Čo sme komu zase urobili

• Česko Co jsme komu zase udělali? (viac)

Claude a Marie Verneuilovi, milovníci starého dobrého Francúzska a teda aj správny malomeštiaci, sa tak trochu s ťažkým srdcom zmierili s tým, že sa ich dcéry vydali za mužov rozličných pôvodov a podarilo sa im prekonať všetky ich zakorenené predsudky. Ale teraz čelia novej kríze. Ich štyria švagrovia Rachid, David, Chao a Charles sú odhodlaní z rôznych dôvodov opustiť Francúzsko. Ale ako k tomu prídu práve Cloude a Marie Verneuilovi? Ich obavy, že sa z ich blízkosti rozbehnú po celom svete dcéry aj vnúčatá, ich vedie k vymýšľaniu najrôznejších dôvodov ako ich vo Francúzsku všetkých udržať. A to najlepšie tak, že im dokážu, že Francúzsko je tou najúžasnejšou krajinou na svete. A to aj napriek tomu, že na ňu obaja do tejto chvíle s veľkou chuťou nadávali. (Cinemart SK)

MyPupa

Dost těžko hledám slova. Šel jsem do kina s očekáváním vysokého hodnocení diváků, ale zklamání je veliké. Místo humoru jsem viděl mnoho trapnosti. Dávám 20% a ani nevím za co😕 ()

Pignon

V daném žánru naprosto pohodová a vtipná komedie. Vždycky mě to překvapí, jak si Francouzi uměji ze sebe udělat legraci, když ve skutečnosti to není jejich nejsilnější stránka. Skoro jste mě přesvědčili:-) A jinak, když už je realita tak tristní, proč se tomu alespoň ve filmu nezasmát. Francie je krásná země, plná lidí, kteří si myslí, že žiji v pekle. 3.3.2019, kino Kotva RJK + máma ()

bigmatko

uvolnená nenásilná komédia bez trápnosti odzrkadľuje v krátkych okamihoch väčšinu tém, ktoré polarizujú spoločnosť tak vo Francúzsku ako aj v Európe. Bavilo ma to rovnako ako prvý diel a bolo fajn že to začalo skoro v rovnakom čase ako skončila jednotka. V poslednej dobe je Francúzska komédia opäť na vrchole a jednoznačne v tomto žánre valcuje americkú produkciu. ()

Capri2016

Tá istá pointa, tí istí hráči a francúzsky vidiek. Druhé pokračovanie, ktoré neohúrilo, ale ani neurazilo. Vtipná francúzska komédia s dobre napísanými vtipmi podobnými ako v 1. diely. Ale keď počujete rovnaký vtip znovu, tak sa zasmejete aj keď poznáte pointu. Na niektorých momentoch som sa schuti zasmiala, inak to bol iba francúzsky film, v ktorom vládne opakujúci sa čierny humor. P.S. A dúfam, že 3. už nebude, lebo s počtom pokračovaním budem asi znižovať počet hviezd... ()

asdfasdf

Už jsem si začínal myslet, že se konečně objevují nové vtipné a zároveň smysluplné komedie. Toto jsou je můj názor na první díl. Na druhý jsem se velice těšil a i trailer mě přesvědčoval o tom, že by to mohlo být zase na dobré úrovni. Bohužel opak byl pravdou. Toto byl opravdu slabý odvar toho, co jsme viděli v prvním díle. Krom nevtipných scén mně překvapil také děj, který byl dosti zvláštní a ne vůbec takový, jaký bych si ho uměl představit. ()

skok01

Super. No konečně. Alespoň pokračování se povedlo. Já jsem spokojen. Mnohem lepší dialogy, celkově lepší vtip, humor a vůbec celkový děj filmu. Konečně tady u dvojky se to tvůrcům povedlo. Děj je zajímavý, vůbec ne nudný, vtipné okamžiky jsou skutečně vtipné. Z filmu je skutečně cítit chuť sbalit se a odjet a také je z něj cítit ta obrovská snaha a píle udržet za každou cenu rodinu pohromadě. Závěr se povedl. Za mě celkově naprostá spokojenost s filmem, dialogy i hereckými výkony. ()

nudlis

Už to není taková pecka, jako prvotní nápad a film, ale pořád je to lehce nadprůměrná francouzská komedie, postavená na chytrých vtipech a ne na přehršli sprostých slov nebo padání odkudkoliv kamkoliv. ()

Medea86

Myslím, že první film byl rozhodně lepší. Zvlášť výtržnictví v cukrárně je nepřekonatelné. Ale i pokračování má něco do sebe a najdou se v něm vtipné momenty. Jo a opět to není nic pro hyperkorektní jedince. ()

Moonwalker

Tak jsem dal nakonec šanci i druhému pokračování ze série ,,Co jsme komu udělali?´´ opět na post režiséra zasedl Philippe de Chauveron. Za sebe osobně musím říct, že to bylo poněkud slabší, než první díl. Ale to se dalo čekat. Nechci samozřejmě vůbec říct že jsem se nenasmál, samozřejmě že ano. Jak jsem psal pod první díl tady na csfd, tak francouzské komedie zbožňuju a nikdy mě nepřestanou bavit. Ale těch momentů kdy jsem se zasmál bylo rozhodně méně. To však na film nehází špatné světlo. Mě se to líbilo :) ()

FuLister

Oproti prvnímu dílu, kde bylo opravdu čemu se smát, ačkoliv jsem si říkal že je to spíš taková multikulti pohádka, tak tohle je prostě slabší. ()

Reyer

Jelikož moje manželka je že 4 sester, mám k tomu filmu jiný náhled. Neuvěřitelný, chytlavy, na dnešní dobu i odvážný. Moc doporucuji ()

marmat7

Mal som šťastie vidieť film v originále a bolo to famózne. Najlepší boli svatovci, ich minika je úžasná. Dialógy ma bavili, zneli prirodzene, nenásilne. Podľa mňa to bolo dokonca lepšie ako jednotka. ()

Eula

Skvělé pokračování, které se směle vyrovná prvnímu dílu (což nebývá obvyklé). Francouzské komedie se poslední dobou opravdu daří. ()

pethan

První díl této sluníčkové taškařice byl ještě jakžtakž vtipný a proto i snesitelný. Toto pokračování je už tak vlezle multikulti agitační, že i pokusy o humor končí mizerně. Řekl bych, že i budovatelské veselohry typu Anděl na horách byly snesitelnější a rozhodně vtipnější. ()