V pokračovaní hudobného animáku Spievaj 2, sa partička nadšených hudobníkov snží preniknúť do vyššich poschodí soubyznysu. Aby to dokázali, musia na svoju stranu získať legendu, ktorá sa zaprisahala, že v už nikdy v živote na pódium  nevystúpi. (CinemArt SK)

Sopholojong

Spominal som to nedavno pri Encante... animaky jednorazoveho pouzitia. Coraz hysterickejsie postavicky, songy natlacene do kazdej druhej sceny (teraz aspon nie usi tryzniace), dospelacke vtipy na nule, vystavba deja ako od desatrocneho scenaristu. Skutocne sme sa dostali do bodu, kedy nam v tomto zanri ku stastiu staci tak malo? Trzby ukazuju, ze asi ano. ()

Dusty56

První půlhodina trochu nudila, pak se to přece jen rozjelo a já se bavil. Skvělé nové postavy jako Porscha nebo ta street-tanečnice. Rozhodně nadprůměrný animák a o něco lepší než jednička. ()

AdelleR

Solidní pokračování, u něhož není cítit, že by tvůrci dělali dvojku jen proto, že jim jednička něco vydělala. Pořád mě baví ten koncept se současnými i staršími hity, pořád je to plné energie, pořád se u toho člověk má chuť jen pohupovat do rytmu a občas se culit. Dějově to není nikterak složité a rysy pohádky jsou očividné, záporák je ultra záporákem a nelze jinak, hrdinům občas něco zkříží cestu, jen aby si něco uvědomili a posunuli se dál. Odreagovačka to je ale výborná. A Bono v roli legendárního zpěváka milé plus. ()

roswell47

Bol som milo prekvapený touto rozprávkou keďže po Grinchovi, Illumination dostalo peknú vlnu hatu tak toto fakt stálo čakania 5-6 rokov. Nové pesničky, nielen tie isté do nekonečna ale aj niečo iné, lepšie postavy ktoré som si fakt obľúbil, lepší príbeh, celkovo to bolo tak akčnejšie a napínavejšie. Bol som veľmi spokojný s jednotkou ale dvojka to je na úplne inom levele. Dávam solidných päť hvezdičiek. ()

Péča

Ucházející pokračování, trošku víc do muzikálu. Člověk se z dětma zasměje a nečeká nic náročného. Viděno na předpremiéře už 19.12. v Pardubicích. ()

FlyingGentle

Je to stoprocentně lepší než jednička! Lepší kino na dnešní nedělní odpoledne prostě nemohlo dopadnout....Parádní animák Zpívej 2 prostě musí dostat všechny děcka i dospěláky, kteří mají rádi vizuální hrátky, zvířecí fórky, ale také emoce a hlavně hudební hity posledních 35 (!) let. A i když jsem třeba první díl viděl jen v kouscích a na obrazovce, tahle dvojka je v kině prostě pecka! Sci-fi muzikál, který part kolem myšího principála Bustera Moona vymyslí a přehraje navzdory všem problémům, je geniální. Písničky prostě úžasné, v čele s U2 hitem I Still Haven´t Found What I´m Looking For, který ve filmové verzi úžasně zpívá Scarlett Johansson se samotným Bonem! Opravdu jsme se bavili a chechtali a že nás nebylo málo…..! Letošní první /nejen/ dětský animáč dopadl na výbornou!!! Ještě že naše mimoňská Kultura dokáže ulovit ihned žhavé premiéry, za to si zaslouží jedničku!! ()

Lordikosh_

Nečakal som že to bude lepšie ako jednotka ale nakoniec ma to milo prekvapilo. Celú dobu som sa dosť bavil a nové postavy boli super. Výber hudby bol lepší skôr v jednotke ale aj tu bola celkom hudba na vibe. 5/5 ()

davidrohusch

Nemůžu uvěřit zpracování tohoto animáku. Možná mé očekávání bývají nízké kvůli kvalitě některých filmů od Pixaru, ale tady jsem byl opravdu opravdu příjemně překvapený. Skvělá animace. Příběh je sice klišé, ale zpracován dobře. Je tam skvělá balance mezi sériozitou a tupým humorem pro děti. Děti se u toho budou smát, a dospělí si v tom najdou spoustu psychologických a filozofických otázek Nebývá to v animákách tak častý, ale postavy jsou velice realný. Většina postav má pro svoji existenci nějaký realný motiv, který dává smysl. I přes to, že této hudbě příliš neholduji, tak jsem si film opravdu užil. Hodnotil bych 4*, ale kvůli tomu, že tohle je jedna z mála studií, která dokáže vyprodukovat takto kvalitní animovaný film, tak musím hodnotit slabší 5* ()

vimluk_CZ

80% Krásný animák, který sice nepřináší nic nového, ale využívá zaběhnutá témata, animace a vtípky, které prostě fungují. V kině se smáli jak děti, tak dospělí - film si užili všichni. Zvířátka mají jasné povahy, každé se chová jinak a dohromady to prostě funguje skvěle. Závěrečné vystoupení, ke kterému celý děj filmu směřuje, ukončí krásně všechny rozběhnuté linky. Výběr písniček nebudu soudit, prvních 10 minut mi trošičku vadilo, že ze zpívá anglicky (přeci jen - z disneyovek jsem zvyklý na předabované písničky), ale po chvíli jsem si zvykl a tak jsem se prostě kochal a měl parádní podívanou. ()

Asparah

Musím uznat, že jsem byl překvapený. Z traileru to vypadalo opravdu dobře, ale měl jsem jisté obavy. Ještě aby ne, když jsem měl vidět pokračování animáku, kde se jedná o zpěv a divadlo. No a opravdu jsem byl překvapen. Na to o jaké téma se jedná, opět dokázali udělat nový příběh s novým tématem a novými možnostmi. Rozhodně nezklamal ani český dabing, který byl opět geniální a jednoduchý humor tomu taky přidal jisté kouzlo. Dávám taky hvězdičku navíc za Slečnu Crawlyovou, která si v autě jede System Of A Down - Chop Suey! a naprosto mě odvařila ze židle. Do toho skvělé grafické zpracování, super animace a tím končím u 5* :). ()

majorzeman13

Nadprůměrný animák roku 2021 ! I když u mne stále vedou Pixarovky a jejich díla ! Dětem se to bude líbit ještě o něco více než mne. Rodinná zábava zcela určo ! ()

Melissakun

Za mňa 5 hviezdičiek, hrá to u nás denne.. už mi to síce ide hore krkom, ale cieľovú skupinu (deti) to úplne pohltilo. Je málo animákov, pri ktorých moje deti vydržia sedieť takmer počas celého trvania filmu. Kto dal menej hviezd zrejme nekritizuje z pohľadu tých najdôležitejších divákov. Keďže som študovala kinematografiu, viem aké je náročné kinematografickým dielom zaujať tých najnáročnejších divákov (deti) a keďže moje deti aj po viacerých pozretiach stále majú záujem tento film pozerať a popri tom stíham aj ja doma porobiť, bez toho, aby ma pri tom rušili, tak film splnil účel... ()