Mladý Sheldon - Série 2

(séria)
USA, (2018–2019), 7 h 6 min (Minutáž: 18–21 min)

Hudba:

Jeff Cardoni

Iain Armitage, Zoe Perry, Lance Barber, Raegan Revord, Montana Jordan, Jim Parsons (rozprávač), Annie Potts, Nick Alvarez, Valerie Mahaffey, Wyatt McClure (viac)

Sheldon zápasí s přívalem hlavolamů, které mu život geniálního dítěte naděluje. Pouští se do ambiciózních projektů, ale řeší i společenská dilemata a rodinné krize. (Netflix)

Cartmof

Druhá série Malého Sheldona jde ve stejných šlépějích jako první a dolaďuje chyby, které měla ta první. Místo "jednorázových" epizod se dočkáváme více navazujících, které budujou příběh a hlavně se vždy více zaměří na některou z postav. Ať už je to Georgie, který se snaží sbalit holku a nebo babča, která si našla neobvyklého partnera. Druhá série vylepšila vše, co první chybělo. Opět doufám, že se kvalita udrží. ()

Volpe

...a ono se to kupodivu zlepšuje. V první sérii mi vadila především celková nevyváženost. Ta byla v druhé vyřešena větším zájmem o ostatní postavy. Občas se sice odbíhá k ostatním tak moc, že to nabourává koncept vypravěče, pořád jde však o skok kupředu. Docela se i těším na třetí sérii... ()

Streeper

Malý Sheldon si stále drží tu kvalitu z první série. Je pravda, že se to občas více zaměřuje i na ostatní postavy, ale seriálu to vůbec neškodí, je to zábavné a poslední díl téhle série mě opravdu dojal. ()

klukluka

Hodně návyková záležitost, osobně mě to baví víc, než TBBT. Minimálně 2 epizody tematicky vykrádaly epizody z S1, respektive ty ústřední motivy (radioaktivní látka, stěhování do jiného státu) použili znovu, což mě trochu překvapilo. Co mi ale vysloveně vadí, je tátovo pití piva. Pozoruju na sobě, že na něj (na škopek, ne na tátu) kvůli tomu mívám chuť a taky jsem ji začal hasit. Tenhle seroš je fajn, ale rozhodně ho nedoporučuju někomu, kdo bojuje s chlastem. ()