Mladý Sheldon

• Česko Malý Sheldon (viac)
USA, (2017–2024), 46 h 25 min (Minutáž: 18–60 min)

Iain Armitage, Zoe Perry, Lance Barber, Raegan Revord, Doc Farrow, Montana Jordan, Danielle Pinnock, Rex Linn, Valerie Mahaffey, Brian Stepanek, Melissa Tang (viac)

Deväťročný Sheldon Cooper je malý genius a v živote to nemá ľahké. Sestru Missy štve, starší brat Georgie ho priamo nenávidí a jeho otec niekedy býva v rozpakoch, ako sa k nemu správať. Ale mama ho bezvýhradne miluje. Byť najväčším géniom svojej generácie, ktorý vyniká v pokročilej matematike aj vede, totiž nie je vždy výhodou, najmä v krajine, kde majú zvrchovanú pozíciu náboženstvo a futbal. A zatiaľ čo sa zraniteľný, nadaný a trochu naivný Sheldon vyrovnáva so svetom, jeho úplne obyčajná rodina musí nájsť spôsob, ako sa vyrovnať s ním. V priebehu 12 rokov vysielania Teórie veľkého tresku sa diváci zoznámili s legendárnym, výstredným a výnimočným Sheldonom Cooperom. Tento vtipný seriál nám dáva príležitosť spoznať jeho detstvo, keď sa vydáva na neobvyklú a sľubnú cestu k dospelosti. (TV Markíza)

Recenzie používateľa soukyd33 k tomuto seriálu (85)

Mladý Sheldon (2017)

Velmi nadaný mladý teprve 11 let starý hoch, s neuvěřitelnou inteligencí (vysoké IQ). Jak se později v TVT dozvídáme, může za to eidetická paměť. Super je, že každá postava, má svůj charakter. Humor zde nechybí, ale vytváří ho zde jen tři osoby. 1. až 4. Série. Ani náhodou to není jako Teorie Velkého Třesku. Některé scény a informace dobře zapadají do Teorie Velkého Třesku. Sheldon v dětství prudí snad každého, koho potká. Hodně známého chování ale chybí. Zvedám hodnocení z původních 3 na 4 hvězdičky. Hvězdiček 4 ()

Pilot (2017) (S01E01)

Tak ten je slušně otravný. 😀 Lituji všechny zúčastněné. 😀 No, uvidíme jak to bude dál. Hvězdiček 4 ()

Rakety, komunisté a Deweyova desetinná soustava (2017) (S01E02)

Missy je svá. Jeho bratr je svůj. Otec je zoufalý, a matka mu drží palce. Jen Sheldon to drží na vyšší úrovni, kterou nikdo v okolí nestíhá. Hlášky, dialogy, scény, a super humor, kterému každý nerozumí. Stejně jako TVT. Chodit na střední v 9 letech, to je jízda. Poznámka: Počkejte si na poslední scénu. 😄 ()

Poker, víra a vajíčka (2017) (S01E03)

Velmi napínavá jízda, a to doslova. Missy má super hlášky, a jeho brácha má super nápad. A jeho otec, ten má velký problém. A všude je samozřejmě zmatek. Poznámka: Zde se seznámíme s novou postavou v rodině. ()

Terapeut, komiks a snídaňová klobása (2017) (S01E04)

Zde se seznámíme s hláškou, "sedíš mi na místě" 😄 Poznámka: To jídlo je hnus. 😄 Poznámka: Zde se objeví první test, ale ne ve škole. Poznámka: Sheldon zde také objeví první komiks, a svou vnitřní sílu. ()

Nášivka, modem a Zantac (2017) (S01E06)

NASA dostane zabrat, a Sheldon přijde s průlomem ve vědě. Hudba super. ()

Bůček, vúdú a tajný závod (2017) (S01E07)

Ta Missy je super. 😄 Boj o bůček začíná. Jenže tuhle hru můžou hrát i dva. Ta příprava bůčku, to nemá chybu. Poznámka: Sheldon zde ukáže další super schopnost. 😄 ()

Kirk, Spock a tříselná kýla (2017) (S01E09)

To doučování, jeho bratr jede. 😄 Námaha s vyprazdňování. 😄 Sheldon má další objev. 😄 Poznámka: Opět si počkejte na poslední scénu. ()

Orlí pírko, fazolový lusk a folkový šlágr (2018) (S01E10)

Poznámka: Tento díl je velmi dojemný, humor jde stranou, i když je tu také. Ty rodinné vztahy mezi Missy a Sheldonem, je tam ta sourozenecká láska cítit. 👍 Pěkný a milý díl o tom, jak jde Sheldon na školu pro nadané. Kdo by si myslel, že jim bude chybět. A Missy je zde úžasná. Poznámka: Učitelé jsou na konci super. Skvělá taktika. 😄 ()

Démoni, nedělní škola a prvočísla (2018) (S01E11)

A máme tu první z mnoha jeho oblíbených her. Například: Dračí doupě. Poznámka: Máma zde ukáže zajímavý model prádla. (Chce to ale vysokou pozornost.) 🙂👀 Epizoda plná náboženství, jedniček a nul. 😄 Ta máma ale jede. ()

Kýchnutí, trest a Sissy Spacek (2018) (S01E13)

Bacha, nudle útočí. 😄 (Víme co se dělo v TVT.) 😄 Izolační box nemá chybu. 😄 Náročné ho přesvědčit. 🤔 Babička se baví, a máma je v koncích. Starší brácha využívá situace. A dostaneme zde ke konci úžasný spoiler na TVT. 👍 ()

Bramborový salát, násada a tátova whiskey (2018) (S01E14)

Missy: "Jseš v tom, bude štěně?" Mamka: Ne! Missy: Hmm? Tak mě to nebere." 😄 Poznámka: Babča dostala plnou palbu! 😂 Missy opět jede na plné obrátky, a máme tu i operaci. ()

Jiu-Jitsu, bublinková fólie a čoko mlíko (2018) (S01E17)

Sheldon je šikanovaný holkou, a nikdo to moc nechce řešit. Jen aktivní máma, je opět v ráži. Oba otcové jsou zoufalý, a obě mámy v ráži. Sheldon se snaží něco vymyslet, a Missy se baví. ()

Matka, dítě a pozadí modrého ničemy (2018) (S01E18)

Missy je takový malý andílek. 😄 Slyšet teď sirény, znamená něco úplně jiného. 😳 Sheldon se chce osamostatnit, a jeho mámě se to nelíbí. ()

Gluony, guacamole a fialová (2018) (S01E19)

Sheldon se snaží dostat na vysokou, a oba sourozenci zjišťují, že ho postrádají. Zvlášť, když musí dělat domácí úkoly samy. Babča zase řádí. ()

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

11.06.2021

Užili jste si sprosťáka Teda v jeho prozatím dvou celovečerních filmech? Pak vám jistě udělá radost, že se populární postava dočká také televizního zpracování. Streamovací služba stanice NBC Peacock… (viac)

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

31.12.2017

Favreau a mladý Sheldon

Favreau a mladý Sheldon

16.03.2017

Přátelé měli spin-off s Joeym, Teorie velkého třesku nám nabídne Sheldona. Rozdíl je akorát v tom, že tentokrát dostaneme prequel, v němž bude populárnímu hrdinovi 9 let. Ano, řeč je o dlouho… (viac)