom, je to tendenčné zosmiešňovanie a ponižovanie Slovákov!.Celá tretia séria sa nesie v duchu, Slováci sú kreteni a idioti na úrovni šimpanzov. Žil som 17 rokov v Prahe, preto veľmi dobre poznám, kedy ide o priateľské podpichovanie a kedy už ide o zlomyselnosť a nevraživosť. Nie som žiadny hurá Slovák(patriot či nacionalista), ale tento paskvil musí uraziť snáď každého aspoň trochu hrdého Slováka. Keby Kolečko takým hrubým spôsobom zosmiešňoval rómov, černochov, židov či arabov, už by si viac ani neškrtol. Lebo by ho už meinstrímové médiá rozniesli na kopytách a obvinil s xenofóbie a tým pádom by sa dostal na čiernu listinu neoliberalnych pokrytcov. A ako je všeobecne známe, neoliberálni pokrytci momentálne vládnu svetu. On to veľmi dobre vie, preto si dovolí kopať len do Slovákov. Lebo je bohužiaľ o Slovakoch známe, že väčšina z nich už nemá žiadnu národnú hrdosť. Nie len národnú, žiadnu! ()

maxs

Jako velký fanda hokeje vzdávám hold prvním třem-čtyřem dílům. Humor dle mého gusta! Ke konci série už se fantazie scénáristů hodně popustila z uzdy a mé nadšení trochu ochladlo.. Ale nástup trenéra Hrouzka na scénu a jeho zřejmá inspirace skutečně žijící osobou je prostě famózní. Langmajer palec nahoru ;) Na pět to nevidím, ale čtyři dávám bez nejmenších výčitek. Příjemně ztrávených 8*20 minut a těším se na pokračování z poza louže nebo z východu :D ()

kinoholik

proč takhle Kolečko nepíše pořád? Hanka Vagnerová jako jedna z nejinteligentnějších hereček ty blbky hraje skvěle. Langmajer by měl jet na olympiádu! ()

vojta281

To se povedlo. Laťka seriálu Vyšehrad byla ladně přeskočena a posunutá na jiný level. Langmajer je v roli kouče Hrouzka naprosto excelentní a sedli i jiní herci. Vtip, smysl, dostatečná délka dílů - má to vše. ()

PanIncognito

Seriál je sympatický! Jiří Langmajer zde vládne... jeho sprostý vyšinutec trenér Luboš Hrouzek je díky němu charismatický. Dílo baví nejen hláškami, ale i vtipem a to je úctyhodné. Povedené je i tempo... jednoduše jsem nadšen. :DD ()

PMU

Langoš dobrej, jako skoro ve všem. I přes občas silné vulgarity mě seriál velmi bavil #po první sérii dávám 5* ()

Cyklojaryn

Seriál nadchne hned od prvního dílu , daleko povedenější , než Vyšehrad. Není tu jen směsice vtipných situací , ale má to i docela zajímavý příběh. V posledních dvou dílech se se humor sice mírně vytrácí , ale i tak jde stále o nadstandardní zábavu. Co mě však celkový dojem kazí , je prořídlá a dosti přestárlá hráčská lavice , která by v tomto složení a počtu , neuspěla ani mezi elévama. ()

Zemřel herec Norbert Lichý

Zemřel herec Norbert Lichý

18.01.2024

Na Voyo míří tým opotřebovaných házenkářů

Na Voyo míří tým opotřebovaných házenkářů

25.03.2022

Voyo svým předplatitelům od 25.3.2022 nabídne každý pátek dvě epizody nového komediálního seriálu ze sportovního prostředí, Národní házená. Děj osmidílného seriálu se točí kolem partičky značně… (viac)