Z televizní reportáže se diváci dozvědí, že Janda ve studiu Viktora Preisse surově napadl. Má zlomenou ruku a začíná mluvit sprostě, takže jeho vstup do zpravodajství je „vypípaný“. Incident mezitím vyšetřuje policie. Ukazuje se, že režisér hodil po herci mixážní pult, který je tímto zabaven jako předmět doličný. Do studia definitivně přestávají chodit herci a dabování se ujímá výhradně Karel, Pavel, David a občas Lada. Ale i dabované pořady jsou čím dál podivnější. Nově třeba Kapitán Filcka, americký maňáskový seriál o filckách, které založily kapelu a vyrazí na turné po dámských i pánských pubických ochlupeních. A navíc jsou problémy s Ladou, která se chová velice promiskuitně, což Karla to trápí. Eva jí promluví do duše, ale když zjistí, že Lada se na nějaké party seznámila s ředitelem akvizice soukromé televize Přemyslem Bartolomějem, který rozhoduje o tom, která studia budou dabovat stovky koupených pořadů, přemluví ji, aby si s ním sjednala schůzku. Zdůrazňuje, že dovoleno je cokoliv,  protože Lada má v rukou osud celého studia. Lada se s Bartolomějem sejde na koncertě, Eva zdar celé akce pozoruje zpovzdálí… Netřeba dodávat, že vše nakonec dopadne úplně jinak. (Česká televize)

Necrotongue

Uf, to byl sešup. Pátá epizoda nebyla sice katastrofální, ale proti předchozímu dílu působila jako studená sprcha. Rekonstrukce incidentu ve studiu mě pobavila, ale pak už to šlo z kopce. Kapitán Filcka se okamžitě dostal přes čáru trapnosti a nepotěšila mě ani obětavá akce ženského osazenstva Studia Zero. ()

stanslon

Dabing street je na poměry ČT něco naprosto neskutečného. Podobně jako Čtvrtá hvězda. Hledat tady nějaké mouchy, může leda trouba. Je to tak krásná krávovina, že řešit jestli má Tereza pihu jinde než na obočí, nebo pravou botu na levé noze a naopak je fakt malichernost. Četl jsem tu ty obligátní blafy našich ÁRTařů, o kolik to mohlo být lepší a že nebyl využit potenciál všech herců. To nebývá nikdy. Lepší to být mohlo. Ne na ČT. A nikdo není dokonalý. A ČÍM BY TO BYLO LEPŠÍ tím by nejspíš byla menší sranda. Dávám jen čtyři, protože scény se zaseklým tlusťochem ve dveřích, byly víc než trapné. Skoro nechutné. ()

rakovnik

Ani nevím, zda jsem nepřestřelil hodnocení, protože jsem se opravdu moc nebavil. Podobně jako u Čtvrté hvězdy, mi asi moc nesedí tento styl humoru. Několik vtipných momentů na začátku, pár vtipů dále, ale celkově spíš ve mě vzbuzuje seriál záporné pocity. Vulgarity byly už přes čáru, protože jediná elegantní vyšla z úst Viktora Preisse. Ostatní (jako seriál o filckách) už bylo na mě moc. Věřím, že se u natáčení tvůrci skvěle bavili, ale já jsem kroutil hlavou. Řekl bych, že jsem došel do fáze cimrmanovského diváka, který zůstal i na druhou polovinu představení, aby viděl, zda bude stejně slabá, jako první. ()

Cesty timem

Tak nám spadnul hodně nejen Bitcoin, ale trochu i Dabing Street, ikdyž korelace mezi těmito dvěma světy je rovna nule. Všechny díly od 1 do 4 jsem si včera zopakoval a přidal bych půl hvězdy u všech, protože mě díly dostaly ze špatné nálady. Říkal jsem si jak je to super. Ale nechám to tak, protože a dnes zatím za 3*, protože kočky.... ty ženské zbraně ehm.... jste měly nějak slabějc nabroušené drápky, že? A to se to na začátku tak pěkně rozjelo. A pane Preissi..., všiml jste si, že jsem užil vokativu za to, jak jste se nám rozmluvil až Vás museli vypípat. Jandova léčba zabrala, že? :-) Ale i tenhle díl si pustím ještě minimálně jednou. Beztak je to asi jediné z celého týdne v TV, co mne dokáže dostat do lepší nálady krom nějaké pořádné energetické muziky. Už je to natočené celé a nějaké povzbuzování jak na pardubické bohužel nepomůže. Tož uvidíme. Ale co, kdyžtak si to doma aspoň předabujeme podle svého :-) ()

maoc

Velmi černé, až mi bylo občas stydno. Hlavně u závěrečné promluvy Evy Archové ve studiu, proč se na ni nemají tak koukat. V tomto dobrý. Úvodní rekonstrukce, byť naprosto mimo realitu, byla velmi vtipná (Ale v dobrym!). Co mi už nesedlo, byla pasáž s Kapitánem Filckou. Takový Itchy a Scratchy po zelenkovsku, ale vulgární. A trapný. Naneštěstí přetekl kousek i do další epizody. Mišicka v pidiroli opět skvělý, a jak jim s Melíškovou šly jiskřičky z očí.... ()

• V závěrečných titulcích zazní skladba „Celebrity Skin“ od Hole. (danielsaf2)