Sheldon Cooper je mimoriadne nadané dieťa a vďaka svojej genialite preskočí niekoľko tried a už vo veku deviatich rokov je umiestnený na strednú školu. To sa príliš nepáči jeho staršiemu bratovi Georgiemu, ktorý ho musí strpieť vo svojej triede. Sheldon medzitým hľadá v radoch žiakov i učiteľov jedincov, ktorí porušujú školské pravidlá, čím lezie na nervy všetkým zúčastneným. (TV Markíza)

Lacike

Mam rad Big Bang Theory ale tomuto spin-offu som neveril odkedy ho oznamili a po pilote stale nevidim potencial pre serial. Ma to byt sitcom ale vôbec to nie je vtipne. Ani raz som sa nezasmial. Samotne postavy tiez nie su zaujimave a ten maly Sheldon je doslova neznesitelny. Potesi snad len mnozstvo detailov, ktore spominali Big Bang Theory, ale na nich sa serial postavit neda. Dalsie diely vynecham. Sarial ma nadej uspiet len ak by sa uplne odprostil od naväznosti na Big Bang Theory a vydal sa svojou vlastnou a ovela vtipnejsou cestou. Zatial tu humor uplne absentuje. 4/10. ()

bowow odpad!

Prequel TBBT, ale to vsichni vime. Ze je Sheldon svuj taky vime. Ze byl svuj uz i jako dite je nam tez jasne. Takze co zbyva? No hromada volneho casu, ktery budto budem venovat tomuhle zbytecnemu serialu, ve kterem se temer nic nedeje a i to, co se deje, neni originalni ani vtipne, nebo budem hackovat. Rikam si, ze zlutomodra kombinace saly by mohla byt celkem fajn... Tak cau. ()

MrakyMraky

Jediné spojení s TBBT je hlas a vysvětlování velkého Sheldona, co mne občas dost ruší, ale asi je to nutnost. Jinak je to komedie o ůplně něčem jiném než TBBT a mně se líbí. Dobré dětské hlášky, dobré dospělé hlášky zapadá to. Trochu v duchu seriálu Malcom In The Middle s o mnohem víc chytřejším klukem. Malý Sheldom vzhledem a slušňáctvím vypadá jako syn Toma Cruise, což je celkem zajímavý paradox. Matku Sheldona hraje dcera herečky, která hrála matku velkého Sheldona. Není to ideální, protože to někdy vypadá, že přehrává a je těžko říct, jestli je to jen dojem, protože jinde v TV čí filmu tahle herečka tolik vidět není. Dá se na díly dívat náhodně a na přeskáčku, každý je ucelený. Těším se vždy na další. ()

micle21

Celou dobu jsem byl přesvědčen o tom, že Pilot je tak jediné, co z tohodle spin-offu snesu, jenomže ono je to celkově tak krásný a dojemný, že asi budu pokračovat. Začátek boží, závěr taky..jenom na toho představitele mladého Sheldona z Big Little Lies si budu muset zvyknout, ale s tím se holt asi počítá, když všichni známe dospělého Sheldona. :D ()

dj-chrosto odpad!

Chcel som tomu dat sancu, tak som pozrel prvu cast. Na to, ze to ma byt komedialny serial, som nenasiel ani jednu jedinu scenu, ktora by bola vtipna alebo aspon stala za pousmiatie. Nenasiel som ani jednu postavu, ktora by mi neliezla na nervy alebo bola aspon trochu sympaticka. Proste nic, emocie na bode mrazu zmiesane s odporom a zhnusenim. Nevidim dovod pozerat tento brak dalej. ()

• Píseň hrající na fotbalovém tréninku je „Nothin 'But A Good Time“ od kapely Poison. (G....)