Santa Clarita Diet

• USA Santa Clarita Diet
USA, (2017–2019), 14 h 37 min (Minutáž: 26–36 min)

Tvorcovia:

Victor Fresco

Drew Barrymore, Timothy Olyphant, Liv Hewson, Skyler Gisondo, Natalie Morales, Kaylee Bryant, Ricardo Chavira, Mary Elizabeth Ellis, Richard T. Jones (viac)

Bývali to obyčejní manželé, realiťáci, dokud se ona nezměnila a nezavedla je na cestu zkázy a smrti. V dobrém slova smyslu. (Netflix)

DannyBlakely

Po prvním dílu jsem myslela, že na to nemám "koule", ale nakonec jsem to překonala a když Sheila zrovna někoho pojídá, tak se holt chvilku nekoukám. Je to hodně povedený seriál. ()

Rathe

Naprosto šílený manželský pár, který si kryje navzájem záda ještě při šílenějších situacích. K tomu ještě všichni ti praštění vtíraví sousedi, nesnášenlivý boss v práci a ještě více. Všechny postavy tam jsou fakt ujeté a o to větší sranda to je. Jediné, co mi vadilo, že kvůli dlouhým replikám mi někdy přišlo, že herci nevědí, co dělat, než jiný herec dořekne to, co má. A pak tam vznikají mrtvé body. Ale jinak konec druhé série je lépe nastartovaný na pokračování než z 1. série. 1. a 2. série: 70% ()

Lambrija

Přesně tohle od seriálu tohoto typu očekávám - absurdní situace, geniální dialogy, neskutečné hlášky. V tomto případě navíc se skvělým obsazením s Barrymore v čele. Konečně naplno prodala svůj komediální talent a člověk by jí snad věřil, že si to fakt užívá. Dlouho mě žádný seroš tak upřímně nerozesmál. ()

krasava

I´m loving it. Drew a Timothymu to prostě šlape. Nemůžete je nemít rádi, jen proto, že Drew chutná prostě něco jiného. A to jsem vegetarián. ()

Widowmaker

Za poslendí týden jsem sjel všechny tři řady a upřímně mě dost štve, že to netflix ukončil... konec třetí řady přináší spoustu otázek a za celých 30 dílů to prostě neztratilo na kvalitě :) Pořád doufám, že se někdo rozhodne v tom pokračovat.. ()

anicca

Santa Clarita je tak nechutná až je dobrá. Skutočne veľakrát budete odvracať zrak ale zároveň sa smiať až sa budete chytať za brucho. Hviezdne obsadenie to koniec koncov sľubuje a nesklamal ani hlavný predstaviteľ Skyler Gisondo. ()

Martyrium

Toto je lahôdka po všetkých stránkach. Je až neuveriteľné ako seriál postupne buduje sympatie k postavám. Priznám sa ze na začiatku som nejak postavy Sheily a Joela nemusel. Prišli mi dosť prestrelené a afektované. Ku koncu som si uvedomil, že sú prestrelené a afektované, ale takým spôsobom, že by som chcel byť aj ja ich "hlavou" v suteréne. A vôbec by mi to nevadilo :D. Pevne verím a dúfam, že sa s nimi ešte uvidíme a každému túto chladnú chuťovku vrelo odporúčam. Smelo do toho, je to prdel. FAKT. ()

Filumena

Nedívám se moc na horory takže jsem váhala se shlédnutím. Nakonec jsem se nemohla odtrhnout. Vtipně natočeno, Drew Barrymore je kouzelná v hlavní roli. Ostatní herecké výkony také skvělé. Tatarák bych asi u sledování nekonzumovala ale nasmála jsem se dost. Po konci série jsem v očekávání zda nebude pokračovat. Vychutnala jsem si i výbornou hudbu. ()

Svatopluk.Vi

Jen tak zkusmo jsem si dal jeden díl. A už u toho zůstal. Neskutečně mne baví  ten druh hodně černého humoru, který je v mnoha ohledech vypointovaný do detailů. Jako každé dílo takového rozsahu - jsou tam hluchá místa, ale i skvělé nápady. Musím říci, že skvělé nápady převažují. Nejvíce však lituji, že nemám ve svém okolí nikoho, s kým bych mohl svou "radost" sdílet. Na humor bych asi někoho našel, ale asi by nedal ty krvavé scény, kterých je tam přesně tak akorát že to potěší i ty, kteří od toho primárně čekají hororovou podívanou. Na druhou stranu všudypřítomný humor to trochu sráží, ale do parodie se to nestáčí ani náhodou. Konec je velmi otevřený a asi by se dalo navázat, jen se obávám, že k tomu už nedojde. ()

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz