Slavia Praha síce postúpila do ligy, ale je naozaj ťažké pozerať sa na to, čo jej hráči po prázdninách stvárajú. Guha pribral, ostatní celú prvú polovicu leta prechlastali. Je to mizéria. Hrouzek má jasno - s nimi sa v lige hrať nedá. Manažérka prichádza s riešením. Posily. Čo by mohlo byť v poriadku, keby nešlo o Slovákov. Hrouzek ich v hokeji naozaj neznáša. Frajeri, frajeri. Takých jednoducho nechceš... Takže mieri vyššie, najlepšie do reprezentácie. Ale bude to tá česká? (TV JOJ)

Razzor_82

"Ty vole, vás tam koupou, vole, v tom pásmu jak tuleně ve vířivce!" Opět výborná série podtržená angažmá u slovenské reprezentace. Hrouzek v podání Langmajera zase trénuje v plném zápalu. Bylo skvělé fandit Slovákům na MS v Praze a být na chvíli zase jedna země tedy Československo. 8/10 ()

bearmeedek

První série byla dobrá, druhá o hodně slabší. A teď pozor - třetí je parádní pecka! Už jen trojka Langmajer, Vágnerová a Isteník "hrají" tělem a slovem jak bohové. Do páté epizody jsou to plynulé a až brutální útoky na bránici. Další tři mírně poleví, ale to je jen dojem z předchozího namlsání, protože samostatně taky obstojí. Poklona Kolečkovi, že pro sérii vytvořil takové množství gagů, myšlenek a postřehů. ()

BigBang

Skvělý komediální seriál, ideálně ke sledování v kolektivu. Díval jsem se s velkou radostí a po dlouhé době jsme se chechtali u něčeho společně se synem. Lajna s03 ve mně vyvoávala proud emocí, v rychlém sledu smích i slzy. Těšili mě hlavní protagonisté, jak herci (a herečky!), tak ztvárněné charaktery. Vývoj postav byl sice místy překotný, ale pro mě osobně akceptovatelný. Karikovaný šovinismus a povrchnost postav jsou místy násilné, ale hrozící trapnost zachraňují přesahy do světa médií, která jsou podána stejně nemilosrdně jako hokej; a cameo pana Jágra beru jako přihlášení se tvůrců k tomu, že oni sami se nestaví nad tribalistický dav a též uctívají modly s ostatními. Celkově se tvůrcům podařilo protišovinistické vyznění podat bez povýšeného tupého moralizování, což je vždy vzácné a v aktuální sílící ideologizaci veškeré zábavy ještě vzácnější. ()

celticek

Snad i nejlepší série. Jako bývalému fotbalistovi (jak mi říká bývalý hokejista) se to líbí víc než přebor. Ale 4 hvězdy dát nemůžu. Suchánek je trapák. Nic jiného než dělat ze sebe blba za prachy nemůže. Tragéd. To samé si myslím o Genzerovi, který tady ani nehraje:))) Langmajer je výborný a Vágnerová jakbysmet. Táhnou celý seriál. Od začátku jsem Hrouzkovi přál, ikdyž trénoval Slovensko. ()

hrumsrt

Přece jen jde o nejlepší sérii, ale z počátku to tomu úplně nenasvědčovalo.. Zásluhu na tom má návrat Patrika Hrouzka. Hlášek sice ubylo, ale zase to byla taková nejhokejovější sezóna. 80% ()

Cermicek

Neni to za pět ale silná čtverčička! Hondně lidí si tu stěžuje na navážení do čobolů a vesničanů (pardon Brňáků)..já tady ale naopak vidím největší plus celé řady! Kdo se neumí povznést na evidentní nadsázku, ten by neměl hodnotit, natož psát recenze (vim, že to tihle nacionalisti špatně koušou a proto je to o to lepší!!!). Jinak to, že se střídají místy až geniální hlášky s často trapnými až nucenými vtipky je prostě fakt, který se u Kolečka bohužel v poslední době dost často objevuje (viz např. Osada) - na to si asi budem už muset zvyknout..nebo že bys Petře ještě překvapil??🤔. Tak či tak, jako celek to servíruje očekávanou zábavu a já se klidně rád podívám na další sérii! ()

HanzoBureshi

Pro mě bude Jiří Langmajer už navždy Lubošem Hrouzkem!!! Nikdy bych si nemyslel, že Lajna někdy dostane třetí sérii. Na začátku této řady mi to přišlo takové prázdné a okoukané, ale jakmile se objevila změna se Slováky ve sporu s Lubošem…tak už to jelo, dokonce musím říct, že se mi tato řada líbila více než druhá. Jsem rád i za nové/staré tváře, jako je Michal Isteník a Zdeněk Piškula. Já jsem spokojen a třeba v budoucnu se Luboš vrátí…. Dávám 75%. ()

tomino28

Tvůrci Lajny dobře vědí, že se se svým humorem pohybují na hraně, někdy spíše až za hranou. Na druhou stranu dávají svému publiku přesně to, co se od nich očekává. Přehrávající herci a více či méně absurdní situace (a ne, nemyslím tím slovenské národní mužstvo hrající finále MS). Pořád je to sranda, ale pro mě osobně už se hlavní motor seriálu poněkud zadrhává, proto si myslím, že třetí série by měla být tou poslední. Jestli to tak opravdu bude, to se dozvíme v budoucnu. ()

Heso

Čekal jsem léta, jsme mistři světa! Přesně tak, Luboš Hrouzek dovedl naše slovenské bratry ke zlatým medailím z Mistrovství světa. No ale jednoduché to opravdu nebylo. Asi pro nikoho. Tato Lajna měla pro mě i díky mým slovenským kořenům speciální nádech. I když nějaké ty vtípky na Slováky byly trochu moc. Předvším začátek byl docela drsný. Tehdy u mě třetí Lajna velké šance neměla. Naštěstí jsem se to stejně jako Bocian, Čobolský a Horváth nezabalil a dotáhl to se Slováky až k finálové výhře. Některé scény, třeba jako události během finále, mi přišly teda až moc vyumělkované a hezké na to, aby to všechno byla pravda. Ale to zase dělá hokej hokejem. Ale podstatné je, že vše dobře dopadlo. Slováci se stali mistry světa a příběhy postav Luboše i Patrika, který se povahou víc a víc začíná podobat tatovi, se uzavřely. Tudíž se nejspíš nepředpokládá další pokračování. Nebo že by přece jen? Uvidíme. I když mi přijde, že možná ještě jeden díl by třetí sérii seděl. Obsazení bylo velmi zdařilé. Svoji roli vedle Hrouzků a Denisky parádně zvládl Eda z Mostu a tradičně i Robin “Lord of the rings” Guha. Speciální pochvalu si u mě zaslouží postava Laca Čobolského, jehož jméno rozesmálo i mě, stejně jako sen o Dolnému Kubínu. A potom především brankářská dvojice Jožo Borovčík & Dado Halák. Jeden patriot, druhej “úplnej ko*ot”, ale oba Slováky výrazně dotáhli k výhře a já už si okamžitě běžím pro jejich podpis a fotku! ()

Dusty56

Pro mě asi nejlepší ze všech tří sérii, hlavně první polovina je skvělá. Ale i u těch dalších je dost vtipných momentů, vidíme i trochu hokeje a hlavně celou sérii táhne Langmajer skvělými výkony. Jediná moje výtka se týká účinkování Piškuly, ten kdyby tam nebyl, tak bych asi nemohl být spokojenější. ()