Mladý Sheldon - Série 6

(séria)
USA, (2022–2023), 7 h 14 min (Minutáž: 18–21 min)

Hudba:

Jeff Cardoni

Iain Armitage, Zoe Perry, Lance Barber, Raegan Revord, Montana Jordan, Annie Potts, Jim Parsons (rozprávač), Matt Hobby, Craig T. Nelson, Emily Osment (viac)

Rodina Cooperových dál řeší problémy svých dospělých i nedospělých členů. Vysokoškolák Sheldon dostane příležitost, která mu změní život. (Netflix)

Streeper

Hodně povedená šestí série. Nejvíce mě bavila dějová linka s Georgiem a Mandy, skvěle spolu fungují a přijdou mi nejvtipnější. Missy se pomalu dostává do stádia rebelského teenagera a Sheldon se pomalu ale jistě dostává ke svému celoživotnímu studiu a poslání. Závěrečný díl byl hodně silný a emotivní, jsem zvědavá, jak se s tím poperou v další sérii. ()

William_

6. série se dle mého názoru celou dobu snažila o to, abychom tento seriál začali vnímat jako dramedy žánr. A nutno podotknout, že se to podařilo. Je zde daleko více vážnějších témat, situací a momentů, kdy postavy neřeknou vtipnou hlášku a my se u televize pousmějeme, ale spíš nás to nutí zamyslet se nad problémy dospívání, rodičovství a celkově nad životem. Myslím si, že nás do budoucna čekají i díly, kdy si pobrečíme u smrti některých postav (nechci malovat čerta na zeď, ale myslím že to tak bude). Už teď se těším na 7.sérii. PS: Ono to fakt dopadne tak, že tento příjemný spin-off bude mít více sérií než TBBT. ()

klukluka

Představitel Baby Sheldona definitivně ztratil svoji dětskou roztomilost, ale kvalita seriálu tím neutrpěla. Ba právě naopak- šestá série u mě zabodovala. Nevím, jestli ji považuju za tu dosud úplně nejzdařilejší, ale pumpovalo mi to do žil báječnou pohodu. ()

Igy007

Na rozdíl od řad 1-5, které byly super, je řada šestá super de luxe. Podávám stížnost směřovanou na administrátory : když je to šestá řada, jak to že nemohu udělit šest hvězd ? To je nějakej renonc,ne ? Vždyť já to sjela za jedinou noc ! ()