Candyman 3: Deň smrti

• Česko Candyman 3: Den smrti (viac)
všetky plagáty

V Los Angeles se právě otevřela nová výstava, kterou má na starost atraktivní Caroline McKeever a Miguel Velasco. Jsou tu vystaveny obrazy zesnulého Daniela Robitaillea, přezdívaného Candyman. Smetánka obdivuje jeho obrazy a z tajemné legendy si nic nedělají. Přesvědčí Caroline, ať pětkrát po sobě zopakuje do zrcadla jeho jméno. Nic se v tu chvíli nestane a všichni jsou přesvědčeni, že jde jen o povídačku. Jenže to se šeredně spletli, protože Candyman vyslyšel volání a již spřádá plány na další řádění. Brzy začnou první vraždy a hlavní podezřelou se stává samotná Caroline, protože policie si myslí, že se tím snaží oživit neexistující legendu. (SOLOM.)

MickeyStuma

No a je to. Po třech výborných snímcích přišel třetí, který veškerý potenciál dobře rozjetého vlaku nadobro pohřbil. Téměř celou stopáž sledovat jakousi Caroline žijící neustále ve strachu s Candymana a jak ji pořád někdo přesvědčuje, že povídačky o něm jsou jen lži, opravdu neskutečně nudí. Ke konci se konečně začne něco dít, ale atmosféru předešlých filmů to nemá ani za mák. Takové dějství by vystačilo na půlhodinovou televizní povídku. Neustálé natahování něčeho, kde se v podstatě nic neděje a nic neposouvá dál je opravdu na pováženou. Tahle dobře rozjetá série s dobrým následným volným pokračováním si toto opravdu nezasloužila. ()

Rathalos

Do tretice Candyman,ktory neprinasa absolutne nic nove,stale to iste dookola,k tomu vsetkemu blondava herecka,ktora by sa skor uplatnila v porno priemysle,lebo jej herecky vykon bol ubohy,takze jedna hviezdicka za Tonyho Todda...:-) ()

panvasik

Tak to je zklamání... nečekal jsem, že to skončí, tak špatně a jsem vlastně spíš nasraný, že se to vůbec muselo tohle pokračování, přeci jenom udělat, když sám můj oblíbenec Tony Todd nechtěl. Film ztrácí pointu a nějaký ten nápad, kde se to sice, už opakovalo ve dvojce, ale tady se jedná jen o kopání do mrtvoly... Je to škoda :( 3/10 ()

helraiser

Nejslabší díl trilogie, ale zas tak strašný to nebylo i když atmosféra prvních dvouch dílů je prakticky pryč. Celkově slušnej průměr, pro mnohé ovšem hrozné zklamání, ale koukat se na to rozhodně dalo. ()

Kadas97 odpad!

Nejaká uvrešťaná blonďavá plejmejt a hispánsky trtko pochovali celú dobrú povesť, ktorú budovali prvé dve epizódy. Stupídny príbeh, hrozné herecké výkony s výnimkou Tonyho Todda. Hudba nestojí vôbec za zmienku, pretože keď sa toho vzdal Phillip Glass tak si so sebou zobral aj 50% filmového zážitku. 0 z 10 ()

Hellknight12

Dnešná premiéra. Koniec trilógie je za mňa slabý priemer ale dá sa to pozrieť. Trochu viac prekonaný základ Candyman ale dá sa na to pozrieť. Nemám vac čo dodať. Celkové hodnotenie za mňa je 50%. ()

Likan7 odpad!

I jeden díl je víc, než si tahle série zaslouží. Dvojka a trojka jsou prakticky nekoukatelný a nudný filmy, u kterých těch 90 minut pocitově trvá 10 hodin. ()

Knor

Třetí a nejslabší díl. Není to žádná katastrofa, ale kromě Candymana a jeho minulosti je to trochu nuda s hluchými místy. Ale není to špatný zakončení, určitě to Candymanovi celkově nijak zvlášť neuškodilo. ()

G04T

1 hvězda za mordy a skvělýho Todda. Scénář jako by se vysmíval předchozím dílům i samotným fanouškům. Marný už od úplného začátku. ()

honzic

Bohužel třetí díl už vaří jen z vody, nenabídne nic zajímavého a v zásadě je nudný od začátku do konce. Hodnocení: 40 % ()

blondboss

Toto už ozaj nie. Nechápem potrebu niekoho neustále oživovať aj tak priemerné a neúspešné snímky. Candyman je stratená séria už od začiatku so slabým dejovým podkladom a ešte otrasnejšími vizuálnymi efektami. O hororovej atmosfére nemôže byť ani reči, pričom je tu strašne umelá snaha sa o niečo pokúsiť. A Donna je už len čerešnička na torte trápnosti. Jednu hviezdu za Tonyho Todda, inak ale katastrofa. 20 % ()

moriero

Klasická sestupná tendence - navíc jako videofilm. To snad mluví za vše. Formu bych snad odpustil, playmate z Pobřežní hlídky Donnu D´Errico však nikoliv. Ještě že tam nehrála. Jen byla. Co mě však sere nejvíc - naprostá ignorace dějové linie. Něco jako u Ledového ostří, kdy mezi jedničkou a dvojkou uběhlo 14 let, ale dcera hlavních protagonistů byla jasná pětadvacítka. Stejně jako Caroline tady. Kdyby ještě ve dvojce Sbohem masu nezdůrazňovali příběh Helen z jedničky - rok 1992! Annie Tarrant ve dvojce svoji dceru Caroline porodila až po roku 1995 - a v roce 1999 je Caroline už cca 25? A co ty flashbacky, které naprosto popíraly dvojku? Navíc znatelně chyběly démonické chorály Philippa Glasse. Takže jasné **. ()

Mark1983 odpad!

První dva díly mě sice nakonec neuchvátily,pravda. Avšak třetí díl je úplně nejslabší,což si myslím,že by ke třetí části Candymana byl benevolentnější spíš jen hororový fanoušek. Ale já vlastně mám rád taky horory. Počkat...nejsem ale jen přes horory. ()

leonskennedy

Ve třetím díle konečně pěkná hlavní hrdinka Donna D'Errico která si zahrála taky plavčici v BAYWATCH.Jinak podle mě stejná kvalita jako předchozí díly. ()

Mrliš odpad!

Stejně špatné jako dvojka. Candyman měl zůstat jen u prvního původního filmu, který má svou nezaměnitelnou atmosféru. ()

kesinaa

Tonyho Todda mám ráda, ten herec má charisma a úžasný hlas, ale tohle mě moc nebavilo. Přišlo mi to už jen jako vykrádání prvních dvou dílů s prakticky nijak nezměněnou zápletkou a zatímco druhý díl oživovaly flashbacky, tohle už nemá co nového nabídnout. Ale z nostalgie dobré. ()