Tým detektivů pod vedením Marie Výrové má nový případ – vraždu muže, kterého nejdříve někdo postřelil kuší a ihned poté několikrát přejel jeho vlastním vozem. Vyšetřování detektivy zavede do prostředí exkluzivního lukostřeleckého klubu, jehož členy jsou dnes bývalí vysokoškolští spolužáci – ambiciózní náměstek primátora, který řeší rozvodovou situaci, uznávaný chirurg, který udržuje vztah s prostitutkou, existenčně zajištěný rentiér, a kontroverzní podnikatel. Situace nabere dramatický obrat, když vyšetřovatelé i potenciální oběti pochopí, že kdosi systematicky usiluje o jejich životy… Východiskem závěrečné detektivní minisérie z cyklu Detektivové od Nejsvětější trojice se opět stala předloha Michala Sýkory, kterou pro televizní obrazovku adaptoval scenárista Petr Jarchovský. (Česká televize)

Monika95

Tipovala jsem, že paní učitelka není mrtvá a mstí se, tohle bylo zapeklité :D, no až na toto a úplný konec, kdy se sestřička objevila jako "kapitán" loďky s padákem, na kterém byly poslední oběti - to mi připomínalo scénky Fantomasovy. :)))) Jinak moc dobrý. ()

trezorkabila

No tak na to jak se mi líbili předešlé kriminálky s týmem Výrová a spol. Tak tato poslední mě nenadchla přišlo mi to chvílemi moc zmatený a přeplácaný ...Neviděla jsem v tom nic co by mě nadchlo .. Nemělo to šmrnc a konec ? Tak to bylo hodně chabé .. ()

Lykos

Pro mě asi nejslabší část celé série. Je to nudné, utahané, o co jde, je jasné v podstatě od začátku, jen teda není úplně evidentní, kdo za tím stojí. Divím se, že vůbec někomu dávají policejní dohled, když mají tak slabou úspěšnost. Nechci jen kritizovat, lze to úplně v pohodě dokoukat, jen teda napětím si asi u toho nehty okousávat nebudete. Na nedělní odpoledne dobrý. ()

bonsetti

Mnoho lidí a jejich životů smíchaných do sebe rychlými prostřihy, je v tom zmatek, nedá se pořádně vyznat v tom co, kdo, jak, proč a o co vlastně jde. Po proklikávání prvním dílem vypnuto, další již vidět nemusím. ()

prof.Snape odpad!

Sorry. Nebýt to ze skvělé série, dám jednu, dvě hvězdy. Ale toto točit je závazek. A ten se nepodařilo ani trochu naplnit. Od prvního dílu zcela předvídatelné, mnohdy nelogické a na konci úplně ulítlé. Celkově nikoli zbytečné, ale dokonce škodící předchozím vydařeninam. ()

LadyCarousel

Jako mě to bavilo, ale trošku WTF konec. Paní majorka mi přišla že rozhodně nepřizpůsobila hlas vůči tomu, co říkala nebo na co se tázala. Ale jinak mi zásadně nevadila. A i já musím pochválit skvělý výkon Isteníka. Toho bych ještě moc ráda viděla někde v nějaké větší roli, nejlíp opět někoho cynického. Tím se dostáváme k humoru, se celkem bavila. Bylo tam dokonce i pár mrazivějších momentů. ()

Pluto_petr

Podle mě nejlepší díl z celé série Detektivů od Nejsvětější trojice. Po pseudouměleckých pokusech předchozích sérií, hlavně v podání Tauše, se konečně vracíme k detektivce jako takové. Výrazně ubyly nicneříkající umělecké záběry na okolí, naopak se pořád něco děje. Příběh je zajímavý a napínavý a i když má nějaké ty trhliny, zaujme a zabaví prakticky po celou dobu. ()

benden

Jak už psali někteří přede mnou, 1.a 2. díl docela napínavé, ale 3. díl jakoby ztratil logiku..., zmizelá jedna z potencionálních dalších obětí, ale kriminalisté nejeli do vily, aby na podlaze našli krev, kterou její manžel nesetřel..., nevím, jestli jsem nepochopil jen já, zda-li zdravotní sestra na Makarské doktora nakonec popravila nebo si všichni 3 užili dovolené..., prostě 3.díl jakoby , aspoň u mne, předchozí díly pohřbil. ()

KarlN

Moc, moc rád bych dal vyšší hodnocení, ale bohužel snad nejslabší série ze všech...je veliká škoda, že si tvůrci zřejmě nevzali poradce z řad odborníků, protože jak jinak si vysvětlit to, že policista na ulici vykecá neznámému kolemjdoucímu osobní údaje jiné osoby včetně jejích "provinění" načež tazatel vyrazí u osoby dveře, ohrožuje ji na zdraví i životě, omezuje na osobní svobodě a kriminalista ho pak namísto zatčení za souběh několika trestných činů nechá vyplakat na svém rameni. K smíchu, bože! I imaginace musí mít alespoň trochu reálné základy, ne? Vážně průser. ()

instant odpad!

Nikdo to tu nezmínil, ale já musím. Ty dialogy jsou nebetičně debilní. Jednotliví aktéři spolu nemluví jen se neustále uráží a slovně napadají. Navíc občas ty dialogy prostě nedávají smysl. Já mám většinu herců co v tom hrají opravdu rád, ale tady jsou díky tomu co vypouští z úst naprost napěst. Odpad ()

Scott67

Představa, jak totálně vyčerpaného doktora se svou štětkou, která na tom rozhodně moc nevydělala, žerou zamotaného do padáku někde na širém moři žraloci, se mi na tom líbila nejvíce. Nic na tom nemění fakt, že to už Hřebejk s Jarchovským nedotáhli. Upřímně mě pan Hřebejk svým jménem už spíš odrazuje. ()