Píše se rok 2001. V dabingovém studiu ZERO nečekaně umírá kmenový režisér a majitel Jiří Arch, a to přímo během dabovací frekvence. Jeho žena Eva, která již nějaký čas udržovala poměr s technikem Pavlem, je šokovaná. Pavel jí nabízí legalizaci jejich vztahu, kamarádka jako první pomoc doporučuje terapeutický nákup nové kabelky, pojištěný pravidelným přísunem indických antidepresiv. Pro jistotu se Pavel hned přizná svému kolegovi technikovi Karlovi a jeho sestře Ladě, která ve studiu občas uklízí. Oba jsou překvapeni. Karel si na Evu asi také tajně myslel, ale neměl odvahu oslovit ženu svého šéfa, Lada zase pomrkávala na Pavla. Pavel i Karel přitom tak trochu doufají, že po smrti Archa konečně dojde k dlouho očekávané modernizaci studia. Ale Eva je plná pochybností jak o vztahu se svým bývalým milencem, tak o tom, zda se má realizovat v dabingu, který, jak se ukázalo, ve společnosti nepožívá dostatek respektu. Vlastně chtěla vždycky hrát ve filmech a ne dabovat. Chtěla být vážená, slavná, ne jen půjčovat svůj hlas jiným. Pavel a Karel se chopí přípravy velkolepé Archovy kremace, kterou se pokusí Evě dokázat, že dabing je národem milovaná disciplína, ale narychlo připravená akce udělá z celého obřadu frašku. Eva se rozhodne definitivně: studio se prodá, ona sama začne jinde a jinak. Nakonec je to však něco zcela jiného, co ji přinutí studio nejen neprodat, ale naopak z něj udělat „nejlepší studio na světě“. A kluci jsou nadšení a ochotní udělat pro Evu a pro studio vše. (Česká televize)

topi

Tak to je nástřelovej díl, jak má být!! Hodně situační a černej humor přesně podle gusta Petra Zelenky a Dejvického divadla, tak jak ho mám rád. Bartoškův projev na pohřbu neměl chybu, to mě úplně odrovnalo! Těším se na další díly, věřím, že to bude paráda! A hlavně konečně nějakej jinej seriál o něčem (dabing je perfektní téma) v záplavě současných bezduchých hovadin. ()

MiaMahoney

To se zase jednou urodilo velkohubých prohlášení o báječném, ultravtipném a vyšperkovaném seriálu s obrovským potenciálem; v práci člověk poslouchá, jakéže tam jsou smíchemchcací momenty, za zády vám furt někdo hláškuje…, a tak si to teda pustíte, abyste byli pod obraz. Teda v obraze. No mu-he-he!!! Málem jsem se udusila smíchy, když v dabingovém studiu exl rejžák a do toho herečka nerušeně dabovala seksuální scénu! Anebo jaxe tu jeho zmrd jakože ostatní herci snažili zakamuflovat, ó cho-chó! Prostě bžunda jaxviňa, pokud jste fanoušci humoru á la upocený Novotný a o víkendu se chystáte do urny vhodit Miloše! Abych ale zase neházela jen hovna, scénka v taxíku a s Barťákem byla aspoň Trošku chichotavá, byť ničím originální. Uvidíme, kdy se na scéně objeví Trojský kůň Ivan, který by mohl tu bídu krapet pozvednout, jak to udělal u stejně nevalné Čtvrté hvězdy, u které aspoň první tři díly slibovaly občasné zahihňání, než to šlo úplně ku brosqi. Bohužel ale platí, že jedno jaro vlaštovku nedělá, takže i když nám Ivánek párkrát zaperlí, celkovou laťku pouze na svých bedrech neunese a zbyde zase jen vyčpělá, pseudohumorná Čtvrtá hvězda s jedním až dvěma povedenými vtípky na díl, která to tady ovšem rozhodně na čtvrtou nevytáhne. ()

bedsore

Další zbytečnej výplod české televizní tvorby, další promarněná šance, nebo jak jinak se k tomu postavit, když v první čtvrthodině předvedená zápletka odpovídá nácviku ochotnického představení žáků střední školy z horní dolní, jak po stránce obsahové tak i herecké. Jakože filmy Petra Zelenky mám vesměs rád, tak tahle na zakázku vytvořená výplň vysílacího času, která vznikla asi jen proto, že bylo třeba naplnit normy původní tvorby v rámci ČT, vyčerpala po oné čtvrthodině všechnu moji trvpělivost a chuť tomu věnovat i byť vteřinu navíc. ()

Tom_Lachtan

První episoda je taková... Hodně rozjezdová. Je tu tolik potenciálu, že by se dal přehrabovat vidlema, ale jakkoliv jsou jednotlivé části osy Melíšková - Čermák - Neužil hrozně super, chyběla mi tu postava někoho, kdo to celé trochu víc propojí a bude výraznější. Ale na každej pád se na další díly těšingštajn, to ne že ne. ()

Alagaesie

Čermák. „Jdi do díry. Zasuň, zasuň.“ Právo… Co bylo Jirkovi? Ne, tyvole, není to moc. Chudák je jaksi „archivní“. Já mám pocit, že jich nestíhá trochu víc, ale vše v rámci „komediálního“ seriálu. Prášky… „Abys nebyla smutná moc.“ Lada… Mixák mě rozříz. Neužil… Škutlety hezky. Bartoška dobrej už před projevem. Projev a sluchátko kapitola sama o sobě… Tak vtipnej pohřeb bych nečekal. Dobrý. ()