Království zombie - Série 1 (2019) (séria)

Epizoda 3 (S01E03)

(epizóda)

S nocí nastává v Tongne chaos. Cho Hak-ju a královna dohlíží na péči o krále. Princ Chang dospěje ke znepokojujícímu závěru a přísahá, že se bude bránit. (Netflix)

Sidonka odpad!

Absurdní chování mnoha postav. Vysoce postavení úředníci jsou převážně hrozní hlupáci na úrovni nedůvtipných žáků ZŠ, čemuž se nedá uvěřit a k tomu snad polovinu epizody zabraly jatka. Epizoda o ničem. Tohle už bylo všechno příliš přehnané, včetně té přestřelené nadsázky a nic moc mi to nepřineslo. Ani zábavu, ani poučení, takže sorry. Přesto jsem tomu dala ještě šanci a celou 1.serii ( všech 6 epizod) dokoukala až do konce. Poslední epizoda už byla lepší, třetí díl se mi zamlouval ze všeho nejméně. ()

kenkaku

No.. sprintbie pobíhají po obrazovce od úplného začátku (a dokonce dohání i jezdce na koni) a pokousaní se mění do minuty. Vážně fičák. Nechápu proč má někdo pocit, že musí inovovat daná pravidla. Jede se tentokrát prakticky nonstop a občas se vyskytne jako blesk z čistého nebe pro uvolnění humor…. “Neběhejte, dostanete dřív hlad! Nekousejt se, bude mít jizvy!” ()

Jurcekk

Chce to kus sebazaprenia... Kto kráčal nočnou krajinou bez svetla... Všetky tu zmienené výhrady sú na mieste...Aj tak mňa to baví... ()

unYso

Polka epizódy sú len jatka, IQ dedinčanov, šlachty, teda vlastne všetkých postáv, je miestami na úrovni izbovej teploty, no a najväčší gól sú situácie, keď zombie kusne niekoho do nohy alebo do prstu na ruke, dotyčný instantne zomiera a do 5 sekúnd je z neho zombie. Waaaau. ()