Mladý Sheldon - Série 4

(séria)
USA, (2020–2021), 5 h 32 min (Minutáž: 18–19 min)

Hudba:

Jeff Cardoni

Iain Armitage, Zoe Perry, Lance Barber, Raegan Revord, Montana Jordan, Annie Potts, Jim Parsons (rozprávač), Danielle Pinnock, Rex Linn, Ryan Phuong (viac)

Střední má Sheldon za sebou a ve svých jedenácti letech se psychicky připravuje na vysokou. Cooperovi mají doma starostí až nad hlavu. (Netflix)

Cartmof

4. sérií jsem se prokousal překvapivě rychle. Těch 18 dílů uteklo jako voda. A přesto, že mě 4. série bavila si myslím, že už jdeme opravdu hodně pomalu dolů. Seriál je stále výborný. Vtipy jsou stále dobré, serióznější scény fungují oproti zbytku stále dost dobře. Pocit repetetivnosti jsem zatím nijak nepocítil, i když jde vlastně furt o to samé. Sheldon se vyvíjí, postavy kolem něho taky a to je u tohoto typu seriálu dost důležité. Avšak můj největší problém je konec. Konec 3. série pro mě fungoval dost dobře. Byl emocionální a člověk cítil, že jde opravdu do tuhého. 4. série si to na začátku rychle vyříká, ať jsme zase v statusu quo, jen, aby v posledním díle zase začala velká hádka mezi Georgem a Mary. Chápu, seriál vynáší a ukončovat ho tak brzo by byla částečně škoda. Pokud se ale taková situace bude dít opravdu každou sérii, nevím, jestli je to dobrá věc. Kdybych mohl, dal bych 4,5/5. Stále kvalitní podívaná. ()

Streeper

Pořád to dokáže skvěle pobavit. Není to tak dobré jako Big Bang, ale má to stále svoje kouzlo. Některé díly jsou průměrnější, některé lepší. Musím říct, že konec mě trochu dostal a doufám, že to nakonec neskončí tak, jak si myslím. Uvidíme. ()

Archvile

S04E01 Maturita S04E02 Průvodce, mladá slečna a vyhazovač jménem Dalton S04E03 Balanční kolečka a odvázané kuře S04E04 Biblický tábor a kočár lásky S04E05 Zatuchlá krypta a tyčinka na počůrání S04E06 Přípravný kurz a vynálezce zipu S04E07 Filozofie a červi, kteří po vás jdou S04E08 Existenciální krize a bublifuk s hlavou médi S04E09 Rozbředlá zmrzlina a opička flašinetáře S04E10 Kovbojský aerobik a 473 šroubů od vazelíny S04E11 Pager, klub a vrásčitý suchar S04E12 Krabice s pokladem a babča vědy S04E13 Vozítko pro starochy a nový model vzdělávání S04E14 Posmání a bezvýhradný souhlas vládní instituce S04E15 Virus, žal a svět plný možností S04E16 Druhé zázračné dítě a žhavé tipy pro plné rty ()

klukluka

Máma (skoro) přestala dělat ksichty, táta (skoro) přestal chlemtat škopky a imrvere hejtovat mladýho Georgieho, je to lehký, svižný, vtipný, vynikajícně zahraný- a to i od dětí, sáhnu po pětibábě, protože se mi to fakt hodně líbí. ()