Dabing Street

• angličtina Dubbing Street (festivalový názov)
TV spot

Komediální seriál Petra Zelenky vychází ze stejnojmenné divadelní hry, kterou režisér a scenárista napsal pro Dejvické divadlo. V komediálním seriálu začíná příběh o malém dabingovém studiu ZERO smrtí jeho majitele, režiséra Archa, Evina manžela. Zneuznaná herečka Eva (Klára Melíšková) studio po svém muži zdědí. Její ambicí je přetvořit jej v úspěšný a respektovaný podnik, což je pro ni zároveň způsob, jak si tak trochu vyrovnat účty s osudem. Studioví technici Pavel (Václav Neužil) i Karel (Hynek Čermák) jí v tom nezištně pomáhají, motivováni tajnou láskou jak k ní, tak k profesi samotné. Aby dostali bankovní úvěr na modernizaci studia, rozhodne se Eva přijmout syna bankovního ředitele Davida (Marek Adamczyk) a také Karlovu promiskuitní sestru Ladu (Tereza Voříšková). Studio ZERO ale především potřebuje sehnat nového kmenového režiséra. Angažují sice schopného, ale neurotického a agresivního Jandu (Miroslav Krobot). Herci začínají díky Jandovým metodám práci ve studiu odmítat a dabování se z nouze ujmou samotní technici. Firma jde ke dnu. Eva se cpe koktejlem „fejkových“ prášků, které jí dodává její přítelkyně Lenka (Pavla Beretová), a vrhá se do ponižujících vztahů. Nakonec, když mají být studio a pozemek, na kterém stojí, prodány developerům, se Pavel s Karlem rozhodnou, že se nevzdají jen tak snadno… (Česká televize)

Monika95

Jak už bylo zmíněno, některé díly jsem se prosmála od začátku do konce - "vyndat morek" :D a u některých jsem si říkala (někde v půlce série) ať už je konec. Poslední díly byly překvapivé ... "bum bum bum" a studio není. :)) Ale herci výborní, námět supr. ()

Skimmy

Jeden z mála českých počinů, který mě nutil se těšit na další díl. Pravdou je, že některé díly byly slabší, ale jako celek to fungovalo dobře. 80% ()

majlaan

Celkově zklamání, prvních pár dílů je super, ale kvalita se s přibývajícími epizodami vytrácí. Nakonec takovej ňákej průměr, když bude člověk hodnej. Krobot, Ramba jak je zvykem super. Čermák, Adamczyk pro mě milé překvapení jako blázen. Zato postava Melíškové mě teda vytáčela děsně ( asi záměr ), dokázala mi vždy spolehlivě otrávit projekci. Pár scén u nás doma zkultovní. ()

Pluto_petr

Pro mě velké zklamání. Po pozitivních recenzích jsem se na tenhle seriál těšil, ale vůbec mě nezaujal. Už první díl byl natahovaný, nekonzistentní, opravdu zajímavých počinů málo. Přesto jsem tomu dal ještě šanci a podíval se i na druhý díl, ten můj dojem rozhodně nevylepšil. Tím s tímto seriálem končím, dál s ním již nemíním plýtvat mým časem. ()

TaToten

Celkom pozerateľná záležitosť, ktorú som sfúkol za deň. Prvá polovica série celkom vtipná, jediné čo mi vadilo, je množstvo trápnych situácií. Tento druh humoru nieje mojou šálkou kávy. Druhá polovica si však nejak odišla do iného žánru a zrazu to vyzeralo ako tuctová dráma ...a nejak sa postupne vytratil všetok humor. ()

gapa466

První díly super. Poslední díly jsem sledoval už jen ze setrvačnosti a bylo mi místy trapně za tvůrce. Každopádně herci skvělí, všichni, i při trapárnách. Myslím, že kdyby se seriál sestříhal na celovečerní film, tak je to super. ()

MatyRock

Zelenkovo dabingové studio má slibný rozjezd s klesající tendencí. Jako kdyby se ty nejlepší nápady vystřílely hned v prvních epizodách. Příklon k dramatičnosti, v pozdější fázi seriálu, by nemusel nutně předurčovat kvalitativní úpadek, jen by to chtělo lepší provedení. Přesto má seriál čtveřici postav, které je radost sledovat, funkční témata a především kvalitní herce. /60 %/ ()

Asgard

Velmi milé překvapení pro zatvrzelého odpůrce české kinematografie. Seriál je vtipný každým coulem, hlavní postavy jsou velmi sympatické, a vše rychle utíká. ()

Dub01

Vzestupná tendence se tady podepsala také bohužel, ale jinak jsem si tento seriál s nejen dejvickým obsazením velice užil. ()

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz